320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ah minge seenele, Shawcross ei mõelnud ehk nii seda päris, aga lõpptulemusena on punane õigustatud. PS! Ma ei süüdista otseselt Shawcrossi, juhtus lihtsalt nii.

    Kommentaar


      Ega videost pole ju väga hästi näha, mis täpselt toimus ja aeglast kordust ka polnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas AaviK Vaata postitust
        ah minge seenele, Shawcross ei mõelnud ehk nii seda päris, aga lõpptulemusena on punane õigustatud. PS! Ma ei süüdista otseselt Shawcrossi, juhtus lihtsalt nii.
        poleks jalaluu läind, poleks ka kaarti järgnenud. Näha oli ju, et kohtunik läks kaardi järgi alles peale maas lamanud mängija olukorra hindamist.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          poleks jalaluu läind, poleks ka kaarti järgnenud. Näha oli ju, et kohtunik läks kaardi järgi alles peale maas lamanud mängija olukorra hindamist.
          just seda ma mõtlesingi eelnevalt, et sellise vaatepildi põhjal oleks patt olnud mitte punast näidata.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            poleks jalaluu läind, poleks ka kaarti järgnenud. Näha oli ju, et kohtunik läks kaardi järgi alles peale maas lamanud mängija olukorra hindamist.

            Vaadates videot ,siis jah puhtalt mänguline olukord,aga kahju ,et nii hullusti läks,aga selline see jalgpall on.aga kiiret paranemist noorele mängijale
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas AaviK Vaata postitust
              just seda ma mõtlesingi eelnevalt, et sellise vaatepildi põhjal oleks patt olnud mitte punast näidata.
              Vaatepildi järgi ei saa kohtunik sellegipoolest otsustada, mis värvi kaarti mängijale anda. Selle loogika järgi pidanuks siin(ei ole nõrganärvilistele) saama ka Blanc punase, mis sest, et ta midagi valesti ei teinud. Inimlikult muidugi mõistetav, miks kohtunik punase andis, kuid reeglite kohaselt poleks ta seda ilmselt pidanud tegema, kui seal taga polnud midagi, mis videolt ei paistnud.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Head paranemist Ramsey-le. T6eliselt ebajopp.

                aga mis seis on Bendtneri ja big maci burksidega?

                Kommentaar




                  alates 11:25 Ramsey olukord aeglustusest ja mitmest vaatest

                  Kommentaar


                    kas Shawcross saab mingi pikema karistuse ka nüüd?
                    Wenger on küll rääkinud midagi 3-mängulisest bännist aga kuskilt mujalt pole kinnitust saanud.

                    Kommentaar


                      Kolm mängu saab ta ju otse punase eest niikuinii. Ekstra midagi pikemat oleks ebaõiglane.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        aga mis seis on Bendtneri ja big maci burksidega?
                        Kui Bendtner jätkab Sunderlandi mängus alanud imelist seeriat, koguneb hooaja lõpuks kokku 13 väravat. Seega hoian põit ja pöialt, et paaris mängus lööb braceŽi.

                        Aga seekord on auhinnaks vastavalt võitjale kas korralik praad või paar head õlut.

                        Ramsey - siin pole midagi lisada.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust

                          aga mis seis on Bendtneri ja big maci burksidega?
                          Hoiame Bendtnerile pöialt, et hooaja lõpus meeskonna lippu üleval hoiaks, aga tagantjärgi tark olles oleks võinud Vermaelenile panustada. Homme on märtsikuu ja hetkeseis selline, et võrdselt 8 väravat Anelkaga ning üks vähem Berbatovist ning Adebayorist. Suht hea püss.

                          Kommentaar


                            Mitte päris nii. Verminaatoril Premmis 7 ja CL-s 1.
                            Adebayoril 9, Berbatovil ka. Anelkal 8+3 CL+1 FA Cup.

                            Aga super ost, kellelgi ei tule enam pähe diskuteerida teemadel kui pikk või lühike kutt on.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Miks mitte? Vahe on 3 punkti, ManUl ja Chelseal on mõlemal mängida Liverpooliga ning lisaks omavahel. Chelsea peab ka veel Villaga mängima ntx. Paberil on Arsenalil viimased 10 mängu sellised kust potensiaalselt võimalik rohkem punkte võtta kui Chelseal ja ManUl.
                              Ma väga ei onaneeriks veel, kui keegi, siis Arsenal oskab kummaliste tegelastega viigistada. Eriti häirivad mind need sisse lastud esimese poolaja väravad ning viimaste mängude vähene resultatiivsus. Väike pildike ka siis esimesena sisselastud väravaga mängude kohta esikolmiku seas:

                              GCF: Games when Conceded First; W: Won; D:Drawn; L:Lost; PR: Points Recovered; PL: Points Lost; TPL: Total Points Lost.

                              Kommentaar


                                Ramsey siis 6-9 kuud väljas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X