320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kuradi uus trend see on, et penaltit tuleb täiega vajutada?
    Mis on saanud vanast heast keskmise tugevusega nurka lükkamisest?

    Huvipärast sai ka Arshavinit jälgitud, 2 korrektset söötu mängus oldud ajaga, 2 vale söötu, 1 kehvalt omaks võetud pall millele tegi kohe vea otsa. Raske uskuda, et täpselt kaks aastat tagasi tema liitumise üle nii kikkis olin.

    Kommentaar


      Arshavin on kaotanud igasuguse eneseusu ja vormi ning kui Nasri/Walcott jätkaks äärtel samamoodi siis on suht võimatu loota mänguaega, et see uuesti üles töötada. Lisaks on viimased tulemused kui me oleme saanud mängida oma nö. parimas koosseisus olnud väga head, Nasri on lihtsalt niivõrd palju parem seal vasakul igas elemendis.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Teab aga keegi mis Rosicky'ga vahepeal juhtunud on? Pole teda viimastes mängudes isegi pingi peal. Vigastusest pole ka uudiseid olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
          Teab aga keegi mis Rosicky'ga vahepeal juhtunud on? Pole teda viimastes mängudes isegi pingi peal. Vigastusest pole ka uudiseid olnud.
          Czech newspapers MF Dnes told last week that he suffered from 'flu'. Don't know if that's still the case.

          Arseblog twitteris, rohkem ei tea.

          Kommentaar


            Van Persie karjääri esimene kübar! Kohe tuju teeb heaks hetke olukord. Viimati lasi Arsenal Premier Leagues värava endale lüüa 29 detsember.
            More of the same, please!

            Kommentaar


              .

              Üldse ei imestaks, kui Arshavini probleemi põhjuseks oleks näiteks alkohol või midagi muud sellist.
              Sest kuidas on võimalik, et alles oli tegu ühe Premieri huvitavama mängijaga, aga nüüd on nii mannetu.

              Kommentaar


                ARSENAL: Szczesny; Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy; Fabregas, Denilson, Wilshere; Bendtner, van Persie, Arshavin.

                Kommentaar


                  Oi jumal Bentner jälle äär???

                  Kommentaar


                    Tugev sats, Bendy paremwingerina on nagu ta on, hädasti oleks seal Walcotti vaja. Õnneks on see optsioon hilisemaks olemas. Ideaalmaailmas võiks mäng poolajaks läbi olla, et saaks põhimeestele puhkust anda. Kuigi järgmine mäng Hudderfieldiga on jällegi Bendtnerite, Arshavinite, Denilsonide ja Gibbside pärusmaa.

                    Mainin ära ka, et CCs kehtib mingi imelik lisaaja võõrsilvärava reegel. Seega kui seis on 2:1 läheb mäng lisaajale, kui 120ndaks on seis sama on Ipswich edasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      ...Kuigi järgmine mäng Hudderfieldiga on jällegi Bendtnerite, Arshavinite, Denilsonide ja Gibbside pärusmaa.
                      ...
                      Oot, mis Gibbs'il viga on? Minu arust hea mängija, kes võiks võtta ära ka Clichy koha, kui suudab terve püsida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Oot, mis Gibbs'il viga on? Minu arust hea mängija, kes võiks võtta ära ka Clichy koha, kui suudab terve püsida.
                        Toksisin siia pika jutu ainult, et see enne postitamist ära kaoks, mul ei ole isu seda regenereerima hakata.

                        Gibbsil pole häda midagi, võibolla kunagi saab temast tõepoolest põhimeeskonna osa. Hetkel on ta põhjendatult Clichy dublant ja peab mainima, et Clichy Nasri paarisrakendis on olnud väga hea.

                        Esimene poolaeg üsna frustreeriv. Championshipi põhjameeskonna pargitud buss ei jää paraku oma hingestatuselt palju alla sellele maailma kalleimale bussile, mis end mõned nädalad tagasi Manchesterist Londonis parkimas käis. Seda öeldes, olen täiesti positiivne, et kui suudame selle värava ära lüüa, avanevad ka lõpuks lüüsiväravad. Samir Walcotti oleks vaja, kuigi Wenger tavaliselt ei gambiidi kõigi kolme vahetusega varakult ja 1 on juba tehtud.

                        Kommentaar


                          Que sera sera,
                          Whatever will be, will be,
                          We're going to Wembley,
                          Que sera sera...

                          Kommentaar


                            Miki karika finaal on meid siis ootamas. Mänguliselt olime selgelt üle ning õnneks kajastus see ka lõppskooris.
                            Bendtner üllatas . Millegi pärast eeldasin, et teeb kas ühe puute liiga palju või lihtsalt liiga tugeva puute ning puterdab palli ära, aga värav sealt tuli. Oleks natukese rohkem posti kõrvale läinud oleks kergelt Henry masti löök olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jukss Vaata postitust
                              Que sera sera,
                              Whatever will be, will be,
                              We're going to Wembley,
                              Que sera sera...
                              Millal te seal üldse viimati mängisite kui tohib küsida?

                              Edit: Krt mingis poolfinaalis ikka hiljuti mängisite, aga finaalist on ikka tükk aega möödas ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Esimene poolaeg üsna frustreeriv. Championshipi põhjameeskonna pargitud buss ei jää paraku oma hingestatuselt palju alla sellele maailma kalleimale bussile, mis end mõned nädalad tagasi Manchesterist Londonis parkimas käis. Seda öeldes, olen täiesti positiivne, et kui suudame selle värava ära lüüa, avanevad ka lõpuks lüüsiväravad.
                                No kui mul on õigus siis mul on õigus.

                                Bendtneri tänase värava valguses oleks täiesti kohane küsida, mis Nicky'l viga on? Kui mees, kellel on kohutav esimene puude ja pallikontroll, lööb sellise värava tähtsal hetkel, siis ikkagi on seal sisu ja materjali. Ja kuigi Arshavinilt tuli tavapärane hulk pallikaotusi, siis mänguraportisse läheb kaks resultatiivset söötu kirja ja tõele au andes oli venelane täna üleüldiselt täiesti talutav. Töötas isegi kaitsesse tagasi. Isegi Denilson mängis oma koha kenasti välja.

                                Üleüldse mängis meeskond hingestatult, kohati isegi liialt. Traktoripoistele au, andsid korraliku lahingu. Eriti korralikud olid minu silmis Delaney ja Fulop(viimasel lasus küll kerge süü Kos'i värava puhul).

                                Nii et 27 Feb Wembley'l. Tuleb see karikas ära võtta, on mis ta on. Täna meeste nägudest oli näha, et kõik tahavad seda. Staadionilgi tundus raamatukogu kohta igati poolfinaali vääriline atmosfäär olevat.

                                Loodetavasti Sagna pääses vaid kerge põrutusega, Huddersfieldi mängus kannatab Ebouel mängida küll. Liigamängude lähedale ma teda pigem ei lubaks.

                                ManU tegi täna ManUt nagu ikka. Kuuldavasti kohtunik ei pidanud ManU fännidele jällegi pettumust valmistama, nagu ikka. On täiesti müstiline, kuidas manscum ikka unbeaten on. Samas minu poolest jäägugi, kui nad 3st võõrsilmängust 2 viiki teevad, tuleb see tiitel kevadeks Londonisse, rahulikult tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X