320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -thierry-
    Enne nuttu ja hala ütlen ära, et pohhui, kas see oli sulg või mitte, aga Ipswichile peaks ikka väravaid ka nagu lööma. Ja siis imestatakse, miks me tiitleid ei võida
    Viimases kolmes mängus (kaks neist Championshipi meeskondade vastu) olete löönud ühe hädise pendla sisse. Rohkem väravaid pole tulnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas acca Vaata postitust
      Liiga lihtne olekski olnud täna ülekaalukas võit võtta ja korduskohtumine rahulikult lõpuni veeretada...
      ooda nendega korduskohtumine kaa veel ?


      ja miks wenger seda reservi kaptenit mängu ei pane.???????

      Kommentaar


        Tuleb. Carlingu poolfinaal on kaheosaline.

        25 Tue Carling Cup H Ipswich Town 19:45 BBC2

        Link

        Kommentaar


          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Wellington loaned out to Spanish side Levante

            Kommentaar


              Vermaelenil on vigastus ilmselt ka aju tegevust pärssimas. Kes muidu valiks parimateks mängijateks aastal 2010 Fabregas-Messi-Drogba just sellises järjestuses.

              Kommentaar


                Wellingtoni esitlus Levantes

                Kommentaar


                  Traktoripoiste mänguga võrreldes neli vahetust.

                  Clichy > Gibbs
                  Song > Denilson
                  Nasri > Arshavin
                  Van P > Bendtner

                  Pink: Shea, Gibbs, Denilson, Arshavin, Bendtner, Vela, Chamahk

                  Kommentaar


                    Striimi?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Tublid, aga ega siin midagi öelda pole ka, West Ham on ikka nii kehva praegu. Kõik mängisid hästi, Eboue oli see kes bändist natuke ehk välja kukkus ja Djouroul hakkab vist liigne väsimus jalgadesse - natuke kohmerdas ja üks risky tagasisööt.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Maagiline ühe mehe etendus musjöö Bridge-i poolt. Peaaegu varastas vaese Avram Granti päevakangelase staatuse. Aga ei, kogu au ei kuulu siiski neile kahele - see Wengeri klubi polnud ka paha üle pika aja. Kevad saab olema huvitav. Võibolla.

                          Kommentaar


                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust

                              Clichy > Gibbs
                              Song > Denilson
                              Nasri > Arshavin
                              Van P > Bendtner
                              Unise peaga ei lugenud või ei süvenenud su postitusse eriti ja see märk seal nimede vahel tõlgiti mu kõrvade vahel nagu "suurem kui" ehk "tugevam kui" ehk "parem kui"... Ja olen sinuga nõus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H12 Vaata postitust
                                Tere! Selline küsimus, et kuidas ma saaksin 30. aprill Arsenal - ManU mänguks värava taha, Arsenali fännide poolele kõige odavamalt 2 piletit osta? Aitäh!
                                Tõmbaks korraks veel siia tähelepanu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X