320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mastercard

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Aga sinu teist mainitut pole näinud, kui leiad, siis võid linkida.


      Diabyl on närvid ilmselt läbi, et ta nagu mingit target oleks. Hooaja alguses Paul Robinson hüppas ju talle sarnaselt sisse ja sinna on ta pool hooaega ka vigastuse nahka läinud.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        No saage mehed aru, et ei ole olemas mingit globaalset vandenõud kellegi tiitlile aitamiseks või kellegi teise sellest ilma jätmiseks. Kohtunik võib lihtsalt teha kehva partii ja vahel jah tõesti juhtub seda kahel nädalal järjest. Kui ei eksi, siis näiteks Stoke sai ka hooaja algul mitu mängu järjest ilmselgelt ebaõiglaseid otsuseid enda vastu - kas see oli ka FA vandenõu, et nad liigast välja kukutada?

        ausalt öeldes ikka üpris piinlik on lugeda seda juttu, mis siin eespool aetakse, traageldatakse täiesti suvaliselt tulemusi kokku kohtunike nimedega ja siis visatakse klassikaline mankufännist Webbi kaart ka veel tühja koha pealt sisse. Spursilt ja Wiganilt saite te põske täiesti iseseisvalt ja no näiteks Spursi mängu pennalt (kasvõi kaudselt) kohtuniku süüks ajada, ema anna padruneid. Ja siis tuleb Martin rahulikult, mõistlikult mingit olukorda teise nurga alt argumenteerima ja on kohe troll selle peale. Vaadake siinsamas kasvõi erxxi postitusi, kes suudab mainida Dowdi teatud eksimusi, aga tunnistada ka sealt kõrvalt, et mitu vilet lasi ta tegelikult õigesti ja et ise oldi ka tulemuses süüdi. Ilma mingi paranoilise kiljumiseta. Vabandust, et tuli nii kritiseeriv tekst, aga sellist jama lugeda...
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          blabla
          kuule, sa ei pea üldse pingutama siin. see on ammu teada, et ainukene kes oskab argumenteeritult, kaalutletult ja alati ausalt ja ilma trollimata siin foorumis postitada oled sina ning nagu korduvalt öeldud, ei ole ju tegelikult keegi öelnud, et lõplikult ongi kõik meie vastu vandenõus ja ainuisikuliselt dowd on kõik putsi keeranud vaid selline anomaalia kahel mängul järjest lihtsalt tõstatas diskussiooni.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Üks mäng ja juttu jätkub kauemaks. Suur eduseis ja ühemeheline vähemus on piisavad põhjused, et lõpuks vastu näppe saada. Egas see Newcastle nüüd ka mingi BBC raadio amatööride sats pole.

            Kommentaar


              diskussioonil ja segasepeksul on siiski kerge vahe sees. aga tubli, et pointi tabasid, seda just täpselt tahtsingi öelda, et mina olen kõige ilusam.

              /
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                diskussioonil ja segasepeksul on siiski kerge vahe sees. aga tubli, et pointi tabasid, seda just täpselt tahtsingi öelda, et mina olen kõige ilusam.

                /
                Kahjuks on nii, et sinuga ei saa tavaliselt keegi diskuteerida kuna ainuõige arvamus on alati sinul, ehk vastuvaidlemine on mõttetu.

                Ning tegelikult on see ka täpselt mida ma hommikuses esimeses postis ütlesin, maini siin midagi vandenõust ja või lihtsalt sellest, et kohtunikul oli kergelt kallutatud vile ja sellega tegelikult oledki igasuguse edaspidise diskussiooni kaotanud kuna sa ei saa seda mingi variandiga lõplikult tõestada.

                Aga kohe vaatame vahelduseks mis Sky onud asjast arvavad, Goals on Sunday üldiselt võtab igas mängus kohtunike otsused pihtide vahele suht õiglaselt.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ma sellel kohtunike teemal kaasa rääkima enam ei hakka.
                  Ütleme nii, et olukord võiks olla palju-palju hullem. (kui Manu oleks võitnud) Enne eilset küll ei oodanud, et Manule lähemale jõutakse punktidega.
                  Nüüd on peaasi, et suudetakse koheselt taastuda ja mitte lasta viimaste hooaegade totaalsete kollapsite kordumist .
                  Ja Djouroule kiiret paranemist! Ilma temata on selgelt kaitse täielikus paanikas, isegi League one tiimide vastu.

                  Kommentaar


                    Mul ei ole kunagi olnud arutlemise vastu midagi. Iseasi on see, kui käiakse välja mingi selline postulaat, mis tundub vähegi loogiliselt mõeldes läbinisti jabur. Siis tõesti kipub arvamus tulema üsna sirgjooneline, eriti kui väide on täiesti tõestamatu, nagu sa ise ütled. Antud olukorras eristame siis seda vandenõujuttu kohtunike konkreetsetest vigadest, kuna need on kaks täiesti eri asja. Aga minugi poolest, diskuteerime siis rahulikult: kui sa arvad, et võib-olla on tegelikult ka olemas vandenõu Arsenali tiitlist ilma jätmiseks, siis esimene küsimus, mis peaks loogiliselt kohe tekkima - mis eesmärgil?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Mul ei ole kunagi olnud arutlemise vastu midagi. Iseasi on see, kui käiakse välja mingi selline postulaat, mis tundub vähegi loogiliselt mõeldes läbinisti jabur. Siis tõesti kipub arvamus tulema üsna sirgjooneline, eriti kui väide on täiesti tõestamatu, nagu sa ise ütled. Antud olukorras eristame siis seda vandenõujuttu kohtunike konkreetsetest vigadest, kuna need on kaks täiesti eri asja. Aga minugi poolest, diskuteerime siis rahulikult: kui sa arvad, et võib-olla on tegelikult ka olemas vandenõu Arsenali tiitlist ilma jätmiseks, siis esimene küsimus, mis peaks loogiliselt kohe tekkima - mis eesmärgil?
                      Ei tegelikult ma ju ei öelnud seda, ning kui ma ütleks siis ma ju tean, et ma kaotan selle vaidluse

                      Goals on Sunday oli jätnud "most dramatic game in premier league history" oma ülevaates viimaseks, ning peale väravate vaatamist käidi üle ruttu sellest kui rumal Diaby ikkagi oli, et ta niimoodi reageeris ning siis sai veenvalt aeg otsa Super! VANDENÕU!!! Sky ei tahtnud kordusi näidata ja kohtuniku otsuseid arutada!!!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Ning kui sa tõsiselt tahad vastust miks peaks olema kellelgi huvi Arsenali tiitlilootused lõpetada siis vastus on tegelikult väga lihtne: Manu on nö. meedia lemmikud kuna seal on briti mängijate koorekiht ja briti manager. Arsenalil puudub inglise tuumik ja treener. Chelsea kallal ei võeta sellepärast nii palju, et seal on kapten ja põhitegijad (lamps, cashley) inglased, Liverpooliga sama + ajalugu, ning Tottenham on väga inglisekeskne oma olemuselt + 'Arry.

                        Ühesõnaga palun ärme alusta siin diskussiooni, või "suvalist lahmimist" kui naerväärne see on, see lihtsalt on näide sellest miks paljudele Arsenali toetajatele nii tundub See ei ole tegelikult minu arvamus, vaid lihtsalt tõin välja mismoodi need jutud ja teooriad algavad. Aga eks sa tegelt tead ise neid asju samahästi, lihtsalt sina oled teiselpool tara ja saad need kõik kenasti fiktsiooniks ja kaotajate lalinaks lugeda, ise samal ajal pihku kihistades.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kuna Arsenalis on vähe inglasi ja seetõttu ta pole meedia lemmik, ei pooldata ka nende meistriks tulekut ning sellest tuleneb kohtunike vastav vile? Okei, see loogika on arusaadav. You win, ei vaidle ega lahmi rohkem.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Puhas kollase koht, samas kohe jätkuolukorras ka Arsenali mehele (see oli rohkem kaks jalga ees, kui hiljem vastupidi).
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Ning kui sa tõsiselt tahad vastust miks peaks olema kellelgi huvi Arsenali tiitlilootused lõpetada siis vastus on tegelikult väga lihtne: Manu on nö. meedia lemmikud kuna seal on briti mängijate koorekiht ja briti manager. Arsenalil puudub inglise tuumik ja treener. Chelsea kallal ei võeta sellepärast nii palju, et seal on kapten ja põhitegijad (lamps, cashley) inglased, Liverpooliga sama + ajalugu, ning Tottenham on väga inglisekeskne oma olemuselt + 'Arry.

                              Ühesõnaga palun ärme alusta siin diskussiooni, või "suvalist lahmimist" kui naerväärne see on, see lihtsalt on näide sellest miks paljudele Arsenali toetajatele nii tundub See ei ole tegelikult minu arvamus, vaid lihtsalt tõin välja mismoodi need jutud ja teooriad algavad. Aga eks sa tegelt tead ise neid asju samahästi, lihtsalt sina oled teiselpool tara ja saad need kõik kenasti fiktsiooniks ja kaotajate lalinaks lugeda, ise samal ajal pihku kihistades.
                              terve maailm on arsenali vastu ja te olete rahvakangelased!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ja siis tuleb Martin rahulikult, mõistlikult mingit olukorda teise nurga alt argumenteerima ja on kohe troll selle peale.
                                Wtf?
                                See Martini nimeline noormees on juba aastaid siin teemas trollimas käinud. Kui teiste teemadesse postitab ta tõesti enamasti asjalikke ja teemakohaseid postitusi, siis siin see asi ikka päris nii pole. Mina võrdlekisin teda countiga kes käib Man U teemas trollimas.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X