320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    speed on mingi narko ju?
    Mõeldi tema suurepärast kiirust.

    Kommentaar


      fabreegaas..

      Kommentaar


        Ai, mõnus ja teine mäng tuleb põnev. Pique kaartidega väljas ning Puyol samuti. Ehk homseks saame teada, kaua meil need 3 venda väljas siis on.

        Kommentaar


          Theo 'motherfucking' Walcott! Pique ja Puyol väljas!

          Kommentaar


            aii, Bendtner & Nasri

            VS

            Milito & Marquez

            e: mul oli igav

            Kommentaar


              no ikka kõva litter on nende meeste puudumine, kui see tõeks peaks osutuma. loodame, et mitte, aga kõik kolm olid ka üsna vigastuse pealt tulnud mängule. kahju sellesmõttes, aga teist õhtut järjepanu meistrite liigas old kenad comebackid.

              Kommentaar


                milline mäng!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                  Mõeldi tema suurepärast kiirust.
                  pigem mõeldi seda et väike neeger pakkus oma tooteid kohtunikule ning see vilistas imelise penalti pluss võlus välja punase.


                  ja ausaltöeldes ütleks legendi sõnadega, et fucking disgrace



                  kes vaidleb on tont
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Võimas mäng. Nagu inglasest kommentaar ütles ,et see on üks nendest mängudest, mida sa ei taha lõppemas nähas.

                    Kahju Arshavinist, Gallasest ja eriti Fabregasest, kes näitas võitlusvaimu sellega, et isegi vigasena lonkas platsil edasi.

                    Kommentaar


                      kuna mul õnnestus viimast poolt tundi mängust näha, siis sattusin segadusse, et mis valemiga barca need väravad lõi - omati päris korralikult.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        pigem mõeldi seda et väike neeger pakkus oma tooteid kohtunikule ning see vilistas imelise penalti pluss võlus välja punase.
                        hahahaha, ma naeran kõval häälel. pole harjunud, et Barca vastu CLis pendlaid antakse?

                        Kommentaar


                          Ulme. See oli nagu Rocky. Kõigepealt lasti end üksteist raundi täiesti tümaks tampida ja siis lõigati kaheteistkümnendas paistes silmad lahti ja võeti paari kiire sirgega tehniline nokaut ära. (Sest Barca jaoks sellise mängu mitte-võitmine küll midagi muud ei ole.) Ulme.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            ei, mulle üldjoontes ei meeldi sellised poolkõvad penaltid. väljendasin pettumust ka manu teemas mingi aeg kui valencia olematu penalti teenis.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              pigem mõeldi seda et väike neeger pakkus oma tooteid kohtunikule ning see vilistas imelise penalti pluss võlus välja punase.


                              ja ausaltöeldes ütleks legendi sõnadega, et fucking disgrace



                              kes vaidleb on tont
                              Punane, ilmselgelt ei olnud. Penalti? SEE OLI NII KURADI KINDEL PENALTI, et mõttetu on selle üle üldse vaielda

                              Kommentaar


                                Väga korralik mäng, mõlemad meeskonnad austasid üksteist, lihtsalt hea vaadata sellist mängu. 2 Maailma parimat meeskonda, pole midagi öelda, lõpus nägime isegi kuidas barca surve all oli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X