320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Per Mertesacker oleks ülihea ost Arsenali lekkivasse keskkaitsesse.

    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Üks torn lisaks oleks muidugi hea, aga ta ei olnud just kõige kiirem mees kui ma õigesti mäletan. Aga ei tea kui tõsiselt tasub seda võtta. Minu meelest on juba ca poolteist aastat spekuleeritud, et Arsenal teeb ta eest pakkumise

      Kommentaar




        Pole just päris kaks tilka vett, kui võrrelda Fabregase käega Tottenhami vastu. MOTD hailaitide ja selle foto järgi tundub vähemalt mulle selgelt instinktiivse liigutusena näo kaitsmiseks.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          See pilt on ka ju muidugi kenake siin. Ütleks et see on tehtud paar hetke enne palliga pihta saamist, sest need käed kerkisid ikka üksjagu kõrgemale. Kordusest oli ilusti näha kuidas käed kerkisid korralikult üle pea ning seetõttu tuli ka blokk.

          Kommentaar


            No palun, vaata videot ~13.30 paiku on see intsident:



            Ma ütleks küll, et on ikka väga ebavajalikult kõrgele pandud see käsi ja näopiirkonna kaitsmisest on asi sama kaugel kui n'gogi/cesci puhul.

            Sama lugu on penaltiga, ei Diaby ega Kos puutunud insomniat, kohtunik on väga korralikus positsioonis ja põmm - penalt kuna ahvil läks põlv nõrgaks.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              arsenal siis andis Nordtveiti ära, mida asjast härrad arvavad?

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                arsenal siis andis Nordtveiti ära, mida asjast härrad arvavad?
                linki? Kodukalt ei hakkanud silma..

                Kommentaar


                  Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                  linki? Kodukalt ei hakkanud silma..

                  Kommentaar


                    Jah, tundub et tõesti lahkus. Mönchengladbachi kodukal ka uudis üleval.

                    Kahju. Ise ma teda mängimas ei näinud, aga tundus selline asjalik 5 viies valik olevat, kes oskas paljudel kohtadel mängida.

                    Kommentaar


                      See neetud mäng lõppeb 1-1, kas pole?

                      Kommentaar


                        See lõppeb 0-3, välkott (2)
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Essa!

                          Head uut, ning loodetavasti edukat aastat meile, Arsenali fännidele!

                          Meie kõigi lemmik naljanina Eboue on väidetavalt juba mitu kuud tagasi lepingupikendusele alla kirjutanud, kuid sellest teatati ametlikult alles nüüd! http://www.arsenal.com/news/news-archive/eboue-contract

                          Lisaks on hetkel juba poolajale jõudnud mäng Birminghamiga. Koosseis:

                          Fabianski, Clichy, Koscielny, Djourou, Sagna, Song, Wilshere, Fabregas, Nasri, Walcott, Van Persie

                          Mängu eel oli ESPN'is intervjuu Alex Hlebiga, ning kuna ma kahjuks alles lõpetasin City-Blackpooli mängu vaatamist ja seda algusest peale ei näinud siis intervjuu lõpus oli Hleb erakordselt ja üllatavalt aus ning tunnistas, et ideaalses maailmas oleks ta ikka oma sõprade juures Arsenalis kui Birminghamis ning siis viskas veel nö. "off camera" jutu lõpetuseks veel nalja et "vahetage seljataga olev Birminghami särk Arsenali vastu". Igatahes selle inteka peaks ja tahaks kohe kuskilt netist üles leida ja vaadata kui võimalik. Tundub, et mees ikka jubedalt kahetseb oma otsust lahkuda.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Bowyer on päris jõhker lõhkuja ma vaatasin, kummaline et teda varem pesema ei saadetud. Negatiivsena tuleks välja tuua meie realiseerimise, no seis võinuks vabalt 5:0 või enamgi. Siiski tuleb mängupildiga rahule jääda ning suutsime hoida värava puhtana. Head uut!

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Oodatust parem tulemus, kindlasti. Viimased meie reisid sellele staadionile on tavaliselt lõppenud brumi lisaajal viigistamistega. Oli üsna üllatav näha seda 92minuti palli latist tagasi põrkumas, sedapuhku see inetu jada katkes, 5ndat mängu järjest Andrewsil brum meile paraku üleajal väravat ei löönud. Üks teine jada katkes ka, nimelt oli brum koduväljakul miskisugune 25 mängu unbeaten.

                                Kogu kaitseliin koos Songaga väärib krediiti clean sheet'i eest, mängu parimad ehk Nasri ja Cesc. Pettumust valmistasid RvP, Wilshere ja Walcott. Robin oleks pidanud vähemalt ühe kübaratäie kindlasti ära lööma. Värav oli ka vist hollandlase esimeseks sellel hooajal, tema vabanduseks oli väljak üsna kohutav ja vihma kallas korralikus klassikalises inglise stiilis.

                                Ahjaa, Jack sai aasta vanemaks, 19!

                                Wenger väitis, et kogu see mees oli eile juba 23'st voodis, karm värk see profijalgpalluri elu.

                                Miks Chamakh täna kooseisus ei olnud? Sai õhtul saluuti vaadata ja shampust kallutada...

                                Järgmine mäng siis shittyga, ma ei pea vist mainima kui massiivne see olema saab. Ma kujutaks ette, et Mancini eesmärk on eelkõige mitte kaotada, seega City poolt saab ilmselt negatiivseid taktikaid nägema.

                                Ahja, Wenger ühes intekas rääkis ka Manuelist ja tema sõnadest võib järeldada, nagu hispaanlane tõepoolest ei saa enam võimalust Arsenali eest palli võrgust välja võtta, talvine üleminek mõnda Hispaania klubisse tundub üsna reaalne prospekt. Poola duo tundub olevat klubi tulevik ja kui Flappy suudab sarnast vormi näidata hooaja lõpuni, siis võib temast ehk väga heade väravavahtide kontekstis rääkima hakata.

                                Mis omakorda tõstatab küsimuse, kas ka meie oleme aktiivselt turul. Mis teised asjast arvavad??? Oleks huvi ja vajadust täienduste järgi? Eelmine aasta samal ajal oli meil klubis kaks arvestatavat keskkaitsjat ilma igasuguse tagavarata ja tipuründes vudis venelane. Ei pea vist mainima, et meeskonna sügavus ja vigastuste vähesus räägib sellel aastal meie kasuks. Lisaks on Ramsey naasmas, NottForest'i laen oli vist lühiajaline ja ehk näeb noort jaapanlast ka juba varsti.

                                Lähen otsin kuskilt aastataguse liigatabeli välja, saab veidi võrdlusi tuua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X