320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kõvad jutumehed olete küll, aga proovige ise nii hästi mängida nagu Fabregas

    Kommentaar


      Hetkel on DJ ja Squillaci keskkaitses kindlaima paari mulje jätnud. Kos on kohati liiga rabe (ning Squillaci ei jaksa teda kogu aeg aidata). Sama võib ka tegelikult öelda Squillaci kohta, sest vahepealsed palli puhtaks löömised on ikka jubedad.
      Kui Verminaator tagasi siis see kindlalt muutub. Ise tahaks näha Verminaatorit ja DJ'd esimeste valikutena.

      Kommentaar


        Algselt postitas GarethBale97 Vaata postitust
        kõvad jutumehed olete küll, aga proovige ise nii hästi mängida nagu Fabregas
        Korraga Spursi, Arsenali ja Chelsea poolehoidja - soovitan sul Londonist eemale hoida, kui kunagi suureks poisiks kasvad ja maad lähed avastama.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
          Korraga Spursi, Arsenali ja Chelsea poolehoidja - soovitan sul Londonist eemale hoida, kui kunagi suureks poisiks kasvad ja maad lähed avastama.
          Naljakas, et ma sellele vastan, aga kui inimene ütleb, et Fabregas mängib hästi, siis on ta kohe Arsenali poolehoidja?
          Aga sa ise? Ronaldo on hea mängija? Messi? Xavi? Sneijder? Robben? Dropka? Et sa oled ka kõigi nende meeskondade fänn?

          Kommentaar


            arsenal üldiselt mulle ei meeldi aga Fabregas on küll väga sümpaatne mängumees

            Kommentaar


              Hurrrraaaa!! Barcelona it is.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Saabki liigakarikale keskenduda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Hurrrraaaa!! Barcelona it is.
                  cmooon :S

                  Kommentaar


                    See on ju win-win Kas võidame Barcat või kukume kiirelt välja ja saab liigale keskenduda.

                    Igatahes, tore saab olema - loodame et meie kolm liidrit saavad selleks ajaks vigastustest terveks ja vormi, muidu eriti lootust ilmselt pole.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Mida arvavad Kunnerid oma loosist - Barca! Mulle küll ei meeldi Arsenaliga mängida, kuna lootsin, et Arsenal ei kuku kohe välja...
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        See võib isegi olla paar, mille mänge ma oleks nõus vaatama.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          See võib isegi olla paar, mille mänge ma oleks nõus vaatama.
                          Ma just mõtlesin vastupidi, et seda veeretamist küll ei viitsi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            ettenutmine alaku!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Joks Vaata postitust
                              ettenutmine alaku!
                              Võtsid sõnad suust.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Ise tõmbasime selle endale kaela. Kuigi tavapäraselt kui midagi saab nihu minna Arsenali puhul siis küll ta ikka läheb kaa, saatke nüüd keegi sinna SAFi kabinetti ja las toogu paar neid härjapõlvlaseid põhja-londonisse vahelduseks...

                                Iseenesest blessing in disguise, kui välja kukume saama kodustele afääridele keskenduma hakata - kui peaks võitma siis on lihtsalt tore.

                                Ja neutraalsetele kindlasti väga huvitav mäng...

                                Mina oma rumalas fänluses loodan nüüd, et AW veedab järgneva paari kuu jooksul palju aega barca videode ja vastutaktika nuputamise peale. Kuigi tõenäoliselt lähme sama ettevalmistamatusega mängule nagu mullu.

                                Aga meeste moraalile peaks see vähemalt praeguseks hetkeks positiivselt mõjuma, kui gigantmats horisondil on loodetavasti ka kõige laisematel päkapikkudel salasoov end tõestada.

                                Annan halapulga üle järgmisele...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X