320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Martin, palun pilti kus on sulg selgelt näha. Mängukordustest ma küll ei näinud sellist kaadrit kus saaks väita 100%, et oli sulg. Samas seekaamera oli ka sita nurga all. Pigem väidaks mina, et sulgu ei olnud.
    Sellisel juhul pöörduda teise lõigu poole.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Sellisel juhul pöörduda teise lõigu poole.
      Vabandust, minu paha.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kommentaar


          nojah, Liverpool on tegemas nagu Chelsea'gi meile suure teen, mida aga meie loomulikult vastu ei võta. Teeme ikka selle tiitli eest võitlemise nii raskeks kui võimalik..

          /mybad Rein

          Kommentaar


            Kuraditüra toodi kandikul jälle letti.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar



              Kommentaar


                RVP ja Walcotti puudumine kindlasti valus mats ning Fabregase ja Songa kohal endiselt suured küsimärgid. Vermaeleni puudumist ei tasu enam mainidagi. Täielik kollaps Carlingu finaalis ja impotentsus Sunderlandi vastu näitab, et ka sel hooajal kulgeb kõik pessimistidele omase stsenaariumi kohaselt. Võiks muidugi näpu välja tõmmata ja vähemalt liiga ära vomistada, kõik veel enda teha.

                Kommentaar


                  Song ei sõida Hispaaniasse. Cesc ja Wilshere on samas korras. Väidab klubi ametlik koduleht.

                  Kommentaar




                    Robin on siis millegi pärast juba treeningutel..

                    Robin van Persie made a surprise appearance at Arsenal’s training ground ahead of the club’s trip to Barcelona for Tuesday night’s Champions League tie. The Dutch international ha…









                    GET IN

                    Kommentaar


                      hmm... Huvitav. Loodetavasti siis on varsti jälle platsil ning lööb meie eest väravaid nagu ikka.
                      Barca vastu teda platsil me vast ikka ei näe, ei usu et Wenger hakkaks mingeid suuri riske võtma olles ise veel öelnud, et liiga on prioriteet nr 1. Cesc'i kasutaminegi tekitab natuke hirmu, et ehk jälle tõmbab endal lihase ära vm.

                      Kommentaar


                        Niiet, Diaby siis algkoosseisu? Denilsoni ei taha tõesti näha.
                        Robini üle ka hea meel, aga loodame et mees saab ennast ikkagi täiesti terveks ravida, ei taha et liiga kiirelt tagasi rutates võtaks endale veel ühe (pika) vigastuse.

                        Kommentaar


                          Kas tõesti, kas tõesti? Kui Cesc ja Robin mängivad siis on meie ainukesteks puudujateks Walcott ja Song ning nemad kaks olid vaat et nõrgimad lülid kodumängus Barca vastu, kui üldse oli sobilik tolles varjus olnud mängijaid esile tuua.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Kas tõesti, kas tõesti? Kui Cesc ja Robin mängivad siis on meie ainukesteks puudujateks Walcott ja Song ning nemad kaks olid vaat et nõrgimad lülid kodumängus Barca vastu, kui üldse oli sobilik tolles varjus olnud mängijaid esile tuua.
                            Mina kolmanda isikuna arvan, et Song on sellistes mängudes üks tähtsamaid mängijaid teil. Vähemalt oletatavalt. Pole ju peale tema teil korralike lõhkujaid seal keskväljal peale Jacki. Ja lõhkujaid teil Barca vastu Nou Campil vaja läheb. Fabregas pole ilmselgelt nii kaitsev ning kolmas sell seal keskel (ilmselt Diaby) pole piisavalt mängupraktikat saanud. Esimene eesmärk on ju endal taga puhas hoida ning Songa puudumine teeb selle minu silmis veidi keerulisemaks. Loodetavasti eksin. Igatahes minu pöidlad on homme teie poole suunatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Mina kolmanda isikuna arvan, et Song on sellistes mängudes üks tähtsamaid mängijaid teil. Vähemalt oletatavalt. Pole ju peale tema teil korralike lõhkujaid seal keskväljal peale Jacki. Ja lõhkujaid teil Barca vastu Nou Campil vaja läheb. Fabregas pole ilmselgelt nii kaitsev ning kolmas sell seal keskel (ilmselt Diaby) pole piisavalt mängupraktikat saanud. Esimene eesmärk on ju endal taga puhas hoida ning Songa puudumine teeb selle minu silmis veidi keerulisemaks. Loodetavasti eksin. Igatahes minu pöidlad on homme teie poole suunatud.
                              Selge see, et ideeliselt ta on üks tähtsamaid mängijaid sellistes mängudes, ning ta on seda ka enamasti olnud. Aga konkreetselt esimeses mängus oli ta suhteliselt hädas Barca osava keskvälja ja kiirete ründajate vastu. Mitte, et meil poleks temast abi homme, või et meil oleks pingilt tema väärilist asendust võtta aga samas kui üldse võime ja peame kuskilt järgi andma vigastuste poole pealt, no olgu siis tema koha pealt. Arvan et Diaby mängib, viimati kui Song puudus ja herr Vassiriki saadaval oli vähemalt Wenger sellise valiku tegi. See-mäng-põhja-Inglismaal-millest-ma-isegi-mõelda-ei-taha.

                              Ning ilmselt saabki koosseis sama olema (kui uskuda viimaste tundide meediat), mis tol päeval 50 minutit ülikena jalgpalli mängis ja 4 korda skooris, selle vahega, et Walcott on väljas ja Nasri on sees. Pakun: Szczesny, Clichy, Koscielny, Djourou, Sagna, Wilshere, Diaby, Fabregas, Arshavin, Nasri, van Persie.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Triobet hindab Kopenhaageni võimalusi Chelski vastu samasuurteks kui Arsenali võimalusi Kataloonias. Viigi koefitsent on 6. Lihtne raha.

                                Eelmise korraga võrreldes on olemas Cesc. Samuti ehk ka mingi nurga alt vaadates pisut kindlam tagumine viis. Ja Robin.

                                Kuigi tõsi, viimase seitsme aasta jooksul on olnud lugematu arv mänge, kus lugematutelt vigastusepausidelt naasnud vP on olnud anonüümsuse etaloniks. Kuigi Wenger väidab, et ei võtnud Robinit kaasa vastaste hirmutamiseks, siis pigem ei tohiks ta 10 päeva pärast põlvevigastust olla 90ne minuti vormis ja loogiline oleks Bendtneri alustamine. Keskväljal on paigas neli onu: Cesc (kuigi see vigastusest tagasituleku efekt on tal tihtipeale sarnane nagu eespool kirjeldatud), Arshavin, Nasri ja Jack alustavad nagunii. Kes veel? Pakun räige spekulatsioonina 45% Denilson - 40% Diaby - 15% Rosicky. Kui just ei minda välja avantüürile ja ei kasutata keskvälja põhjas näiteks Gibbsi.

                                Arsenali mängukava on muidugi lõbus: Barcelona (CL, A), Manku (FA, A), WBA (L, A). Kolm järjestikust kaotust vabastaksid täiesti igasugusest pingest ja seda kõike juba märtsis!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X