320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    ning et siis just Arse-ManUtd.i mängust see kõik alguse pidi saama. Justkui poleks enne keegi kohtunikul või mängijal õlale patsutand (kui asja veidi räsasemalt väljendada) - sedapaljut müüdi kohta.
    Kui tervet reeglistikku peab nimelt tänaseks mängijaile individuaalselt kaela määrima mitme mängukeelu näol, kujuneb see suuresti vanaisa imestuseks: mis selle kuradi asja mõte on? Ela-ela Ameerika!!!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Selles mõttes on asi küll suht karm, et selliseid intsidente on ka enne olnud, aga selliseid karistuste jaotamisi. Tõuklemisi, nääklemisi jms on ikka koguaeg - nüüd võetakse asi lõpuks kätte ja eemaldatakse põhimõtteliselt kogu meeskond.

      Ja kas vastasele selga stampimise eest Ruud ei saa siis eemaldamist? Mis loogikaga?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Kui mul enne veel mingi respekt ARSE-nali vastu oli, siis nüüd on see ka kadunud. AHVIKARI!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Originally posted by Martin
          Seleta mulle parem ära, kuidas sa üldse suudad väita, et Keown Ruudi ei puutnud. Väga tahaks teooriat kuulda.
          ehh ... ok, ju sääl ikka mingi puude oli aga no midagi hullu polnud aga see selleks. ma pigem räägin põhimõttest, FA\'l on mõte visata kogu raamat arsenalile ja see tundub ebaõiglane. selline nahistamine toimub pidevalt ja väga paljudes mängudes - kuid et võtta iga nüüd (laureni puhul eriti) aktsioon eraldi ja igaühe eest äsada karistus - tundub liialdatuna, et mitte öelda enamat.

          pealegi oli minujaoks uudiseks, et ühe olukorra eest (mängulõpu kammajjaaa) saab mitu karistust määrata. kas mitte see, mis ühe minuti jooksul juhtub ei võiks kvalifitseeruda üheks karistuseks? aga juu siis mitte.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Tõepoolest, ma pole mingi Manyoo sõber, aga teie hala siin on küll enamasti põhjendamatu. Ruud sai Vieirale selga hüppamise eest kollase, mingit stampimist elik siis pealeastumist küll polnud.

            Õlale patsutamine? Vaadake asi üle. van Hobust tõugatakse peale mängu lõppu selja tagant niimoodi, et ma ei saa aru, kudias temasugune selle peale pikali ei kukkunud ja penaltit ei küsinud (selle eest respekt). Ka Lehmann, peale penaltimääramise vaidlust, ikkagi suhteliselt otsustavalt rebis tema ja RvNi vahele tulnud abikohtunikku käest.

            Ja lõpuks, ma ei saa aru, kuidas saab sellist distsiplinaarprobleemi eirata. Iga hooaeg on mingi 6-8 punast kaarti keskmiselt ja iga kord on kohtunik süüdi.

            Ahjaa, tavaelus ei imestata kui korduvale kurjategijale järjest karmimalt väänatakse
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Ahjaa, et märgistuspoliitika? No siis võib ju Arse üldse oksa tõmmata ning selle asemele luua uus klubi. Ja veelkord, kohtunikule on ennegi õlale patsutatud, käest armsalt kinni hoitud ning isegi kallistatud, Vana-Paul näitas talle kord isegi kollast, ei saand sellest aga muud kui kollase vastu... Kuid nüüd on inglise FAs Res Publica ja uus poliitika, alates Man.Utd-Arse mängust. Nüüdsest alates saavad kõik mängijad metsikuid mängukeelde niiviisi, et neile oleks igati terve raamat kaela määritud.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Kas kohtunikule kollase kaardi näitamine eeldab kuidagi füüsilist kontakti? Aga Lehmann küll kohtuniku ei \"kallistanud\", ega \"õlale patsutanud\".
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  minu seisukoht - sellise käitumise eest peab karistus paratamatult järgnema. selline käitumine on lubamatu ( kuigi päris nauditav vaadata ). oleks olukord vastupidine, nõuaks ma kogu manu kambale disklaffi ja räägiks kui õiglane ja hea f.a. komisjon on.

                  vaieldamatult on tegemist väga õnnetu olukorraga, et just anglia 2 suure kohtumises selline asi juhtus. paistab, et nüüd soovitakse luua omalaadset pretsedenti ja tuua gunnereid näiteks. eks ikka parema ja puhtama jalgpalli nimel. oleks siin tegemist mõne nõrgema võistkonnaga (kelle vastu meedial nii suur huvi puudub, oleks ka karsitus leebem).

                  ärge nüüd hakake jälle, et ma halan sellest kuidas meile liiga tehakse. ma ei räägi puhtalt arsenalist. leian, et sarnane otsus oleks aset leidnud ka teiste \"suurte\" klubide puhul.

                  eks nüüd on aeg oma parimad pojad jälle laenudelt highbury\'le tagasi tuua

                  aga leebus manu vastu selles intsidendis on küll kergelt öeldes taunitav

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Originally posted by Jaan
                    Ja lõpuks, ma ei saa aru, kuidas saab sellist distsiplinaarprobleemi eirata. Iga hooaeg on mingi 6-8 punast kaarti keskmiselt ja iga kord on kohtunik süüdi.

                    Ahjaa, tavaelus ei imestata kui korduvale kurjategijale järjest karmimalt väänatakse
                    ei suuda leida statistikat väite tõestuseks, kuid arsenal ei ole ilmselt olnud viimastel aastatel suurima distsipliiniprobleemiga klubi liigas. samas - arsenali punased kaardid leiavad paratamatult meedias ülevõimendamist - mistõttu võib selline eksiarvamus tekkida. aga no las ta olla. loodetavasti ei riku hooaega ära (mis aga tundub üsna vähetõenäoline).

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by SleepWalking

                      loodetavasti ei riku hooaega ära (mis aga tundub üsna vähetõenäoline).
                      No eks siis näeb. Õnneks on mehed veel suure tõenäosusega kuni Chelsea mänguni olemas (va Campbell), peale seda tulevad natukene kergemad vastased. Iseasi kui kerged nad meie \"uue\" koosseisuga on.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Kui homme on Newcastlemäng, siis tuleb algkoosseisu muudatusi niipalju, et Bergkampi seal ei näe. Tagasi tulevad tõenäoliselt Campbell, Wiltord ja (ei palun mitte!) Pires. Samas on Wengerilt lipsanud pool sõna Aliadiere\'i mängimise suhtelisest võimalusest. Algkoosseisuks (eeldusel, et see on kodumäng ning et Arse mängulist külge pole meedias viimastel päevadel eriti kajastatud - loodetavasti pole nad seda ise unustand): Lehmann; Cole, Campbell, Toure, Lauren; Pires, Vieira, Gilberto, Ljungberg; Henry, Wiltord. Hahhaa! Siit Nüükaastle olge valmis!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by vare


                          Lehmann; Cole, Campbell, Toure, Lauren; Pires, Vieira, Gilberto, Ljungberg; Henry, Wiltord.
                          ootoot!vieira sai ju punase,see peaks siiski jõus olema parandage mind kui ma eksin
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Vieira punasega on veel aega, jõusse saab see miski kümne või neljateist päeva pärast, või kuidas see nüüd oligi.

                            Kommentaar


                              Arsčne Wenger vabandas lõpuks enda komentaaride pärast peale Manu - Arsenal nängu http://www.arsenal.com/sportsappcontroller.jsp?command=setSelectedId& nextPage=displayheadline&type=com.sportapps.ne ws.NewsItem&id=4097352 Õige otsus ka kindlasti
                              Victory grows out of harmony...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                ma nüüd küll mingi eriline Arseneli fänn pole, aga selles vaidluses asuks küll nende poolele. jalgpallimängus inetult käituvatele pallurite ohjeldamiseks on reeglid ette näinud sanktsioonid - kollase ja punase kaardi, mida siis väljakukohtunikul (ja ainult temal) on õigus määrata. kõikides situatsioonides teeb kohtunik otsuse vahetult peale sündmuse toimumist. mitte ei meenu, et mõnda suluseisu või lugemata jäänud väravat oleks ümber vaadatud. nüüd on aga tekkinud mingid lipsuga onud, kes arvavad, et on ka erandeid. ning siis on veel võrdsematest võrdsemad. ilmselgelt karistavad lipsuga onud mõningaid paha mainega pallureid sama asja eest hullemini, kui teisi. lee bowyer kannab vist siiamaani oma euromängude keeldu situatsiooni eest, kus vist kaartigi ei jagatud. vähemalt kindlasti mitte punast. arsenali mehed saavad mängukeelde ja trahve samuti mõnevõrra rohkem, kui teised samaväärse koguse rikkumiste eest. see pole võrdne kohtlemine. võistkond peab saama arvestada, mis on tagajärjed lõhkuva mängustiili eest. oleksin nõus kui kirjas oleks mingit sorti reeglistik, aga mitte sellega, et \"komisjon\" otsustab. neid komisjone näen ma igapäevaselt piisavalt tihti.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X