320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Chemic Vaata postitust
    Mine nuta kuskil ja räägime homme edasi, kui sa oled kaotusest üle saanud. Pole mõtet niisama offtopicut siia luua.



    Ma ei väidagi, et Webb oli suurepärane ja käitus õiglaselt (Ma ei näinud seda Carricku vahelist kokkupõrget Webbi-ga). Ma lihtsalt tahtsin sulle väita, et kollased olid suht õiglaselt antud.

    Ferdinandi "Kung-Fu" oli nii ja naa, jalg oli kõrgel, aga ta siiski mängis palli ja suunas jala niipalju kui võimalik kõrvale. Clichy kollase kohta, et kuna ma nägin olukorrast kordust ainult (Ülikiire nett), siis kohe peale seda näitas Webb ju kollast Nasri-le (Mida näitab ka mängu statistika, et kollase sai Nasri, mitte Clichy vms.)

    Terve teise poolaja jooksul suutis Manu 3x rohkem võimalusi luua kui Arsenal, isegi kui nad sinuarvates 8kesi kaitses istusid - Taktika poolelt siis Sir Alex 1 Wenger 0.

    Ja viimaseks, ma võin ju siin foorumil "uustulnuk" olla vms, aga võin kihla vedada, et olen "Manku" fänn olnud kauem kui pooled siinsed fännid.
    näe, võta küpsist

    Kommentaar


      Kui ma 14 olin, siis mulle meeldis ka piltidega vastata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Chemic Vaata postitust
        Ja viimaseks, ma võin ju siin foorumil "uustulnuk" olla vms, aga võin kihla vedada, et olen "Manku" fänn olnud kauem kui pooled siinsed fännid.
        Awesome - have a:

        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Ma olen vist ainuke siin aga mulle Clichy mäng meeldis täna. Loodame, et Chlesea võidab-viigistab United`ga järgmisel nädalal. Nüüd siis kõigi "suurtega" võõrsil mängitud ja järgmine toimub kodus.
          Paremat seisu oleks palju tahta.

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            et Manu domineeris midagi kui terve teise poolaja istusid 8kesi oma kastis. Manu oli ikka üsna sitt

            Kommentaar


              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
              Ja viimaseks, ma võin ju siin foorumil "uustulnuk" olla vms, aga võin kihla vedada, et olen "Manku" fänn olnud kauem kui pooled siinsed fännid.
              Ole lahke http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=8978

              Ainukesed postiivsused mängu ajal olid vist Rooney penalt ja Schezchzchzcny tegutsemine. Sellise keskkaitse duoga on meie kaitse sama auklik nagu Šveitsi juust. Viiki ei väärinud ja üleüldiselt mängupilti oli lihtsalt jube vaadata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                Ainukesed postiivsused mängu ajal olid vist Rooney penalt ja Schezchzchzcny tegutsemine. Sellise keskkaitse duoga on meie kaitse sama auklik nagu Šveitsi juust. Viiki ei väärinud ja üleüldiselt mängupilti oli lihtsalt jube vaadata.
                Duubeldan ja lisaksin veel ühe asja mis on hakanud häirima. Wenger on tõsiselt sitt kaotaja. Miks sellised zestid ja vaidlemised?
                Duubeldan ja lisaksin veel ühe asja mis on hakanud häirima. Wenger on tõsiselt sitt kaotaja. Miks sellised zestid ja vaidlemised?
                Vara või oli see hoopis Kruus õtles eile õigesti- seni kuni Mankut või Tselskit võõrsil võitmata ei hakata pole tiitlivõitu loota.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Tiitel kaotatakse kusises/vihmases Boltonis vms, aga see selleks. Juhuks kui keegi veel kuulnud pole, siis Webb on ikka elupussy.

                  Kommentaar


                    Sitt kaotus, aga lootust on, kui kapten ja II kapten tippvormi saavad.

                    Kommentaar


                      Fabregas who? Vahetusest raske küll sekkuda aga eile alates 62'st minutist mängiti ju kümnekesi.

                      Kommentaar


                        Djorou esitused on see hooag väga hea mulje jätnud,a ga ma ei saa pihta miks Wenger üht neist uutest prantslastest talle eelistab. Vermaelen võiks juba terveks saada ja siis natuke julgusegeene postele süstida ja siis peaks premier olema suba gunnerite oma

                        Kommentaar


                          Algselt postitas matys Vaata postitust
                          Djorou esitused on see hooag väga hea mulje jätnud,a ga ma ei saa pihta miks Wenger üht neist uutest prantslastest talle eelistab. Vermaelen võiks juba terveks saada ja siis natuke julgusegeene postele süstida ja siis peaks premier olema suba gunnerite oma
                          Djouru võib üldises plaanis päris hea tunduda. Samas, kui ta väravasituatsioonides positsioonist lootusetult väljas on, siis ei usaldaks ka mina teda. Vaata viimast Braga mängu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SixtySix Vaata postitust
                            Fabregas who? Vahetusest raske küll sekkuda aga eile alates 62'st minutist mängiti ju kümnekesi.
                            Võiks selle Fabregase juba rahule jätta. Ainuke tõeline mängumees teie tulevikumeeskonnas. Oleksite võinud siis alsta tal Barcasse suvel minna, kõigil oleks süda rahul - Arsenal oleks liiga 15nes ja üks korralik jalgpallur saaks oma mängu mängida...
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Võiks selle Fabregase juba rahule jätta. Ainuke tõeline mängumees teie tulevikumeeskonnas. Oleksite võinud siis alsta tal Barcasse suvel minna, kõigil oleks süda rahul - Arsenal oleks liiga 15nes ja üks korralik jalgpallur saaks oma mängu mängida...
                              Kuigi ma tunnen end veidi imelikult, et sulle üldse vastama viitsin vaevuda siis tahaks lihtsalt ära märkida, et need pooled mängud ilma Cescita see hooaeg on meeskond väga hästi hakkama saanud. Ja laupäeval, nii uskumatu kui see ka ei tunduks, on võimalus jälle tabeli tippu minna.

                              Mis Dj'd puudutab siis on üsna imelik jah see, kuidas meeskonna hetke parim keskkaitsja tuimalt natsionalistlike eelistuste pealt pingile jäetakse. Kuigi ManU mängus Kos näiteks oli väga korralik, Squibs sai ka hakkama kui paar momenti välja arvata.

                              Aga no jah, fergie pani taktikaga taaskord täppi, meeskonna suurim väravalööja jäeti pingile, Fletcherid ja Parkid keskvälja pakkimiseks ja pressimiseks sisse. Kobistasid oma värava ära ja siis asuti kitsalt ja kompaktselt kaitsesse. Äärtel lasti meil kenasti tegutseda aga olgem ausad, Vidic ja ferdinand oleks võinud veel paar mänguaega neid pikke palle sealt klaariks lüüa. Bendtner oleks olnud ehk parem optsioon RvP asemel, oleks potensiaalselt 2 meest kastis peaga mängida osanud. Lisaks Nik'il, öelge tema kohta mis te tahate, on oskus vajalikes mängudes oma värav ära lüüa. fabregas mängis ka kuidagi väga vales kohas, kuskil Songi koha peal, samal ajal kui Song ees majasteetlike valesööte jagas, sama tegi muidugi Cesc taga. RvP tolknes ka suht suvalistes kohtades, paraku kõige vähem seal kus pidanuks. Walcott, üritas mis ta üritas, vale mäng ja vale hetk tema vooruste jaoks. Ma annaks marokolasele Stokei vastu väljateenitud puhkuse ja laseks taanlasel oma kvaliteeti tõestada, enne kui ta fritsumaale ära läheb.

                              Kas Chesney on Stokei vastu ka põhis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Mis Dj'd puudutab siis on üsna imelik jah see, kuidas meeskonna hetke parim keskkaitsja tuimalt natsionalistlike eelistuste pealt pingile jäetakse.
                                Kuigi ma viimast mängu ei näinud, siis sellisele avaldusele tahaks küll vastu vaielda. Ühesõnaga siis vaidlengi. Ma ka ei vahetaks praegu keskkaitsjaid. Lisaks ei saa mind natsionalismis süüdistada. Ja üleüldse, selle hooaja murelapsed on järjestuses (ei kavatse kusjuures üllatada kedagi) Song, Clichy ja juba teist hooaega järjest Arshavin. Venelase osas ei evi erilisi unelmaid ka tulevikuks, ülejäänud kaks võiksid siiski pingutada. Oleks tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X