320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nasri valiti detsembrikuu parimaks mängijaks

    Wenger valiti dekaadi parimaks treeneriks

    Kommentaar


      Reservide kapten siis täna pingil, Vela ja Ramsey ka tiimis.
      Vahepeal sackiti Ipswichi treener Roy Keane, keda oleks olnud tore näha Emirates'il kaotamas



      Team to play Leeds: Szczesny, Eboue, Squillaci, Djourou, Gibbs, Denilson, Song, Rosicky, Arshavin, Chamakh, Bendtner

      Subs: Fabianski, Fabregas, Vela, Walcott, Ramsey, Clichy, Miquel

      Kommentaar


        Huumor

        Kommentaar


          Bender MOTM, see oli ikka päris koomiline esitus algusest lõpuni.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ma ei taha teada palju selle mänguga närvirakke kadus mul

            Kommentaar


              Ei näinud teisest poolajast poolt tundi, aga aru ma ei saanud mis eesmärki täitis Taani volaski äärel mängitamine esimesel poolajal?
              AILTON

              Kommentaar


                Haha, türa küll, huumor kuubis! Kõik algrivistuse väljakumängijad peaks ülejäänud aasta aega põhimeeste saapaid puhastama. Ainuke kes mängis oli Djourou ning Szcezny hoidis meid mängus ühe suurepärase tõrjega.

                Fuck off Denilson!

                Arshavin ja Bendtner peaks sellise esituse eest aasta lõpuni pingiotsal taskupiljardit taguma.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  vahepeal oli tükk-aega selline tunne, et mängime ise hoopiski Championshipis, mitte aga Premieris.. Shava on alla igasuguse arvestuse, uskumatu millise languse on vend teinud. (alustades pallipuudetest, mees ei liigu vastu ning tahab tormata läbi kolme mängija) Teine selline vend on aga Denilson, kes tänasega tõestas mullegi, et sellest tsoonide vahelt vaba pos. otsimine ei anna meile mitte kui midagi. Squillaci oleks nagu öö otsa magamatu olnud, mõhkugi ei saanud mees aru ja pani nii mitmeidki kordi noore poolaka väravas surve alla (just oma tagasisöötudega). Ainuke, kes soovis seda mängu algusest peale võita ning näitas ka seda välja platsil - Djoroue, mees võitis pea kõik õhupallid ning oli ka maas kindlus ise.

                  Kommentaar


                    Leeds vääris täielikult võitu. Joppas, et penalt lõpus anti meile. Arshavini ühe hea liigutuse peale tuleb 17 lonkimist, pallist mööda lööki, suvalt kukkumist jne.
                    Vähemalt suudeti šokk-kaotust vältida ja mitte juba 3ndas ringis välja langeda.

                    Ei lähe nende varumeestega kohe mitte kuidagi see mäng.

                    Kommentaar


                      Arshavinilt täiesti standartne esitlus, paar head liigutust ja palju flicke, kannasööte ja driblinguid millest midagi välja ei tulnud.

                      Big Nickylt ka väga iseloomulik mäng, positsioonidesse ja olukordadesse jõuab aga paraku jääb tehnikast puudu, et midagi ära teha. Vähene mängupraktika ei räägi ka just tema kasuks.

                      Mina ausaltöeldes ei poolda seda Wenger full-rotation poliitikat. No on ikka üsna selge, et sellised mikid nagu Denilson, Rozza, Nicky, Eboue koos korraga väljakul ei toimi.

                      Samas tuleb tõdeda, et Leedsil oli õnne ja veel et poolajale viigiseisus minna. Kokkuvõttes siiski peame meie õnne tänama, et kordusmängu välja võlusime. Loodetavasti alustab paar meeskonna loomingulist mängijat, nt Walcott. Leeds oli ikka üsna abitu temaga.

                      Leedsile au anda aga olge kordusmängus realistid, teil puudub reaalne võimalus seda karikat võita niikuinii.

                      Denilsonilt jälle siuke korralik mehhh, kuigi tuleb tõdeda et see üleaja löök oli lunastust väärt, väike Schmeichel tegi korraliku tõrje.

                      Squibs tsementeeris oma 4nda centrebacki staatust klubis tänase mänguga kindlasti.

                      Kommentaar


                        Leedsile au anda aga olge kordusmängus realistid, teil puudub reaalne võimalus seda karikat võita niikuinii.
                        salvestatud 2011. aasta auhindade jagsmiseks. Hüperkvaliteethuumor, onu Igor Mang.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          teil puudub reaalne võimalus seda karikat võita niikuinii.
                          HAHHAhaA! , nagu Arsenali oleks reaalne võimalus mõni karikas võita.

                          E: türr, Martin sai ette.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Sellesmõttes et kui sul midagi öelda ei ole siis vait olemine on täiesti legaalne optsioon. Sinu auhindadest pole mul sooja ega külma.

                            Edit:
                            Jah pean foorumitrollide ees vabandama, tõepoolest Fa Cupi 140 aastase ajaloo jooksul on Leedsil tõepoolest õnnestunud ühel korral see karikas koju tuua.

                            Pakun välja kihlveo, nt 50 euri. Kui leeds peaks FA karika võitma maksan mina sulle 250 euri, kui Arsenal peaks võitma, sina mulle 100 euri.

                            Kommentaar



                              Walcott vabandas dive'imise eest. Esimest korda vist näen mõnda mängijat nõnda käitumas.

                              Kommentaar


                                “Yes, Kasper [Schmeichel] made some great saves and reminds me so much of his Dad,” said Walcott

                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X