320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vela on elus ja terve!

    Kolm punkti, aitäh Nicklas!

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      ma ei mõista siiani, miks taanlane ei võinud alustada.
      Eks Wenger tahtis lihtsalt puhkust anda ja arvas, et Eduardo ja co on Wolvesi alistamiseks piisav.


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Palju Arsenali toetajatest oleks end veel paar kuud tagasi ette kujutanud Bendtneri algkooseisus mitte olemise üle pahane olema?
      Kui Bendtner vigastatud oli, siis ma ei jõudnud ära oodata, et millal ta tagasi tuleb. See kui Eduardo oli algkoosseisus või kui Arshavinit kasutati keskel, ei istunud üldse. Ka täna oli seda näha, et pea-peale tsenderdused karistusalasse on täiesti mõtetud, kui Eduardo/Walcott/Eboue/Rosicky seal on. Vastasmeeskonna keskkaitsjatel pole mingeid probleeme pallide puhtaks löömisega. Aga kui ees on selline kolakas nagu Bendtner, siis juhtuvad head asjad .

      Keegi mainis veel, et Eduardo tuleks maha müüa ja Chakmakh asemele osta. Võib-olla tõesti. Aga huvitav kuidas üldse ründajatele mänguaeg jaguneb, kui peaks juhtuma selline ime, et kõik ründajad on korraga terved. Siis RVP, Bendtner, Eduardo/Chakmakh ja Vela peavad nelja peale ühte kohta jagama. Vela ja Eduardo vast sobivad äärele ka aga ega nad seal eriti head küll ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas raz Vaata postitust
        Chakmakh asemele osta
        Chamakhi leping Bordeaux'ga lõpeb suvel. Kui ta meile tuleb(mis näib väga tõenäoline),siis toimub üleminek tasuta.

        kõik ründajad on korraga terved.
        Utoopia.

        Kommentaar


          Mul on hea meel, et ma polnud üks neist kes streami rutakalt kinni pani. Emotsioon mida Bendtneri värav pakkus oli võimas. Kuigi jah enne seda väravat valdas juba kergemat sorti masendus.

          Kommentaar


            Homseks mänguks Barca vastu sõidavad kaasa siuksed nimed.

            Manuel Almunia
            Lukasz Fabianski
            Nicklas Bendtner
            Eduardo
            Abou Diaby
            Samir Nasri
            Denilson
            Fran Merida
            Theo Walcott
            Craig Eastmond
            Tomas Rosicky
            Armand Traore
            Emmanuel Eboue
            Gael Clichy
            Bacary Sagna
            Thomas Vermaelen
            Sol Campbell
            Mikael Silvestre

            Kommentaar


              Song sai Wolverhamptoni mängus vigastada.

              Kommentaar


                tundub ikka jõle lahe punt, keskkaitse on eriline rosin ma arvan.

                Kommentaar


                  Nagu siin kunagi keegi soovitas, siis tuleb homme enne mängu vist purk rahusteid alla neelata : )

                  Kommentaar


                    Tänased katkised (Sol ja Tomas mängivad võibolla katkistena):

                    Djourou
                    Gallas
                    Campbell
                    Gibbs

                    Fabregas
                    Song
                    Rosicky
                    Ramsey

                    Arshavin
                    Van Persie

                    Laenupoisid:
                    - Sanchez Watt mängis 2 minutit Leedsi heaks ning oli instrumentaalne osa meeskonnast võidumängus, sealjuures palli puutumata.
                    - Kyle Bartley aga osales tervelt 3 minuti vältel Sheffield Unitedi rünnakutes kaotusmängus Newcastle'i vastu.

                    Kommentaar


                      Ma võtaks Sol'i isegi 28%-se mängukõlblikkusega ennem 100%-st tweety't. Kui Silvy täna algkooseisus keskkaitsesse jookseb, ei aita üks purk rahusteid küll kedagi.

                      Songi vigastus on muidugi pauk, suur. Denilson, kogu oma 60 kiloga võtab siis eeldatavasti seal kaitseliini ees koha sisse.

                      Loodetavasti Wenger'il on täna parem mänguplaan välja mõeldud.

                      Aga üldjoontes, ilmselt kuskil 94,3% sellest mängust huvitunud neutraalsetest inimestest otsib barcale juba Inter-CSKA mängust poolfinaali vastast, on meil piisavalt tugevad võimalused. Ma leian. Seda muidugi eeldusel, et Marss asub Neptuuni suhtes õige nurga all ning Jupiteri ja Pluuto koostöö klapib.

                      Kommentaar


                        ma loodaks, et paneb diaby sinna kaitseliini ette, denilson kehaliselt lihtsalt nii mannetu. muidugi diaby puhul peaks lootma, et mees nüüd jalad tagumendi alt välja võtab.

                        Kommentaar


                          ega ei olegi enam muud kui panna need kuulsad prillid pähe ja optimiseerida:

                          a) barcelona on favoriit, mistõttu see mängupaar on nüüd nende kaotada
                          b) v99 on naasnud ja naabrite poolfinaalikoht oleks talle sobiv tere-tulemast-tagasi-kingitus

                          ahjaa, viimase info järgi on ka denilson "doubtful", mistõttu on mingi võimalus keskvälja põhjas näha eastmondi.

                          Kommentaar


                            i love it when the plan comes together

                            ei noh, õnneks on lootused tänu terve põhikoosseisu kollektiivsele vigastuspausile minekuga nii madalal et pole isegi kurba kui täna välja kukume. ja kui tuleb positiivne tulemus siis lihtsalt superboonus meile.

                            igathes goooooo arsenal
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Mõni telekanal pilti ka näitab, peale Viasat Balticu?

                              Kommentaar


                                soomlaste yle2?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X