320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Selles, mida ta täna teeb, on mu meelest küll piisavalt ambitsiooni. Pigem näen teda lõpetamas just siis, kui mõni meene on nende poistega koos kappi panna.
    Prismal on vähemalt üks tahk veel - kui seda poleks, siis oleksin oma eelmise postituse tegemata üldse jätnud ja arvamus "Wengeri oma klubi" oleks 100% veendumuseks jäänud. Probleem on selles,et pole mingit garantiid, et aasta-kahe pärast klubi tüüri juures PHW, IG või praegustest "boardi" ehk juhatuse ehk direktsiooni liikmetest üksainuski alles on. Sellesmõttes oleks enda soov, et vähemalt see teema võimalikult ruttu lahenduse saab. Mis sellest, et praegune variant ehk klubi omanduse jaotus parem on kui kõik teised võimalused.

    Kommentaar


      Algselt postitas kõlar Vaata postitust
      palju need Arsenali kodumängude piletid ka maksavad? on võibolla plaan minna.
      See hooaeg vaid üks kodumäng jäänud. 9 mai, vs Fulham. Arsenali kodulehel on kõik piletid välja müüdud. Võid uurida Fulhami kodukalt nende fännide sektorisse. Või siis teine variant, et uurid mustalt turult (googelda Arsenal Fulham tickets). Mingid jorsid ostavalt pileteid ja pärast müüvad kallimalt maha. A siis peaksid nii £100 ringis arvestama.

      Kommentaar


        Arséne Wenger insist on the defender of Roma, Philippe Mexes (28). Arsenal would be ready to offer 10 million euros, according to BBC.

        jes or actually no?

        Kommentaar


          Algselt postitas raz Vaata postitust
          See hooaeg vaid üks kodumäng jäänud. 9 mai, vs Fulham. Arsenali kodulehel on kõik piletid välja müüdud. Võid uurida Fulhami kodukalt nende fännide sektorisse. Või siis teine variant, et uurid mustalt turult (googelda Arsenal Fulham tickets). Mingid jorsid ostavalt pileteid ja pärast müüvad kallimalt maha. A siis peaksid nii £100 ringis arvestama.
          Ma mõtlen üleüldiselt palju umbes? Kas nt. Arsenal v Tottenhami piletid maksavad samapalju kui Arsenal v Hull?

          plaan oli minna augusti lõpus, oleks pidand ära mainima

          Kommentaar


            Algselt postitas kõlar Vaata postitust
            Ma mõtlen üleüldiselt palju umbes? Kas nt. Arsenal v Tottenhami piletid maksavad samapalju kui Arsenal v Hull?

            plaan oli minna augusti lõpus, oleks pidand ära mainima
            Ei maksa sama palju. Mängud on jaotatud erinevatesse hinnaklassidesse. Küsi Arsenali foorumis kui tahad paremini teada. Helista klubile ja tee oma fännikaart voi mis iganes ära. Cityl on see 10 naela ja siis saad osta pileteid telefoni kaudu voi netist. Ma ei tea kas Arsenalil on midagi sarnast.

            Kommentaar


              Eilsel pressikal siis AW ütles et proovib lisada suvel 2, max 3 uut meest. Kuna arvatavasti on üks neist Chamakh siis teised kaks on loogiliselt võttes kaitsja ja väravavaht.

              Mexes - sobib, teised nimed keda seostatakse on Hangeland, Cahill, Subotic. Eks paistab kes neist tuleb. Subotic on ehk liiga noor ja roheline et kohe mõjutada meeskonda positiivselt ja algkooseisu tulla niiet ehk kolme esimese vahel see valik tehakse. Teised kaitsjad siis TV, Djorou ning tunne on et Sol. Viiendaks saab varuvariandina Songa panna. Tweety ja Gallas õnneks ja kahjuks lahkumas. Gallas nüüd vaevalt pingile jääda tahab ning uue mehe hind saab olema nende nimede vahel valides samuti 8-15m ja sellise hinna eest varumeest ka ei tooda.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Minu jäik seisukoht mängijate ülemineku seisukohalt on üldjuhul vältida igasuguste spekulatsioonide uskumist. Nende nimedega, mis iga aasta Arsenali spekuleeritakse läbi erinevate meediakanalite võiks rahulikult ära rahvastada mitu Premieri klubitäit. Ma leian, et kõige targem on rääkida konkreetsetest indiviididest siis, kui neil leping taskus on.

                Oluliselt konstruktiivsem oleks arutada potensiaalseid lahkujaid, potensiaalse 100 tosina sissetuleja asemel oleks hetkel potensiaalseid lahkujaid 5-6, kusjuures ma loodan, et Arsene taipab, et suvi peab jätma meeskonna numbriliselt paremasse olukorda kui eelmine aasta. Ostes sama palju mehi kui müües ei lahene kuidagi meie meeskonna sügavuse probleem. Eks uuest hooajast peaks hakkama kehtima ka Platini 25-mängija süsteem ja home-grown mängijate vajadus.

                Viimastel päevadel on meedias kära tekitanud kuskilt vene meediasügavustest imbunud Shavva kommentaarid, mis pehmelt öeldes olid kergelt mürgised nii Arsenal'i kui Wenger'i pihta, Wenger ise on juba oma segadust ja pahameelt pressikal jõudnud kinnitada. Arshavin ise aga kinnitab, et on eluga Arsenalis väga rahul ja jutu iva on jälle kontekstist välja võetud ja tõlkes kaduma läinud. Mis puudutab Shavvat, siis tundub et Venemaa väljajäämine WC'lt ja tema 2-kuine seiklus ründeliinis panid nii mehe füüsilisele kui ka moraalsele poolele hea paugu. Kui ta suvel paikseks jääb, siis loodetavasti leitakse need motivatsioonitabletid kuskilt ülesse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kõlar Vaata postitust
                  Ma mõtlen üleüldiselt palju umbes? Kas nt. Arsenal v Tottenhami piletid maksavad samapalju kui Arsenal v Hull?

                  plaan oli minna augusti lõpus, oleks pidand ära mainima
                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  Ei maksa sama palju. Mängud on jaotatud erinevatesse hinnaklassidesse. Küsi Arsenali foorumis kui tahad paremini teada. Helista klubile ja tee oma fännikaart voi mis iganes ära. Cityl on see 10 naela ja siis saad osta pileteid telefoni kaudu voi netist. Ma ei tea kas Arsenalil on midagi sarnast.
                  Red membership on kõige odavam, maksab mingi £25 per hooaeg. Piletid tulevad kõigepealt müüki Platinum memberitele, siis Gold, Silver ja Red. Nii palju kui ma olen seda piletivärki jälginud, siis olen aru saanud, et PL mängudele tabeli teise poole meeskondade vastu jõuab Red memberiteni keskmiselt mingi 3-4 tuhat piletit. Ja kui midagi sealt peaks veel järgi jääma, siis tulevad need üksikud piletid üldmüüki (tavainimestele). Näiteks aga Tottenhami vastu mängule on isegi Red memberitel raske piletit loota, kõik piletid lihtsalt ostetakse varem ära. Nii et jah, Arsenali mängudele kahjuks pileteid ei ole üldse kerge saada. Mine vaata parem augusti alguses Emirates Cupi, sinna saaks ikka pileti . Carling Cup ja FA Cup mängudele on ka pileteid kergem saada.

                  Võrdluseks veel nii palju, et Arsenali hooajapilet maksab umbes 1100 naela, Chelsea oma 700 naela ja Fulhami oma 400 naela. Väidetavalt on Arsenali hooajapilet kõige kallim Euroopas. Eelmise suve seisuga oli veel mingi 40000 inimest hooajapileti ootejärjekorras. Nii et nõudlusest puudu ei tule.

                  Kommentaar


                    Arsenal manager Arsene Wenger is set to attempt to reinforce his defence this summer by bidding for Palermo's Danish international centre-back Simon Kjaer, according to a report from The People. 10 milkut.

                    ehk siiski?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                      Philippe Mexes (28). Arsenal would be ready to offer 10 million euros, according to BBC.
                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Mexes - sobib, teised nimed keda seostatakse on Hangeland, Cahill, Subotic.
                      Algselt postitas AaviK
                      Palermo's Danish international centre-back Simon Kjaer, according to a report from The People. 10 milkut.
                      Soovitan jälgida Arsenal Silly Season blogi, väga ülevaatlik ja teeb teie elu kergemaks. Aga veel rohkem soovitan järgida coco eeskuju ning oma närve mitte kulutada.

                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Minu jäik seisukoht mängijate ülemineku seisukohalt on üldjuhul vältida igasuguste spekulatsioonide uskumist. Nende nimedega, mis iga aasta Arsenali spekuleeritakse läbi erinevate meediakanalite võiks rahulikult ära rahvastada mitu Premieri klubitäit. Ma leian, et kõige targem on rääkida konkreetsetest indiviididest siis, kui neil leping taskus on.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Arsenal: Fabianski, Sagna, Campbell, Silvestre, Traore, Eboue, Diaby, Walcott, Nasri, Vela, van Persie. Subs: Mannone, Eduardo, Djourou, Arshavin, Gibbs, Eastmond, Henderson.

                        nagu mida?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Joks Vaata postitust
                          Arsenal: Fabianski, Sagna, Campbell, Silvestre, Traore, Eboue, Diaby, Walcott, Nasri, Vela, van Persie. Subs: Mannone, Eduardo, Djourou, Arshavin, Gibbs, Eastmond, Henderson.

                          nagu mida?
                          Milles probleem?

                          Kommentaar


                            Arteta, mine palun ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raz Vaata postitust
                              Milles probleem?
                              Nüüd mõistad?

                              Vaataks nagu vägistamist.

                              Kommentaar


                                Kumm tühi. Nii läheb see kolmas koht ka minema...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X