320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Song vigastet Koscielny poolt, samuti tembutab Theo jalg. Ja Nasri puhul on realiseerumas kardetud "vähemalt 3 nädalat" variant. Valmis panna Arshavin, Denilson, Diaby. Mitte, et olulisi mänge oleks lähiajal tulemas või midagi.

    Kommentaar


      Song lubas Nufciks korras olla, saab näha kas medteam sama lubab. Theo kohta pole mingeid uudiseid kuid ehk saab ka end korda, samas Bendtner põhis ei ole välistatud. Nasri paraku esimesest mõõduvõtust dna-doktoritega jääb tõepoolest eemale, samas kui Arshavin vormi tõuseb siis Emiraatidel saame vast lubada endale tema vähest kaitsevõimet vasakul äärel.

      Kuskile Galatasaray v Fenerbrache suunas oleks ainus koht, kuhu Denilson valmis tuleks panna.

      Muudes uudistes, Vela tegi oma WBA debüüdi mängides terve pika tunni. Mäng lõppes siis 2:2.
      Lansbury lõi Norwhichi võiduvärava.

      Ja Moyes on kloun.

      Kommentaar


        Nasri on väidetavalt uut 5-aastast lepingut sõlmimas. Üle pika aja üks parimaid uudiseid.

        Lisaks Velale on veel teisigi laenulolijaid. Kui Ramsey ja JET said Cardiffi eest vajalikku mänguaega, siis Lansbury tõusis Norwichi sangariks, alistades Craig Eastmondi ja Milwalli.

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Song vigastet Koscielny poolt, samuti tembutab Theo jalg. Ja Nasri puhul on realiseerumas kardetud "vähemalt 3 nädalat" variant. Valmis panna Arshavin, Denilson, Diaby. Mitte, et olulisi mänge oleks lähiajal tulemas või midagi.
          Minu mäletamist mööda põrkas ta koos Chesny'ga kokku kui nende venelane vasakul äärel läbi sai.

          Kommentaar


            ja mina mäletan, et hoopiski šveitslasega põrganud kameruunlane kokku?

            Kommentaar


              Ma uskusin Wengeri silmanägemisse:

              Algselt postitas Arsenal.com
              "Song cannot walk," said Arsène Wenger during his post-match press conference. "I don’t know what he has got.

              "He was kicked, I think it was by Koscielny, he knocks out everybody in our team! So we have to see how he responds to that in the next days, but he cannot walk at the moment."

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Ma uskusin Wengeri silmanägemisse:
                Naer.

                Arsenal on võitmatu!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Ma uskusin Wengeri silmanägemisse:
                  Ka arseblogis on kirjas, et Chesny'ga põrkas Song kokku

                  Kommentaar


                    Iga päevaga üha süngemaks.
                    Wengeri tänaselt pressikalt:

                    ** Surgery rules Fabianski out for season
                    ** Samir Nasri expected back in three weeks
                    ** Thomas Vermaelen 'three to four' weeks from return
                    ** Song expected to miss Newcastle. Walcott should be available

                    Kommentaar


                      Oot, mis seal ikka nii sünget on? Fabianskist kahju, et ta vigastas end loomulikult - samas noorem poolakas meeldibki väravas mulle rohkem ja mida kiiremini ta kogemusi omandab seda väiksem on võimalus, et ta kunagi veel teiseks väravavahiks langeks. Nasri on jama küll, samas olin ma juba leppinud, et esimeses Barca mängus teda ilmselt pole. Vermaelen oli ju teada? Ning Songa ja Walcottiga on "hea, et niigi läks" - ma isiklikult kartsin isegi pikemalt ja mõlemat nädal-paar eemal.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kos Prantsusmaa koondises. Õnne. Viimased mängud on korralikud olnud ning loodetadasti Djourscienly läheb ainult paremaks

                        Kommentaar


                          Tubli Kos!

                          Lisaks spordipsühholoogiat: “One of the categories is called ‘self perceived competence,’ i.e. how good the player himself thinks he is. On a scale up to 9, Bendtner got 10!" - brilliant

                          Täna mäng Newcastle'iga, eksimisruumi ei ole, come on Arsenal!
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            That´s why you are not champions!

                            Kommentaar


                              arsene wenger, I hope you didn't see that too, because THAT was pretty awful.

                              kui suur osa kärroli 35 millist poolajal diaby kontole kanti, pole hetkel veel teada.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Nii hea mäng oli!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X