320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat sa sinna 3 playmakerit paned siis?

    Kommentaar


      Kuradid on teises teemas.
      Denilson, Diaby ega Song pole minutitki hooajaeelsetes treeningmängudes mänginud, Frimpong on mänginud Premier Leagues 0 (null) minutit. Kusjuures, ei Denilson ega Diaby pole oma loomult kaitsev poolik. KillerPong (laen teisest foorumist) tundub asine kutt olevat, aga ´poo vastu Anfieldil oma esimesed minutid saada ja ka sündmusele vastavalt mängida, on üsna palju küsitud. Mis absoluutselt ei välista, et keskväljakolmik saab koosnema kahest 18 ja ühest 23-aastasest.

      Muudan postitust ja analüüsin natuke vajakajäämisi mängijate osas (ilmselt korrates tuhandeid Arsenali toetajaid üle maailma).

      Korraliku asendust Songile (kelle ma mõni aasta tagasi maapõhja needsin) pole. Kas AW selle probleemiga üldse tegeleb, teab ilmselt vaid ta ise ja lähimad abilised.

      Keskkaitsja. Praegusel hetkel on keskkaitsepaari peale 33 mängu EPL kogemust. Mul poleks midagi selle vastu, kui tuleb veel üks nullkogemusega, kuid korraliku pagasiga mõnest muust kõrgliigast.

      Väravavaht. Appi. No on vaja. Hea ja halva puuriluku vahe seisab enamasti kahe kõrva vahel. Arsenali esimene ja teine vv on kehva närvikavaga. Järgmisel kahel noorel kukel ilmselt seda probleemi pole, aga noh, nad on noored kuked.
      Kujutan juba ette, kuidas Stoke vastu (ilmselt palju varem) mängides koondavad vastased nurgalöögi ajal oma väed Flappy ümber ja mõne hetke pärast peab Arsenal mängu keskringist alustama.

      Schwartzeri jutt on üsna huvitav. Milleks selline vanamees? Ilmselt seepärast, et ta on parem kui praegused. Võimalik et pakuti ka varianti jätkata treenerina. Võimalik, et paari hooaja pärast on Sczzecxzzny valmis. Ausalt öeldes olen valmis selleks, et poiss vette visata. Kui ujub välja, siis ujub.

      Pika jutu lõpetuseks spekuleerin, et üleminekuakna viimasel päeval tehakse Cityga diili ja vähemalt üks liin saab sealt täiendust. Klubid on omavahel varemgi äri teinud ja noh, ega nad siis Arsenalisugust meeskonda oma konkurendiks pea, et kardavad seda heade mängijatega täiendada.

      Over.
      Supplies!

      Kommentaar


        wenger allkirjastas lepingupikenduse, 2014. aastani

        Kommentaar


          Ehk Wengeri projekt jätkub, mängijad saavad iga aastaga vanemaks ning kogenumaks. Mul pole midagi selle vastu, kui vaid mõni karikas võidetaks.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust

            Schwartzeri jutt on üsna huvitav.
            The big news, however, concerns Fulham's want-way goalkeeper Mark Schwarzer, who fails to make the squad after handing in a transfer request this week. The official line is that he is injured.

            Arsene, sina või?
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Schwartzer p6letab enda tagant sildu, kibeledes oma viimasteks hooaegadeks arsenali,
              aga nukra muigega vaatas eile ka Given nr1-ks edutatud Harti supert6rjeid

              varsti on vb mitu uut vv-i
              (nagu kunagi teise klubiga juhtus)

              Algselt postitas Sajets Vaata postitust
              Kirklandi ja Dudeki ostmine käis veel sedasi, et kui Houllier sai teada, et Coventryga läheb äri ajamiseks, tahtis ta Dudeki ostule pidurit tõmmata. Aga kõik selgus liiga hilja ja seega ka 2 väravavahti korraga.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                mitu uut väravavahti on meie unistus yo

                Kommentaar


                  Kui suured on Fabregase ja van Persie võimalused tänases mängus kaasategemises?

                  Kommentaar


                    Ma eeldan et mõlemad mängivad, eks paistab kas alustavad või vahetusest. Ma ei usu elusees, et Arsene läheks hooaja avamängus võõrsile ja ei kasutaks meie parimaid mängijaid. Isegi kui nad pole 100% vormis. Enamus MMil mänginud hollandlasi ja hispaanlasi on juba mänginud oma klubide eest ning kui Cesc oli piisavalt fit et käia mingil mõttetul friendly mängul nädala sees siis on ta piisavalt fit et meie eest mängida, kasvõi 60 minti. Loodan et ma ei eksi!

                    Aga nagu ma juba hooaja ennustuse teema all mainisin siis see hooaeg tuleb ilmselt kas kõik või mitte midagi. Me ei ole suvega just tugevamaks läinud. Koscielny ja Djourou ei ole võrdne Gallase ja Soliga, väravavahi probleem on endiselt sama hull, kui mitte hullem, arvestades et Fabianski vist alustab täna, ning Song on endiselt meie ainuke kaitsev keskväli ning ta alustab hooaega 0 preseasoni minutiga ja mingisuguse vigastusega.

                    Me peame 100% ühe kaitsja veel ostma enne akna sulgumist, ning väravavahtidest tunduvad kaks varianti veel võimalikud - Schwarzer ja Given. Kui need kaks positsiooni saavad tugevdusi enne akna lõppu siis on võimalik et tuleb midagi ilusat. Kui uusi neile positsioonidele ei tule siis tuleb tõsine dogfight kolmanda-neljanda-viienda pärast City, Pooliga ja Spursiga.

                    GO GUNNERS!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                      Kui suured on Fabregase ja van Persie võimalused tänases mängus kaasategemises?
                      Teoorias peaksid mõlemad mänguvalmid olema, Fabregas sai 45 mintsa Ameerikas Mehhiko vastu joosta. Van Persiel ei tohiks samuti fitnessiga midagi häda olla. Ilma Robinita saaks vast hakkama, aga Cescita jääb keskväli veidi lahjaks. Ca pooleteist tunni pärast peaks rivistused välja pandama.

                      edit:Jõuti ette. Hooaja eelne ennustus ka täielik no brainer. Kui kahte liini täiendust ei tule võib suu hõbevarast puhtaks pühkida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Ma eeldan et mõlemad mängivad, eks paistab kas alustavad või vahetusest. Ma ei usu elusees, et Arsene läheks hooaja avamängus võõrsile ja ei kasutaks meie parimaid mängijaid. Isegi kui nad pole 100% vormis. Enamus MMil mänginud hollandlasi ja hispaanlasi on juba mänginud oma klubide eest ning kui Cesc oli piisavalt fit et käia mingil mõttetul friendly mängul nädala sees siis on ta piisavalt fit et meie eest mängida, kasvõi 60 minti. Loodan et ma ei eksi!

                        Kommentaar


                          We are doomed, doomed i say!

                          Step up Jack? Nah ... eks Nasri siis alustab.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Wengeri julmad naljad:

                            Arsène Wenger has revealed that the keeper who starts against Liverpool on Sunday will be Arsenal's No 1.

                            Kommentaar


                              Almunia; Sagna, Koscielny, Vermaelen, Clichy; Eboue, Nasri, Diaby, Wilshere, Arshavin; Chamakh

                              Reina, Johnson, Agger, Skrtel, Carragher, Mascherano, Gerrard, Cole, Jovanovic, Kuyt, Ngog. Subs: Cavalieri, Lucas, Babel, Torres, Kelly, Maxi, Aurelio.


                              edit: pink kah juurde

                              Subs: Fabianski, Rosicky, van Persie, Vela, Walcott, Song, Gibbs

                              Kommentaar


                                Päris valus. Pole Alexsit, Cesci ega Robinit. Pole õiget kaitsvat poolikutki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X