320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Allikat ei viitsi ise ka otsida, aga Ramsey on juba tagasi jah.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Murdock'ile vastuseks.

      Arsenali vigastused on tingitud peamiselt sellest, et vastased tulevad väljakule mõttega, et kui muudmoodi ei saa siis vigadega ikka nende vastu saab. Cesc'i, Walcotti ja nüüd juba ka Wilshere'i nt töödeldakse iga mäng ning sealt on ka loogiline, et mingi aja peale tuleb lõpuks ka vigastus. Kuigi Cesc'il on juba mingi krooniline hamstring injury hakanud tekkima vm. Eks see ole tingitud ka meie enda mängu stiilist, me tahame palli hoida ja sööta. Vastastele viskab mingil hetkel kopa ette ja teevad siis lihtsalt vea, et rünnakut rütmist välja lüüa.

      RvP kohta. Vaata seda olukorda kust RvP värava lõi ning ma arvan, et pea kõik oleksid sealt omale mingi vigastuse saanud, põlv käis ikka päris ebamugavalt. Eelmisel hooajal sai Hollandi eest mängides vigastuse kui Chiellinilt sai hüppeliigesesse löögi, jällegi oli see seal üsna korralik kõks millest jällegi paljudele mängijatele tähendab vigastust.
      RvP on muidugi klaasist et tal ikka ja jälle vigastused kaelas, aga samas peab ütlema, et ta on ka mitte just kõige suurema õnnega mängija, et just temaga selliseid "kõkse" aeg ajalt juhtub.

      Kommentaar


        Nii uskumatu kui see ka ei tundu, on Arsenalil märtsis Premieris vaid kaks kohtumist: laupäeval Sunderladiga kodus ja 19. West Bromiga võõrsil. Selles valguses pole vigastuste seis nii hull. Aga esmalt tuleb hakkama saada sellega, mis hooaja esimeses pooles ei õnnestunud, ehk mõlemat meeskonda võita. Siis vaatame juba edasi, mis vigastuste seis parajasti on.
        Supplies!

        Kommentaar


          Ramsey peaks vist juba nädala lõpust saadik tagasi olema. Ma ei tea kas ta tohib homses mängus mängida ja CL mängudeks teda vist registreeritud ei ole, mille üle on kerge hämming.

          Aga tabeliseis on jälle rõõmsam ja loodetavasti tänane tulemus Londonist tõstab kõvasti meeste moraali, enesehaletsemiseks ei ole lihtsalt ruumi. Tuleb võtta see kuu nendest kahest mängust maksimumpunktid ja põhiline on mitte kaotada enam rohkem kehasid vigastustele. Nasri, Arshavin, B52 ja marokolane-keegi peab neist nüüd väravaid hakkama lööma.

          Sunderlandil endal on mõned vigastused: D Welbeck Hamstring Injury 20th Mar 11
          D Meyler Knee Injury 19th Mar 11
          L Cattermole Back Injury 12th Mar 11
          M Turner Knee Injury 12th Mar 11
          F Campbell ACL Knee Injury May 11

          Away-form on neil pigem hea, selles arvestuses 8ndal kohal liigas.

          ManUl nädalavahetusel mäng scouseritega ja kuna Vidic jätab nüüd mängu vahele ja kui Ferdinand äkki veel korda ei saa siis Anfieldil tuleb neil mängida Smalling ja O'shea? kaitseduoga. Nii et ka sealt võib meile positiivne tulemus tulla aga kogu selle valguses on äärmiselt tähtis, et me ise kuskil midagi tuksi ei keera ja endale jälle jalga ei lase.

          Kommentaar


            Täna läks elu ilusamaks jah, nüüd on matemaatiliselt kõik jälle meie oma teha. Vaja ainult tulemusi toota ja terveks saada.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Täna läks elu ilusamaks jah, nüüd on matemaatiliselt kõik jälle meie oma teha. Vaja ainult tulemusi toota ja terveks saada.
              võid mulle PMi saata, kuna Arseanaali wankerid kustutavad kõik ära, aga palun vasta kolmele küsimusele:

              1. Kas kõik meeskonnad kes teiega mängivad tahavad tahtlikult teil luid murda?
              2. Kas te olete ainus meeskond maailmas, kelle vastu füüsiliselt mängitakse?
              3. Kas te olete ainus meeskond maailmas, kelle stiiliks on pallivaldamine ning söödumäng?

              Kui vastad kõigile JAH sõnaga, siis ma usun, et need on põhjused, miks teil on vigastusi rohkem kui .. näiteks Barcal.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Smalling ja O'shea?
                Smalling-Brown siiski. Lihtsalt täpsustan.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  võid mulle PMi saata, kuna Arseanaali wankerid kustutavad kõik ära, aga palun vasta kolmele küsimusele:

                  1. Kas kõik meeskonnad kes teiega mängivad tahavad tahtlikult teil luid murda?
                  2. Kas te olete ainus meeskond maailmas, kelle vastu füüsiliselt mängitakse?
                  3. Kas te olete ainus meeskond maailmas, kelle stiiliks on pallivaldamine ning söödumäng?

                  Kui vastad kõigile JAH sõnaga, siis ma usun, et need on põhjused, miks teil on vigastusi rohkem kui .. näiteks Barcal.
                  Ma ei ole tahtnud sinuga vaielda, ega pole tahtnud ega plaaninud vastata JAH'iga. Miks sa üldse küsid sellisel rumalal moel "kas te olete ainuke?". Mis ma enne kustutamist ütlesin, oli et Hispaania ja Inglise liigade stiilid on väga erinevad ning loogiline on see, et füüsilisemas liigas võib juhtuda rohkem vigastusi mis on otsesed murrud/väändumised vms.

                  EDIT: Ehk tegelikult on küsimus selles - kas sa oled vaadanud/näinud inglise/hispaania liiga mänge ning suudad eristada liigade erinevaid tasemeid?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Ma ei ole tahtnud sinuga vaielda, ega pole tahtnud ega plaaninud vastata JAH'iga. Miks sa üldse küsid sellisel rumalal moel "kas te olete ainuke?". Mis ma enne kustutamist ütlesin, oli et Hispaania ja Inglise liigade stiilid on väga erinevad ning loogiline on see, et füüsilisemas liigas võib juhtuda rohkem vigastusi mis on otsesed murrud/väändumised vms.
                    Siis on ju teiega veel 19 klubi samas seisus. Teil on ikka rohkem vigastusi. Äkki on siis põhjus mujal? Põhjus kuskil seal Murdocki väljatoodud punktides?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Siis on ju teiega veel 19 klubi samas seisus. Teil on ikka rohkem vigastusi. Äkki on siis põhjus mujal? Põhjus kuskil seal Murdocki väljatoodud punktides?
                      Kas ma olen öelnud, et Murdocki väljapakutu ei pruugi olla õige?! Või mida sa sokid üldse või miks sa seda minuga spets arutada tahad? Igasugu venituste/rebestuste jms. põhjused võivad vabalt olla kinni selles, et midagi tehakse valesti. Selle kohta oli väga pikk ja analüüsiv thread koos korraliku tabeliga isegi olemas ühes foorumis, cba otsima minna kohe.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Kas ma olen öelnud, et Murdocki väljapakutu ei pruugi olla õige?! Või mida sa sokid üldse või miks sa seda minuga spets arutada tahad? Igasugu venituste/rebestuste jms. põhjused võivad vabalt olla kinni selles, et midagi tehakse valesti. Selle kohta oli väga pikk ja analüüsiv thread koos korraliku tabeliga isegi olemas ühes foorumis, cba otsima minna kohe.
                        aah, shit, ajasin su Katkuga sassi.

                        Aga üldiselt kama, Sa tundusid ka mõistlik inimene kellega jalgpallist rääkida. cheerz.

                        Kui Katk ka sinuga nõustub, siis see topic on ammendanud minu jaoks.

                        Ootan wankerite pesa kustutustööd või Katku ümberlükkeid.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          aah, shit, ajasin su Katkuga sassi.

                          Aga üldiselt kama, Sa tundusid ka mõistlik inimene kellega jalgpallist rääkida. cheerz.

                          Kui Katk ka sinuga nõustub, siis see topic on ammendanud minu jaoks.

                          Ootan wankerite pesa kustutustööd või Katku ümberlükkeid.
                          Vot siin ongi vahe, kui palju vigastustest on lihasevenitused jms. mida võib mõjutada treening/toitumine ja kuipalju on igasugu murde ja väändumisi. Sa tahtsid meid Barcaga võrrelda, aga kas sa teadustad endale või nõustud minuga, et La Liga on väga teistsuguse stiiliga ja sellist inglise stiilis hakkimist näeb seal palju vähem ning vigasid karistatakse kaartidega hoopis kergekäelisemalt. 19 tiimi inglismaal on meiega samas seisus, kuid ükski teine tiim ei mängi nii tehnilist jalgpalli kui meie. Oled nõus? Sellest tulenevalt, et me üritame mängida tehniliselt on meie mängijad füsioloogiliselt teistsugused näiteks Stoke'i omadest. Nõus? Ehk kui hakkida võrdselt Stoke'i ja meid siis tahes tahtmata füüsiliselt nõrgemad kehad/kergemad kehad võivad rohkem kannatada saada. Nõus? Niiet milles küss, või mida sa oma küsimustikuga üldse saavutada üritasid?

                          Ning ei, ma ei arva et Arsenali tullakse meelega vigastama. Need vigastused juhtuvad kuna meie mängustiil - kiire ja tehniline - soodustab seda aeglaste ja füüsilistemate tiimide vastu.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Vot siin ongi vahe, kui palju vigastustest on lihasevenitused jms. mida võib mõjutada treening/toitumine ja kuipalju on igasugu murde ja väändumisi. Sa tahtsid meid Barcaga võrrelda, aga kas sa teadustad endale või nõustud minuga, et La Liga on väga teistsuguse stiiliga ja sellist inglise stiilis hakkimist näeb seal palju vähem ning vigasid karistatakse kaartidega hoopis kergekäelisemalt. 19 tiimi inglismaal on meiega samas seisus, kuid ükski teine tiim ei mängi nii tehnilist jalgpalli kui meie. Oled nõus? Sellest tulenevalt, et me üritame mängida tehniliselt on meie mängijad füsioloogiliselt teistsugused näiteks Stoke'i omadest. Nõus? Ehk kui hakkida võrdselt Stoke'i ja meid siis tahes tahtmata füüsiliselt nõrgemad kehad/kergemad kehad võivad rohkem kannatada saada. Nõus? Niiet milles küss, või mida sa oma küsimustikuga üldse saavutada üritasid?

                            Ning ei, ma ei arva et Arsenali tullakse meelega vigastama. Need vigastused juhtuvad kuna meie mängustiil - kiire ja tehniline - soodustab seda aeglaste ja füüsilistemate tiimide vastu.
                            +1
                            PS Tofoa'ga muidu pole eriti mõtet vestelda. Ta ei võta teiste arvamust kuulda, ükskõik kui õiged need ka poleks.

                            Kommentaar


                              Uhh tõõ ...

                              Almunia
                              Eboue - Squillaci - Miquel - Gibbs
                              B52 - Diaby - Denilson - Henderson - Rosicky
                              Chamakh

                              Pink: Szczesny, Clichy, Sagna, Djourou, Nasri, Wilshere, Arshavin

                              Kui LO ei täna ka ei võida, siis ei võida nad kunagi.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea kas julgengi striimi käima tõmmata.
                                Äkki oleks mõstlikum valimistuudiot vaadata.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X