320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Ma ei tea kas julgengi striimi käima tõmmata.
    Äkki oleks mõstlikum valimistuudiot vaadata.
    Nii sitt fänn, et kui arse teeb paar sitta mängu siis annad alla kohe?

    Kommentaar


      Pole kunagi ennast fänniks pidanud.
      Võid mind poolehoidjaks kutsuda.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Hea koosseis Go Gunners!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Ref watch.

          Tonight's referee is Lee Mason. The Bolton official is arguably the harshest disciplinarian in the Premier League, having dished out a whopping 73 bookings and three red cards in 16 Premier League matches so far this season.

          Arsenal - Everton tuleb kohe meelde, loodetavasti käitub seekord korralikult.

          Tuleks kiirelt mäng ära tappa, 2 kiiret väravat pooltunniga ja siis veeretage minu poolest seda palli ühest äärest teise nii palju kui kulub. Väiksemate klubidega mängudes ongi äärmiselt tähtis võimalikult varakult nende igasugune usk, lootus ja vastupanujõud paari kiire väravaga ära lämmatada, mida kauem mäng tasa püsib, seda raskemaks kipub minevat.

          Koosseis on muidugi mehehehhehee, vahva.

          Kommentaar


            Hendersoni nime näen esimeeskonna juures küll esimest korda, eks näeb mis klassi vend on..

            Kommentaar


              Uskumatu realiseerimine Kui cesc barcaga ei mängi võiks diaby asendada.

              Kommentaar


                Kas Henderson mitte eelmine aasta ka korra vähemalt pingile ei olnud nimetatud kuskil? Tuleb nagu häguselt meelde miski Sunderlandiga mäng äkki ...
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  arsenal.com aitab
                  "In April 2010 he earned a place in the first-team squad for the trip to Wigan."

                  Loodetavasti läheb mäng rahulikult, vigastusteta lõpuni välja

                  Kommentaar


                    Ütleme nii, et polnud paha ost, kes tänase pileti ostsid. Vapustav, aga ei saa unustada, et vastas ikka mitu pügalat nõrgem tiim ka. Kuid tänast Arsenali koosseisu vaadates, ei oleks julgenud nii võimast üleolekut unes ka näha. Ei mis, Leytoni mäng võis olla jumalik õnnistus, aga elame näeme..

                    Kommentaar


                      Noor reservide kapten jättis korraliku mulje kaitses, ning rõõm näha et uus generatsioon ei ole täielikud midgetid. Päris sihvakas poiss see Henderson, mängis kindla peale - riske ei võtnud ja andis palli ilusti edasi järgmisele.

                      B52!!!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Taanlase palli omaksvõtmine on ikka kohutav!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Varakevadine karikamäng mis meenutas rohkem hilissuvist treeningmängu. Taani pommitaja B-52'lt kolm täistabamust, marokolane sai üle kolme kuu jälle jala valgeks ja Clichy lõi suisa teise värava oma Arsenali karjääris.

                          DDR keskväli sai kenasti hakkama, Rosicky ja Denilson meenutasid üle pika aja jälle jalgpallureid ja Diaby talendis pole keegi otseselt kunagi kahelnud, ta pole lihtsalt eriti tihti kohal, et seda meile näidata. Diaby'lt üks päris tore tribling, mis napilt väravaga oleks lõppenud. Gibbsi penaltile eelnev jooks ei jäänud see-eest karvavõrdki alla.

                          ESPN'i kommentaator ütles väga tabavalt Taani printsi kohta, temas on midagi suurepärast ja midagi kohutavat. Mõlemad omadused olid täna mitmes situatsioonis kõigile nähtavad. Ja ma väga ei mõista miks Bendy mööda seda paremat äärt pidevalt siblab, kui ilmselgelt tema tugevaim külg on vasakult sisse murda ja vajutada.

                          Lisaks tundub, et ei suudeta piisavalt oma mängujoonist kohandada vastavalt tipumeestele. Kui Nicklas ja Marouane kastis on, siis oleks kõige ratsionaalsem viis palli väravasse saamiseks see nende peade peale riputada aga kiputakse siiski seda Robini kohalolekust tulenevat mängujoonist läbi suruma.

                          Ja mis silma on jäänud, siis Nasri viimasel ajal on kuidagi isekas olnud, seis oleks jäänud 6:0 kui Samir oleks vaevaks võtnud pall meeskonnakaalasele anda, selle asemel et ise kolme mehe vahel hakata sõeluma. Sarnaselt oleks võibolla Carling Cupi omanik olnud siiski üks Londoni klubi, kui Samir oleks pühapäeval võtnud vaevaks sööta Bendtnerile, selle asemel et jälle ise hakata tegema.

                          Ja ametlikult oli täna mängul ca 59k publikut. Üsna mitu tuhat nendest miskipärast riietusid end punasteks toolideks, tuleb nii välja.

                          Ja Mason oli ka täitsa korralik, kaarte lennutas ootuspäraselt kergekäeliselt aga positiivselt karistas ta kahte LO mängijat potensiaalse leg-breaker'i eest kollasega, mis sest et Arsenali mängija mõlemal korral eest ära jõudis. Sellist ennatlikult karmi vilet väga tihti britimaal ei näe, tavaliselt kohtunik peab ikka personaalselt veenduma, et luu on katki enne kui karistus välja käiakse.

                          SAFC'i vastu oleks vaja vist parimas koosseisus mängida, Diaby ja Bendy väljavahetamine viitaks nagu sellele, et nemad on kindlasti laupäeval mehed. Eks ole näis kas Song on platsis või asendab Cesci jälle Rozza. Kes nagu öeldud, oli küllaltki pädev täna kui Sunderland pole päris LO.

                          Vähemalt tore, et taanlane sai veidi enesekindlust ja usku juurde, kuuldavasti pidi see tema suurim vaegus olema.

                          Kommentaar


                            Kuidas Henderson oli? Kõlbaks ka hädapärast Premmis mängitada?


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Ja ma väga ei mõista miks Bendy mööda seda paremat äärt pidevalt siblab, kui ilmselgelt tema tugevaim külg on vasakult sisse murda ja vajutada.
                            Sellega tuleb meelde kohe kena koll Newcastle vastu Curlingus. Ikka vasakult sisse, väike konks ja üles ristakasse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TheGunner Vaata postitust




                              Sellega tuleb meelde kohe kena koll Newcastle vastu Curlingus.
                              See oli ka paraku vasakult sisse murdes, nagu ka eile ja ka Ipswichi vastu.

                              Kui taanlane Premmi klubide vastu ka nõnda teha suudaks, siis asendus ju RvP-le kohe varnast võtta.

                              Kommentaar


                                Taanlast ja RvP võrdlevad ainult ajuinvaliidid.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X