320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaataks nagu kolmandat liigat. Imeline kaitse ja väravavahi koostöö. Imesta siis veel, et 5 tükki endale suudetakse sisse imeda.

    Kommentaar


      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
      Lühikompilatsioone vaadates jätab seesamunegi Spahic meeldivalt võitlejaliku mulje, et mingile Kevin Davies'e sugusele õlile võiks vabalt hambasse tõmmata. Kaitse kohta vägagi tehniline, armastab rünnakule lülituda, vasakujalgne (?). Iseasi kas Premieri taseme ka välja veab. Mask, annan teatepulga sulle.
      Õige mees Drogbade ja Rooney suguste kollidega madistamiseks. Koscielny kipub selles osas veidi kleenukeseks jääma. Liidru tüüpi mängija ja sellepärast on ta ka bosnialaste kapten.

      Marko Marinile lajatada sukeldumise eest vastu kõrvu:

      Kommentaar


        Kas Arsenalil pole raha, et korralik VV osta? Hetkel jääb ju kõik VV taha. Kui talle meeldivad nii väga need prantslased, siis Frey oleks ju enamvähem hinnga saada, mehel on päris palju kogemusi.

        Kommentaar


          vaevalt ta nii kergelt Violast tulema saab.

          Kommentaar


            Goal.comis oli uudis, et äkki tuleb laenule Shay Given, kui Joe Hart peaks City number 1 olema sellel hooajal.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              Goal.comis oli uudis, et äkki tuleb laenule Shay Given, kui Joe Hart peaks City number 1 olema sellel hooajal.
              Väravanimelises lehes on igasugu uudiseid, kaasaarvatud, et Reina ostetakse 23 miljoni naelaga. Linki ei pane, sest pean seda üliebatõenäoliseks. Raha on ju üldiselt olemas - asi jääb siiski millegi muu taha. Võibolla see, et Fabianskiga uuendati lepingut alles ca 11 kuu eest ja Wenger ei taha ebaõnnestumist tunnistada. Võibolla.....

              Kommentaar


                ^^^ Ma kardan ka, et see nii on. Kui me alustame Almuniaga väravas seda hooaega, siis me saame talt rida keskmisi mänge, aga kuskil tee peal ta keerab perse ja see maksab meile punkte (meenutus eelmine hooaeg Birminghamis: meeskonna üks vanemaid ja kogenumaid, mees kes peaks olema kindlus ise vedas sellisel hetkel meeskonda alt)

                Ma arvan, et Fabianskiga on natuke teine lugu- ta on noorem ja tal ei ole nii palju kogemusi. Võib-olla tast saab asja ja muutub väravas kindlaks, aga võib-olla jätkab oma prohmakaid ja siis on jälle hilja ja meie hooaeg läbi

                Kommentaar


                  Jumal tänatud, et ise terve nädalavahetuse ööbikutemaal sai viibitud ja seda Poola õudust otsepildis ei pidanud kogema! Ainuke asi mis arenemise märke on näidanud viimastel päevadel on loodetud Spahici tulek. Ning Almunia on siiski kõvasti parem kui Fabianski, ta lihtsalt tähtsates mängudes väidetavalt kõrbeb psühholoogiliselt. Tundub et nädalavahetuseks mingit uut väravavahti loota oleks ilmselge ime niiet Almunium peab digimuutumist särisevaks närvipuntraks lihtsalt vältima.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Wenger makes no secret of his need for another centre-half. And does he understand why people expect him to bring in a new goalkeeper? "Yes," he says, smiling ruefully.

                    Mis muidugi ei tähenda, et uus väravavaht tuleb. Kes pole veel lugenud, siis sümpaatne intervjuu härraga siin
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust

                      Mis muidugi ei tähenda, et uus väravavaht tuleb. Kes pole veel lugenud, siis sümpaatne intervjuu härraga siin
                      Mulle meeldis see armas jutuke:

                      "Arsene was taking breakfast at the Radisson Blu Hotel in Johannesburg during his stint observing the World Cup.
                      One morning, a man from Kenya approached Wenger and asked if he could have his photograph taken alongside the Arsenal manager. They started some small talk. "You know," said the man, "in our country it is all Man United and Arsenal." Wenger offered an amiable reply. The Kenyan went on: "You know that when you lost against Man United, my cousin committed suicide after the game."
                      And there it was. Wenger was bewildered. "At first I thought he was joking," Wenger recalls. "The two guys who were with him said, 'No, it's true, we were at the funeral.'
                      "

                      Kommentaar


                        Oleks siis piisavalt, aga ei ole. Jutuvadal ei näi lõppu ega äärt olevat. Igatahes, kui soovid sellest samapalju pasundada, kui Xavi ja koo, siis ole hea ja piirdu Barcelona teemaga.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Mõned asjad siin elus ei muutu kunagi. Eesti majanduskasv ei rauge. Arsenali vigastatute nimekiri on muljetavaldav.

                          Out:
                          Djourou
                          Bendtner
                          Ramsey

                          Doubtful:
                          Song
                          Denilson

                          Questionable:
                          Van Persie
                          Fabregas
                          Diaby

                          Probable:
                          Arshavin

                          Kommentaar


                            Djourou väljas? Milline üllatus. Aga selle klipi põhjal olen kindel, et Arshavin alustab pühapäeval. Ja pagan, olgugi et Fabregas pole suurt trenni teinud, me ei saa ju kahe 18-aastase keskväljuriga ´pooli vastu minna. Ründes alustab ilmselt Chamakh, v Persie võib jooksvalt liituda.

                            -----------Almunia
                            Sagna-Koscielny-Vermaelen-Clichy
                            Eboue-Nasri-Fabregas-Wilshere-Arshavin
                            -----------Chamakh

                            Fabianski EI TOHI olla esiväravavaht. Aga ilmselt on.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Djourou väljas? Milline üllatus. Aga selle klipi põhjal olen kindel, et Arshavin alustab pühapäeval. Ja pagan, olgugi et Fabregas pole suurt trenni teinud, me ei saa ju kahe 18-aastase keskväljuriga ´pooli vastu minna. Ründes alustab ilmselt Chamakh, v Persie võib jooksvalt liituda.

                              -----------Almunia
                              Sagna-Koscielny-Vermaelen-Clichy
                              Eboue-Nasri-Fabregas-Wilshere-Arshavin
                              -----------Chamakh

                              Fabianski EI TOHI olla esiväravavaht. Aga ilmselt on.
                              No sellise kooseisuga me vaevalt mängima hakkame. Pigem tuleb Frimpong või Denilson, Wilshere või Fabregase asemel.

                              Kommentaar


                                Kas sa mu postitust ka lugesid, videot vaatasid? Muidugi ei tule selline algkoosseis nagu ma kirjutasin, ma pole Wenger, et seda tean. Tegu on minu sooviga, arvestades olemasolevaid mängijaid.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X