320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Things to expect

    -> Let's all laugh at Arsenal" threads in rivals forums
    -> Trolls thinking their team is superior justifying it by this match
    -> Barca fans saying "If i were Cesc i would be already forcing my move to Barca"

    Alehis, kas sa tõesti arvasid et ma mõtlesin tõsiselt seda et mul sellest pohhui?

    Kommentaar


      Tra ma olen nagu Cartman, kes mingis SP osas naeris nii kõvasti, et kaotas võime üldse naerda. You basterds...

      P.S. Well done, peaks selle Arse*** darts pildi välja otsima.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas aldr Vaata postitust
        Birmingham Euroopas ?!?!? Kas ma olen midagi maha maganud ?
        Liigakarika võitja saab osaleda järgmisel hooajal Euroopa liigas.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Liigakarika võitja saab osaleda järgmisel hooajal Euroopa liigas.
          Jah, minu viga. Arvasin, et kehtib ainult Fa Cupi korral.

          Kommentaar


            Ei oskagi siia midagi kirjutada. Oli kõvasti õnne, et mängus püsida, Chesney oleks pidanud tõenäoliselt punase saama ja pennal tulema. Deani brigaad oli täna pro-Arsenal. Arsenali brigaad aga seevastu oli anti-Arsenal. Kaks väravat mõlemad kohutavatest individuaalsetest bläkkidest. Esimese värava eel eksis Sagna ülilhtsa sööduga Wilshere'ile mis algatas brumi rünnaku, millele järgnevast nurgalöögist tuli värav. Nurgalöögi ajal algselt DJ kattis Zigicit ja seejärel tuikus tuima näoga tsooni, kus polnud mitte kedagi, jättes Zigici värava ette üksinda. Teine värav kommenteerimist ei vääri. Täiesti oodatav Arsenali stiilis mängu ära viskamine.

            Tundub et brum keerab teist korda järjest meie hooaja tuksi. Seekord paraku peab neid kiitma tubli mängu eest. Foster ikka viitsis ka igale poole oma käpad ette panna.

            Ja kui aus olla siis välja arvatud 75-85 minuti vahemik, siis me olime ikka üsna sitad.

            Wengeri lemmikväljend on mentaalne tugevus, polnud täna kuskil näha. Järgnevate nädalate jooksul tuleb seda kõvasti näidata, vastasel juhul lõpetatakse hooaeg jälle tühjade kätega olles olnud nii paljulubavas positsioonis.

            Kommentaar


              c'mon kutid olge tugevad, ärge kuulake hatereid. one down. three still to play for, still love 'em.
              Treble kõlabki paremini kui quadruple
              ARSENAL TILL I DIE!

              Kommentaar


                Seekord oli see Koscielny, kes järgmine vend finaalis libastub?

                Kommentaar


                  Mulle meenub, et ma kuulsin pubis peale lõpuvilet haletsus-iroonilisi irvitus-lohutusi sõnades "See oli ju kõigest MikiHiire karikas"!

                  Tegelikult just see teebki nõutuks. Mängima läks põhikoosseis ja me saime nende meestega MikiHiire karika finaalis Birminghami vastu teenitult peksa. Ei oskagi kohe midagi mineviku-oleviku-tuleviku kohta öelda...

                  Song ei mänginud oma kohta välja ja kogu meeskond oli kildudeks.

                  Kommentaar


                    Võib vist öelda, et parem võitis. Kohtunikud ka Arsenalile kärna ei keeranud, saab ainult ennast süüdista. No fakk küll : S
                    Nüüd tuleb ennast kohe koguda, või kõik lendab aknast välja..

                    Kommentaar


                      Wenger: “It’s good opportunity to show we have the strength to respond”
                      “We were on top but we couldn’t score the second goal. The mistake left us no time to respond”
                      “Congratulations to Birmingham, we have to be proud of our attitude, pick ourselves up and face the other challenges we have”
                      “We have massive challenges in front of us, we will not throw 38 games away because of one game”

                      Kommentaar


                        Minu arvates halvas terve mäng Arsenali see tiitli võitmise kohustus. Polnud täna platsil see Arsenal, mida nägema on harjutud. Kahju, et nii kurval moel ilma jäeti.

                        Kommentaar





                          ÜLIKÕVA, hoiaks lennuraha kokku kui ei läheks hispaaniasse

                          Kommentaar


                            Katsu olla
                            Once a gunner..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jukss Vaata postitust
                              Katsu olla
                              Once a gunner..
                              Noh, isegi Expendablesi filmis oli Gunner kõige suurem tross.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Tra ma olen nagu Cartman, kes mingis SP osas naeris nii kõvasti, et kaotas võime üldse naerda..
                                +1

                                tähemärgid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X