320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ramsey olete maha kandnud või mis teema temaga on ? Pole täpselt kursis hetkel.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Triobet hindab Kopenhaageni võimalusi Chelski vastu samasuurteks kui Arsenali võimalusi Kataloonias. Viigi koefitsent on 6. Lihtne raha.
      Arsu kodumängu 3,9 võidukoef Barca vastu oli pms easy money (kui oleks olnud julgust), see viigi 6 tundub mulle juba päris riskantne.

      Edit: Ah jaa, sõna on koefitsient! (ära pikka viha pea)

      Kommentaar


        Algselt postitas andreasr Vaata postitust
        Arsu kodumängu 3,9 võidukoef Barca vastu oli pms easy money (kui oleks olnud julgust), see viigi 6 tundub mulle juba päris riskantne.
        Ma arvan, et SW pidas silmas raha panustamist Kopenhaagenile.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kopenhaagenile panustamine tunduks mulle juba päris living on the edge

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Vaadates Su postituse kellaaega, siis jääb mulje, nagu oleks Sul kohviga ikaldus. Nii vara hommikul kohe ettenutmise juurde asuda..
            Kas polegi siis nii? Kolm järjestikust kaotust tähendaksid karikast, CList väljalangemist ja liigavõidu võimaluse muutumist üha enam teoreetiliseks. Nuta ette või nuta taha. Nagu naabrit ütlevad - jos löysät on housuissa, ei itku auta.

            ps. petsman - "i" puudumise pärast on piinlik. nagu oleks potensiaalne kirjutand.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              ps. petsman - "i" puudumise pärast on piinlik. nagu oleks potensiaalne kirjutand.
              Kõigile oleks, piinlik.

              PS! petsman on minevik, andreasr on olevik.

              Kommentaar


                Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                Ramsey olete maha kandnud või mis teema temaga on ? Pole täpselt kursis hetkel.

                Ramsey pole Champions League registreeritud, pealegi oleks kohutaval sinisilmne arvata, et mehe esimeseks mänguks oleks Barca Camp Noul.

                Kommentaar


                  Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt RvP ei alusta, pigem siiski taanlane. Ise sooviks muidugi marokolast seal ees näha.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    ps. petsman - "i" puudumise pärast on piinlik. nagu oleks potensiaalne kirjutand.
                    ärge selle väikese asja pärast verd sittuge. Triobet kirjutab siiani koefitsent ja kui viimati vaatsin, siis unibet ja expekt ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Joks Vaata postitust
                      Ramsey pole Champions League registreeritud, pealegi oleks kohutaval sinisilmne arvata, et mehe esimeseks mänguks oleks Barca Camp Noul.
                      Kas Champions League's ei ole mitte nii, et U21 vanuseklassi kuuluvaid mängijaid ei peagi registreerima vaid nad võivad nii või naa mängida?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Kas Champions League's ei ole mitte nii, et U21 vanuseklassi kuuluvaid mängijaid ei peagi registreerima vaid nad võivad nii või naa mängida?
                        dats true.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Tuleb loota, et Robini 3-6 nädalat oli klassikaline hüperbool ''mindfuck a la Wenger'' ˛anrist ja mees ON täna mees. Samas ei saa välistada jutte Robini mängukõlblikkusest kuuluvat Wengeri tagurpidi psühholoogia taktikavaramusse.

                          Sõltumata stsenaariumist ja eesmärgist, meile on valetatud! Aga nagu vanarahvas ütleb, siis parem Arsene'i valed kui Alex'i vaikimine.

                          Hoian oma ootused minimaalsed, selliselt on pettumine väike. Teoreetiliselt, kui selle hooaja mustreid analüüsida, siis astub Arsenal täna ülesse ja pakub vähemalt hea mängu. Koeraaluse rollis on see hooaeg hästi mängitud, murelapseks on pigem just selle favoriidisedeli kandmine.

                          Kommentaar


                            Robin van Persie has passed a fitness test like we told you earlier and starts against Barcelona tonight.


                            According to guys on Revista de la liga Rvp has only 20 minutes in him, will start on bench & Chamakh or Bendtner to start


                            Ei teagi kumba uskuda..

                            Kommentaar


                              Mõttetu spekulatsioon, 20 minuti pärast on kõik selge.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Mõttetu spekulatsioon, 20 minuti pärast on kõik selge.
                                Takso tellitud?
                                Varsti vaja sõitma minna
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X