320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1-1 siis lõppes.
    Kuigi mäng oli meie käes, siis üks hästi mängitud karistuslöök Milanilt ja seis oligi viigis.

    Chamakh (MoM) oli vägev, Koscielny oli hea, Fabianski võimas ja mulle tundub et Frimpong võib mõnes mängus Songile puhkust anda küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
      Fabianski võimas
      Allah, sul on veel terve kuu aega, ole armuline!
      Supplies!

      Kommentaar


        Poola päritolu prantslane jättis küll hea mulje, ja Milan võib viigi üle õnnelik olla, ehkki viimased 5minutit mängisid ka nemad vahelduseks jalgpalli.

        Kommentaar


          2-0 siis hetkel poolajal ja mäng on meie käes.
          Esimene värav kohe kolmandal minutil Carlos Velalt, kes lükkas sisse Walcotti söödu.
          Teine värav tuli poolaja lõpul Sagnalt, kes lõi nurgalöögijärgsest olukorras vasaku jalaga väravasse oma teise Arsenali kolli.

          Esimese poolaja koosseis oli selline:
          -------------Almunia--------------
          Sagna--Djourou--Vermaelen--Clichy
          -------------Frimpong-------------
          ------Wilshere--------Rosicky------
          Walcott-----J.E.Thomas-------Vela


          Teise poolaja koosseis:
          -------------Almunia--------------
          Sagna--Djourou--Vermaelen--Clichy
          -------------Frimpong-------------
          ------Wilshere--------Nasri--------
          Walcott------Chamakh-------Vela

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Allah, sul on veel terve kuu aega, ole armuline!
            Tehtud! Töö kiire ja ... etteaimatav.

            Kommentaar


              Koduturniiri karikas taas kaitstud aga lõpp läks mõneti üllatavalt täitsa pingeliseks. Celtic oli teist päeva järjest tegemas comebacki ja Arsenal oli teist päeva järjest lõpus ära väsimas/lõdvaks laskmas.

              Ning kõik ülejäänud olid nagu olid, aga Theo Walcotti puhul olen mina oma otsuse nüüd langetanud. Mitmed aastad olen ma tema tegutsemise puhul lohutanud end mõttega et "ta on noor veel, eks areneb" ... kuid nüüd olen ma kõigi 5 seninähtud pre-season mängu põhjal otsustanud et ta on kõige irriteerivam mängija meie meeskonnas kelle jalgpalli iq on vist küll sel tasemel kuhu võiks taha kirjutada - "mentally challenged" vms. Selle arvu võimaluste juures mis talle avaneb kasutab ta neid endiselt ülihalvasti ära, suurem enamus lahendusi ta kas mängib olukorra üle, lahendab olukorra liiga vara ja ootamatult või lahendab olukorra ebatäpselt ja arusaamatult. Ning ma ei ole kindel et tal on piisavalt intelligentsi et ennast ümber kasvatada ja õppida olukordi õigesti lahendama. Kahju.

              ps. Samaras on cunt!
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Tänase mängu puhul seda Walcotti kohta väita ei saa, andis ju 2 assisti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                  Tänase mängu puhul seda Walcotti kohta väita ei saa, andis ju 2 assisti.
                  Jah aga esimese puhul ma pigem väidaks et see oli ebaõnnestunud löök ja teise puhul tal lihtsalt oli kaks meetrit sööta ehk sellega oleks isegi kõige puujalgsem hakkama saanud.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    miks Koscielny ei mänginud?
                    //olgu, minu paha. Lihtsalt ei jõudnud lõppu näha.

                    Kommentaar


                      Vahetusest tuli sisse teisel poolajal millalgi. Mingi 15 min sai ikka mängida.
                      Wilshere mängu oli kohati päris meeldiv vaadata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        ... kuid nüüd olen ma kõigi 5 seninähtud pre-season mängu põhjal otsustanud et ta on kõige irriteerivam mängija meie meeskonnas kelle jalgpalli iq on vist küll sel tasemel kuhu võiks taha kirjutada - "mentally challenged" vms.
                        Kvaliteetanalüüs.
                        Jalgpalliaju on Theol nagu ta on, aga laseks noorsandil enne hooaja-paar vigastusvabalt mängida ja paneks siis põhjapaneva otsuse. Puht kiiruslike omaduste poolest kõlbab ta pingile impact-subiks iga kell.

                        Väravas tahaks poola mööblitõstja ja homobaari ettekandja asemel algaval hooajal kangesti siiski kedagi teist näha, tulgu kasvõi 38 aastane Schwarzer. Ma tean, join the club.

                        Kommentaar


                          Way to go kontekstist välja rebitud vastuse osas. Mis ma tahan öelda on, et Theo pole oma 5 aasta jooksul klubis oma mängule põhimõtteliselt mitte midagi juurde lisanud. Need 5 mängu on näidanud et ta kas ei taha või ei suudagi areneda. Loomulikult on ta alles 21 ning tal oli eelmine hooaeg tuksis vigastusega, kuid see ei vabanda seda et ta lihtsalt ei suuda iga mäng 10st shansust midagi asjalikku tekitada.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Hetkel räägivad need 2 resultatiivset söötu siiski sinu kahjuks.

                            Kõigist oma vigadest hoolimata võib ta väga ja väga produktiivne olla. Ja peaks ta kunagi õppima õigeid otsuseid langetama, siis...

                            ---

                            Kokkuvõttes võib nädalavahetusega igati rahule jääda. Kaks korralikku mängu ettevalmistuseks, uued poisid said kodustaadionil veidi palli toksida ja hooaja põhieesmärk sai emiraatide karika võitmise näol samuti täidetud.

                            Kommentaar


                              Mitte et ma ei tahaks et ta hästi mängiks, aga ta lihtsalt frustreerib mind üle igasugu piiride oma tunnel-visionis otsajooneni tormamisega.

                              Ok, 2 söötu, fair game.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Viie hooajaeelse mängu põhjal on muidugi täiesti adekvaatne panna 21 aastase mängija küllalt katkendlikule 4,5 aastasele klubikarjäärile punkt. Esimese hooaja-kaks oli ta parimal juhul reserv, 07/08 vaikselt juba lubas midagi ja eelmine hooaeg läks pea tervenisti vigastuste nahka. Kui üldse pre-seasoni põhjal mingeid järeldusi teha, siis on ta senini näitanud sellist 07/08 hooaja teravust. Seda, et ta on üpris ühedimensionaalne mängija, lüpstes ääri rohkem oma kiiruse kui tehnikaga ja värava ümbruses ei tee alati kõige targemaid otsuseid, pole mingi uudis. Kui kangesti tahad lõplikku hinnangut anda ootaks kasvõi hooaja keskpaigani ära.

                                Selliste kriteeriumite alusel võiks juba eos vee peale tõmmata nii Denilsonile, Diabyle, Velale, Djouroule kui ka Bendtnerile. Esimesel kolmel võib seda hooaega tõesti nö viimaseks võimaluseks pidada, aga kuivõrd brass ja prantslane on väikestviisi Wengeri eriprojektid, siis ega neistki mingi väega nii pea lahti ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X