320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Diaby oli kehv küll, aga samas võeti sellega kontrolliv poolik täiesti ära ning enam ei saadud palligi kätte Sunderlandilt. Selliselt ei saa väravat lüüa, kui sul palli ikka pole.
    Ma ei tea kas ma vaatasin teist mängu või mälu veab mind alt? Diaby vahetati suht lõpus välja ja pea terve lõpu Arsenal ainult surus, aga väravat ei suudetud ära lüüa (pikk pall kasti ikka ei toida).
    Kohtunikud olid ka muidugi klass omaette. Müstika miks penaltit ei antud ja kuidas see suluseis välja imeti (okei viimane on ehk mingil määral vaieldav).
    Ning jälle ei suudetud kingitust vastu võtta, fagedifakk noh.

    -e- Arshavin tundus vähemalt hingega asja juures olevat, see oli meeldiv.

    Kommentaar


      Algselt postitas AndresR Vaata postitust
      Ma ei tea kas ma vaatasin teist mängu või mälu veab mind alt? Diaby vahetati suht lõpus välja ja pea terve lõpu Arsenal ainult surus, aga väravat ei suudetud ära lüüa (pikk pall kasti ikka ei toida).
      Kohtunikud olid ka muidugi klass omaette. Müstika miks penaltit ei antud ja kuidas see suluseis välja imeti (okei viimane on ehk mingil määral vaieldav).
      Ning jälle ei suudetud kingitust vastu võtta, fagedifakk noh.

      -e- Arshavin tundus vähemalt hingega asja juures olevat, see oli meeldiv.
      Suruti viimased lisaminutid küll, aga mingi periood 80-90 minuti vahel ligikaudu oli ikka väga tühi laeng mängus. KOhtunikud panid jah väga kenasti.

      Kommentaar


        kuraditüra on küll rämehästi öeldud
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Kohtunikud olid minu arust esimesel tunnil täitsa ülesannete kõrgusel.
          Viimasel pooltunnil läks asi veidi käest ära.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            Pole mõtet süüdistada Punanina, kui ise hakkama ei saa - oli piisavalt võimalusi, oleks pidanud lihtsalt ära lööma.
            Loe nüüd ülevalt alla vasakult paremale nii nagu koolis õpetati. Mõtle kaasa, mõttega lugemine, nii nagu koolis õpetati. Keegi polegi väitnud, et ise suurepäraselt hakkama saadi. Andetud klounid. Ja kohtunikebrigaad sai taaskord hunnik suuri otsuseid mööda pandud. Mis siis ütlema peab, et kõik oli okei või? Jäeti andmata kindel penalti, võeti ära 100% legaalne värav ja leiutati hulganisti fiktiivseid vigu. Punanina korraldas siin rahvusskandaali kui üks kohtunik julges natukenegi nende vastu vilistada. Terve manu kommuun loomulikult vehkis kätega kaasa aga hoidku jumal kui mõni arsenali fänn julgeb ära mainida, et taaskord liigamängus olid kohtunikud saamatud peded. Mis viimasel ajal on suhtkoht iga mäng. Süüdistan mõlemaid ja täpselt sellises järjekorras nagu ülevalt lugeda võid.
            Punkt.

            Kommentaar


              Arshavinist tegelikult isegi täitsa kahju...
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                Olin ka ise sellepoolt, et Arsenal suudab Chealsea kingituse ära kasutada, kuid... ebaõnne ikka suhteliselt palju. Mis puutub kohtunikesse? Siis siin teemas on kohtunikud enamasti jätnud andmata penalti või jätnud lugemata mõne teie igati õiguspärase värava peaaegu kõigis kohtumistes, mida Arsenal ei võida. Neutraalsel pealtvaatajal on lihtsalt pisut raske uskuda, et iga teie negatiivne tulemus on tingitud kohtunike vigadest. Tänase kohta eelnev jutt ei käi, kohtunikud tegid kummalisi otsuseid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                  Neutraalsel pealtvaatajal on lihtsalt pisut raske uskuda, et iga teie negatiivne tulemus on tingitud kohtunike vigadest. Tänase kohta eelnev jutt ei käi, kohtunikud tegid kummalisi otsuseid.
                  Kle fännidel ka suht raske uskuda, et suudetakse nii järjepidevalt pange panna. Viimasel ajal käib mingi jõle pull.
                  Carling Cupi finaalis oli kohtunik pigem Arsenali poolt, aga suudeti iseseisvalt mäng auku ära pista. Nii, et ei ole ainult kohtunikud süüdi, ega eks olid täna ka Arsenali sepad väljakul kehvad, aga see kohtunike teema nali pole enam eriti naljakas.

                  Kommentaar


                    arsene post match commentary leidub kusagil?

                    Sosick kohtunikud...

                    Kommentaar


                      Jopakolla no, teised meeskonnad võivad teha nii palju teeneid kui tahavad, aga mis kasu sest on kui Arsenal ise neid konkurentide kobistamisi ära ei kasuta. ManU võtab selle tiitli jälle ära, sest Arsenalil puudub järjepidevus. Miki-Hiire karika kaotus mõjus vist enesekindlusele? See kohtunike jutt on ka juba naljakas, teevad vigu, okei, aga siis tuleb ise paremini mängida.

                      Kommentaar


                        Fabregasele kiiret paranemist! Denilsoni ja Diabyga ei saaks isegi Champi tiimidest jagu!

                        Kommentaar


                          "When you see the penalties we got at Newcastle and then this kind of penalty is not given, but you take it on the chin and continue to fight but it is absolutely disappointing and not acceptable."

                          Kommentaar


                            Penaltit ma ei viitsi vaielda, kui sulg on ju selge ja väga hea otsus äärekohtunikult. Kui just MOTD pole mingit joonekest vedanud, mis midagi muud (et venelane pole ülakehaga kaitsjast ees) näitaks.

                            Teiseks suluseisust löödud kindla värava osas (kui Coca veel mingit kolmandat võimalust ei mõelnud): öelda, et see oleks värav olnud, on sama loll, kui Chelsea fännide väide, et Torres lõi ManU vastu värava, kui vilet poleks olnud. Nagu Torrese puhul oli vile ja mängijad lasksid ennast lõdvaks, tõusis ka siin lipp ja vv ei pidanud enam hulluma. Ehk Aršavinil tekkinuks väga hea võimalus lüüa värav, kuid see on ka kõik.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Penaltit ma ei viitsi vaielda, kui sulg on ju selge ja väga hea otsus äärekohtunikult. Kui just MOTD pole mingit joonekest vedanud, mis midagi muud (et venelane pole ülakehaga kaitsjast ees) näitaks.
                              Martin, palun pilti kus on sulg selgelt näha. Mängukordustest ma küll ei näinud sellist kaadrit kus saaks väita 100%, et oli sulg. Samas seekaamera oli ka sita nurga all. Pigem väidaks mina, et sulgu ei olnud.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Penaltit ma ei viitsi vaielda, kui sulg on ju selge ja väga hea otsus äärekohtunikult. Kui just MOTD pole mingit joonekest vedanud, mis midagi muud (et venelane pole ülakehaga kaitsjast ees) näitaks.
                                You said it. MOTD joone järgi sulgu ei olnud. I am dizguzted!
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X