320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nasri on vigastusega väljas ? Persse küll, see aasta mul Dreamteamis ikka ei joppa. Cole punasega 3 mängu väljas ja nüüd Nasri vigastatud
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
      Nasri on vigastusega väljas ? Persse küll, see aasta mul Dreamteamis ikka ei joppa. Cole punasega 3 mängu väljas ja nüüd Nasri vigastatud
      peaksid tänulik olema, et ülevalt poolt tuleb märguanne nad kiiresti maha müüa
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
        peaksid tänulik olema, et ülevalt poolt tuleb märguanne nad kiiresti maha müüa
        Ma mängin sellises kohas, kus ennem Novembrit ei saa vahetusi teha
        sigpic

        Kommentaar


          Ei taha väga gosspiti teha aga Prantsusmaal käivad tugevad jutud Sebastien Squillaci tulekust Arsenali. Sevilla keskkaitsja ei mänginud ka eilses Meistrite Liiga Play off mängus Braga vastu, kuna Sevilla ei tahtnud ohtu seada mehe ületulekut Arsenali.

          Kommentaar


            ja Sevilla enda koduleht kõneleb ka sellest..

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ei taha väga gosspiti teha aga Prantsusmaal käivad tugevad jutud Sebastien Squillaci tulekust Arsenali.
              Meeter kaheksakümmend kolm pikkune jupats, hea peavõitleja, prantslane, mitte esimese järgu täht aga 20 mängu koondises. See on täitsa stsenaariumi järgi, ütleks ma.

              Kommentaar


                Kunagi Lyoni aegadel olid nad koos Crisiga väga kindel keskkaitsepaar. Koondises on nii ja naa läinud, kuid koondise häda teame me kõik. Üleelmine hooaeg koos Escudega olid nad ka Sevillas väga kindel kekskaitses ja kui ma õieti mäletan oli sellel hooajal ka Sevilla üks parimaid kaitsega meekondi La Ligas. Eelmise hooaja kohta väga öelda ei oska.

                Kommentaar


                  Frimpong ja põlvesidemed. Väljas siis ilmselt järgmise hooajani. Pole sõnu.

                  Kommentaar


                    tramaeivõi

                    Kommentaar


                      See on nii standard lihtsalt

                      Kommentaar


                        Aga mida Arsenali fännid arvavad, kus see koterman end peidab? Pole eriti normaalne ,et pea kõik mehed on vähamalt korra hooaja jooksul vigastatud. Ja vigastused pole tavaliselt mäng-kaks vaid ikka pikemad.

                        Kommentaar


                          Valed treeningmeetodid, vale toitumine? :/

                          EXTREME UNLUCK?!

                          Äkki ostame nüüd mingi keskvälja asenduse ka siis ...
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Türa küll, peaks ju idee kohaselt olema kõrgepalgaliste jalgpallurite tohterdamiseks meditsiini viimane sõna ja nüüd siis jälle selline pask. Kui mängus Arsenalile omase kiire ühe-puute stiili tõttu toorelt sisse raiutakse, siis selle vastu pole mingit rohtu (vä force fieldi leiutamine eksole). Saaks ehk vähe stiili kohandada või muretseda platsile piisavalt mitu karistajat, millest ka varem siin teemas kirjutanud. Aga need trennis saadud kuude pikkused vigastused on siiski täielik pullisitt. Põlvesidemed jällegi selline teema, mis võib potentsiaalselt terveks karjääriks kummitama jääda.

                            Kommentaar


                              Jay Simpson müüdi Hull Citysse

                              Kommentaar


                                tra ma vaatan teil absull ei vea.
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X