320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    paluks täpsemalt. erinevalt sinust ma oma väiteid põhjendan.
    Kui veel homme on mida sulle selgitada, siis võin väidelda. Hetkel pole aega. Ööd.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Vähemalt hoidis barca lippu kõrgel...ei saa sellest arsenali fännide vingumisest aru? 0 pealelööki? Juba siis kui paarid loositud said, oli selge kes siit edasi läheb ja kes on kusi. Ei näe edastistel vaidlustel mitte mingit mõtet...See "inglaste" halamine on juba väga ära tüüdanud.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Ma valetaks, kui ütleks, et Arsenal mu lemmiktiim on aga no tänase mängu kohta ei oska öelda muud, kui tule taevas appi ! Selliseid mänge pole huvitav vaadata, kus kohtunik platsile minnes teab juba, kumb meeskond edasi saab. Ma ei vaidle sellele vastu, et Barca oli täna parem võistkond, aga ega sellepärast, et üks tiim parem on, ei tohiks veel igasugust pinget mängust ära võtta ja lihtsalt üks mees minema saata. RvP esimene kollane tuli ütleme "fifty-sixty" olukorrast, Robin tegi natukene kahtlase liigutuse küll, aga suurem "au" kuulub ikka Alvesele, kes endale omase näitlejameisterlikusega näost kinni haarates maha langes ja surmapiinu etendama hakkas. Aga no teine kollane oli ikka puhta komejant. Kõik mängisid edasi, 90k fänni karjus ja siis anti selle eest kollane kaart. Ma saan aru, kui kollane kaart antakse juhul kui palli eemale lööja on juba saanud aru, et mäng seisab. Võtab näiteks hoo maha ja siis veel põrutab palli eemale. Aga praeguses olukorras - täielik nonsense ! Penaltiolukorrast ma küll kordust kahjuks ei näinud, aga mulle tundus see ka vähekene pehmevõitu.

        Vähemalt kohtunik sai kõvasti feimi ju. Eks Platini kindlasti vaatas ja plaksutas ja lisas selle mehe võimalike CL finaali vilistajate hulka !

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Vähemalt hoidis barca lippu kõrgel...ei saa sellest arsenali fännide vingumisest aru? 0 pealelööki? Juba siis kui paarid loositud said, oli selge kes siit edasi läheb ja kes on kusi. Ei näe edastistel vaidlustel mitte mingit mõtet...See "inglaste" halamine on juba väga ära tüüdanud.
          Donetski ja Roma paaris oli ka peale loosimist selge kes on kusi.
          Kahjuks lükkas Donetsk selle ümber ja tõestas kes on väljasitutud õunamoos.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Ootan huviga antud olukorrast videopilti.

            Olukorda mitte näinuna tahan lihtsalt öelda, kohtuniku otsust ei tohiks mõjutada mängu seis, mängu olulisus või see, kas kellelgi on kaart all või mitte. Kui ikka selgelt mängis pärast vilet ja lõi peale, siis reeglite järgi kollane. Kui hetk pärast vilet, nii et ei jõua reageerida, siis kaarid tasku jätta ja edasi mängida. Ei?


            Minu seisukohta on see (mitte antud olukorras, vaid üldiselt), et kui reeglite järgi on kaardi kohta, siis tuleb alati anda. Selline suvaga kütmine, et vahel annan vahel mitte on esiteks vastuolus reeglitega ja teiseks tekitab hulganisti ülearust validlust. Loomulikult mängijad protestivad, kui sarnseid olukordi erinevalt karistatakse. Kellele seda jura vaja on? Mille jaoks reeglid on? Saab paar korda palli ära löömise eest kollase või imed mõned "pehmed" penaltid, siis küll tuleb isu ka rohkem reeglite järgi mängida. Ja kordan üle et pole kudiagi seotud ei Barca, Arsenali ega selle konkreedse mänguga.


            Mis puutub teemasse "Õige meeskond sai edasi?", siis Messi lugemata värav Londonis on vast ka argument. Ei? Ja lisaks nagu mitmed Arsenali toetajad siis juba mainisid, siis ka puhtalt emotsionaalse hinnangu järgi oli Barca platsil parem meeskond. Arvestades Barca võimsust, siis Arsenal tegi ikkagi südi esituse ja oli pea et teise mängu lõpuni pildis. Pange see krdi premm liiga nüüd kinni!

            Kommentaar


              Vähemalt hoidis Eduardo lippu kõrgel

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kui veel homme on mida sulle selgitada, siis võin väidelda. Hetkel pole aega. Ööd.
                ei taha halvasti öelda, aga see pole ju enese seisukoha põhjendamine vaid emotsionaalne ära panemine.


                ja vabandust, ma ei saa ikka aru, kuidas Arsenali fännid teavad, et Busacca teadis enne mängu, et Barca võitis... see on ju jaburdus.

                toetan täielikult cannumani seisukohta v.a. et Premmis võiksite teiseks jääda, kuid Chelseast ja ManUst ikka mööda tõmmata

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Mis puutub teemasse "Õige meeskond sai edasi?", siis Messi lugemata värav Londonis on vast ka argument. Ei? Ja lisaks nagu mitmed Arsenali toetajad siis juba mainisid, siis ka puhtalt emotsionaalse hinnangu järgi oli Barca platsil parem meeskond. Arvestades Barca võimsust, siis Arsenal tegi ikkagi südi esituse ja oli pea et teise mängu lõpuni pildis. Pange see krdi premm liiga nüüd kinni!
                  Mis vahet sel on, kes on õige meeskond? Inter ei olnud ka eelmine aasta ka õige meeskond

                  Kommentaar


                    Ei kuulnud ta jah vilet. See kuidas ta peale lõi ja kuidas ta käitus need hetked pärast mööda lööki ei näinud küll välja nagu mees kes on just luhtanud 100% shansi.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Olime ise sitad ja kõik, aga mitte miski ei välista, et poleks võinud täna sita mänguga võita. Barca oli mängu ilu poolest üle, aga kõigist üle oli hoopis kohtuniku hakatis. No blä Eesti-Bulgaaria kohtunik oli ka pädevam kui see kloun Busacca.

                      Üks halva ja labase huumoriga pilt ka, mis tegi mingil põhjusel mu tuju 0,01 pügala võrra paremaks. Nii, et anything goes preagu:



                      ärimjees ka veel, okei hakka siin mõttetuid järeldusi tegema. Kuid kas ta mitte MM-ilt tagasi ei saadetud mingi kärna paneku eest, või mäletan valesti?

                      Kommentaar


                        Ja taaskord leiame end siin Arsenali teemas arutlemas kohtunike üle. See on juba üsna väsitav teema ja mõnele ''välisvaatlejale'' võib õigusega tunduda, et Arse fännid on kõige halvemad kaotajad üldse, kui peale igat kaotust on kohtunikud süüdi aga no minu jaoks on juba liig. See sport hakkab end vaikselt ammendama minu jaoks. Väidetavalt hetke maailma üks parimaid vilemehi tunneb vajadust seisul, kus Barcal, hetkel vaieldamatult maailma parimal meeskonnal, on vaja koduväljakul mis on legendaarselt olnud nende 12s mees, kahte väravat et edasi pääseda, kaalukausi raskust veelgi kodumeeskonna poolde langetada. Naeruväärne. Anda punane kaart, teine kollane, sellise rikkumise eest. Ründaja esimene instinkt on peale lüüa. Löö peale, küsi küsimusi hiljem. Olen nõus, ja ka reeglistik ütleb, et kui ründaja tahtlikult mängib peale vilet edasi ja lööb palli ajaraiskamise eesmärgil minema, tuleks teda karistada kollase kaardiga. Märgin ära et üldjuhul sellistest olukordades karistatakse kollasega võibolla 10% juhtudest. Ma ütlen ausalt, olen jalgpalli jälginud tatist peale poolteisttosinat aastat ja näen esimest korda, kuidas ründaja saadetakse platsilt minema, tegemaks seda mida ta on programmeeritud tegema.

                        Need argumendid, et Barca oli parem jne on hetke arutelus täiesti kehtetud, kasutud. Fakt on see, et sõltumata mängupildist, seis oli 1:1 ja Arsenal oli favoriit progressima. Ja mänguolukord oleks tõenäoliselt taganud, et Arsenal leiab kontral võimaluse või paar, et vastased lõplikult ära karistada. Aga 10kesi jäämine tähendas tehniliselt seda, et Arsenali ainus väljavaade oligi oma poolel istuda ja loota, et barca lõputud rünnakud tupikusse jooksevad.

                        Ja nagu keegi üleval juba mainis, siis Hiddinki Chelsea v Mourinho Inter kasutasid sarnaseid taktikaid Nou Campil ja terve maailm hõiskas, milliste taktikaliste geeniustega oli tegemist. Aga kui Arsenal sarnase mänguplaaniga välja läks ja lõppkokkuvõttes mäng siiski naeruväärse kohtunikuotsusega ära tehti, siis miskipärast on kõigil kohane ära märkida, et parem meeskond võitis, sest kodumeeskond ju domineeris?!

                        Eks homme või millalgi, kui esimene emotsioon möödas, kirjutan ka Arsenali ja Wengeri möödapanekutest. Märksõnaks on Rosicky, eelkõige.

                        Kommentaar


                          Ma usun, et vilet tõenäoliselt siiski kuulis. Aga peale mängu küljejoone kaamerast lastud korduskaadritest oli kuulda, et kohtuniku vile kõlas hetkel, kui Van Persie oli juba pöördel ja võttis löögiks hoogu. Aga see selleks.

                          Sky-st kuulsin, et Arsenal jooksis täna 4 km vähem kui Barca. Võibolla kuulsin valesti.

                          Aga sellegipoolest olen uhke, et Arsenalis mängib selline talent nagu Wilshere!!! Tüübil on vist veelgi rohkem tahtejõudu ja võitlusvaimu kui Vermaelenil.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jukss Vaata postitust
                            Vähemalt hoidis Eduardo lippu kõrgel
                            Ausalt, 0% trollimist ! Aga mu hingel on üks väga tähtis küsimus:
                            Miks ei oleks pidanud kohtunik siin olukorras kollast kaarti näitama? Kas ausalt on selel olukorra pärast selline draama lahti? See on ju 100% kollane! Ainult ilma munadeta kohtunik oleks sellises olukorras kaardi andmata jätnud. Peale vilet EI TOHI palli edasi mängida, ammugi mitte ise nähes et oled suluseisus , minna vräavale peale kõmmutama. Andke andeks aga need kes siin mingit ülekohut näevad on liiga ära hellitatud jalgpalli maailmas. Soovitan teil vaadata 09/10 hooaja Serie A Interi mänge ja siis rääkida KOHTUNIKU kaasabist. Samas saate ka oma enda liigast Webbi materjali seoses ManU mängudega uurida. Aga selles olukorras mingit nuttu ja hala igalpool vuristada on laus idiootsus. Kasvatage kottidele karvad ja õppige jalgpalli reegleid tundma!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              lihtsalt võrdluseks

                              pealelöögid väravale:
                              10-0 Barcale

                              muud pealelöögid:
                              7-0 Barcale

                              vead:
                              8-19 Arsenalile

                              Soccerway

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X