320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võinuks panna ka Inglise liiga omapära alla, aga palun väga, väike tabel:



    BFS oma pikkade jalgadega polnudki mu jaoks nii suur üllatus, olin seda ka varem kuulnud. Aga tahaks teada, mis on tema stardikiirendus esimesel viiel meetril.

    Analüüs Välkoti mõjust Barca mängule.
    Supplies!

    Kommentaar


      Hmm, mulle tundub see tabel suts kahtlane, aga samas ma pole mingi ekspert ja ei mõista hästi mis parameetreid hindamiseks kasutati.
      Walcott on kiireim, sellega nõus/rahul : P
      Kuid Sol Campbell ei ole mulle küll just ühe kiireima palluri muljet jätnud, pigem vastupidi. Kuid kus on tabelist Lennon ja siis see Aston Villa ründaja Agbonlahor (?)

      Kommentaar




        kõik, aitäh
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          wau, kas reporter padre subjektiivne arvamus on olukorra 100% õige tõlgendus?

          palun

          Kommentaar


            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            pff, tõsine naljamees oled

            Kommentaar


              Kus sa siin nalja nägid ?

              Kommentaar


                no davai tiitel, järgmine aasta näeme jälle, ja siis ülejärgmine

                Kommentaar


                  ma ei mõista siiani, miks taanlane ei võinud alustada.

                  ja minge perse, 4 vs 1 olukorda ei suudeta lahendada, mida on siis Barca mängust oodata, issand halasta noh.

                  Kommentaar


                    Ma juba panin väiksest pettumusest streami kinni aga ennäe, Nick on taas skoorinud.

                    Kommentaar


                      Nicklas Bendtner 90+4

                      See oli teoreetiliselt järelejäänud mängudest kõige lihtsam, et väga optimistlikuks ei tee

                      A mis seal ikka, "Keep the faith"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                        Nicklas Bendtner 90+4

                        See oli teoreetiliselt järelejäänud mängudest kõige lihtsam, et väga optimistlikuks ei tee

                        A mis seal ikka, "Keep the faith"
                        Täna kasutati ka sellist poolikut koosseisu, kus Bendtner, Clichy, Nasri ja Diaby said natukene puhata (Nasri ja Bendtner tulid teise poolaja teises pooles sisse). Loovusest jäi puudu.

                        Hoiti mõningaid mehi Barca mänguks.

                        Kommentaar


                          Panin samuti frustratsioonist 90+2 striimiakna klikiga kinni ja läksin kartuleid koorima, nüüd vähemasti võib vähe rahulikumalt ahjutuhleid süüa ning isukegi suurem. kahjuks ei ole Eduardos Arsenali klassi enam, kui natuke järgmisele hooajale juba mõelda, siis tuleks ostupakkumistele jah öelda, äkki keegi võtab ära. Pingil teda hoida kah nagu mõtet ei ole (Chamakh on kõikide märkide järgi liitumas, RVP äkki püsiba ka terve). walcott oli terav, kuid sageli vedas esimese poolaja lõpus ja teisel poolajal esimene puude alt või jättis söödutäpsus liialt soovida. Siiski võiks talle positiivse hinde anda ja äkki Capello otsis ka kustukummi välja, et punane kriips märkmikus kustutada. Sagna vist oli parim mees platsil, kui Wolverite skinheadist vv mitte arvestada. Loovus loovuseks, aga realiseerimine esimesel kahekümne minutil oli nagu Barcal plastmasskoopial, küll pallist mööda, küll väravavahile pihta jne jne.
                          Nõuan selle asja vaatamise eest klaasi piima.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Väga hea, Bendtner tegi seda jälle. Hulli vastu vist lõi ka päris hilja ära.
                            Kuna mulle ei meeldiks, et Manu tuleks jälle meistriks ja mööduks Liverpoolist tiitlite arvestuses, siis säilib lootus, et kui Liverpool võidab eelviimases kohtumises Chelseat, tuleks Arsenal meistriks. Aga kõigil top3 meeskondadel on ees mitmed rasked mängud, siin niimoodi vast ennustada ei saa. : )

                            Kommentaar


                              Pettumusest rääkides, ma olin teid kohe-kohe teavitamas oma süvenevast soovist mitte vaevuda Arsenali ebaõnnestumiste peale enam isegi pettuda. Aga Nicky värava üle veidi rõõmustada võib ikka, nii nahhaalne olen küll.

                              Wolves'i auks, mängiti kaitses korralik mäng ja väravavaht oli oma ülesannete kõrgusel ja veel...Aga kas see peab nii kuradi raske olema? Tegelikult nagu!?!?

                              Tiitliunelm on elus, kuigi ma kardan et eelmisel nädalal minema visatud 2 punkti meile lõpuks saatuslikuks saavad. Järgmised 3 mängu on küllaltki rasked, away, Wigan away, ManC home. Potensiaalseid puntke võib siin kadumas näha küll ja veel ja me kahjuks ei ole positsioonis enam midagi ära anda . 'le ja fännidele meeldiks muidugi meie tiitlilootustele järgmises mängus lõpp peale teha aga siiski kogu Arsenali poolele meeldiks pigem 'i Europa liigas näha.

                              Ma eeldan, et Wenger annab meestele hoolimata tulemusest kena peapesu. Ta tundus seal lõpuminutitel olema valmis ise platsile jooksma ja see neetud pall väravasse lööma.

                              Palju Arsenali toetajatest oleks end veel paar kuud tagasi ette kujutanud Bendtneri algkooseisus mitte olemise üle pahane olema? Lisaks, Eduardole peab ju ka võimalusi andma oma kasutuse tõestamiseks...

                              Kommentaar


                                no ma ei tea. aprillis kolm punkti liiga tipust ja 12 punkti eespool neljandat kohta - ma oleks sellise pakkumise augustis silma pilgutamata vastu võtnud. ja võtan nüüd ka. selle meeskonna vaimu näitab järjekordne lisaminutitel löödud võiduvärav päris hästi. vägev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X