320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi eelmise aasta poolfinaali vilet mäletab Nou Campil ? Inter oli 28. minutist alates 10 mehega platsil ning meile löödi ainult üks värav, seega ka suluseisust.
    Teie kohmakad kaitsjad ei suutnud Barcelona vastu mitte midagi eile, isegi 11 mehega. Mida te sellest Messist jahute ? Oleks David Villal parem päev olnud, oleksite vähemalt 5-ga saanud. Õnn oli teie poolel et maailma kõige debiilsem mängija omavärava lõi, kusagilt mujalt ei paistnud teil midagi tulevat. Kümnekesi või mitte, kasti olite nagunii terve mäng vajunud. Üks hollandlane ees poleks Barcelona masinat väga häirinud.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
      Üks hollandlane ees poleks Barcelona masinat väga häirinud.
      See on puhas spekulatsioon.Meenuta esimest mängu Londonis. 7 minutiga keerati mäng enda kasuks. Seda suuresti tänu ühele hollandlasele. Enne seda oldi samuti Barcaga hädas.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        See on puhas spekulatsioon.Meenuta esimest mängu Londonis. 7 minutiga keerati mäng enda kasuks. Seda suuresti tänu ühele hollandlasele. Enne seda oldi samuti Barcaga hädas.
        Emiratesil saite vähemalt tihti üle keskjoone, eile aga mitte. Arsenal ja Wengeri taktika oli taga null hoida ja loota, et jobistatakse ehk üks sisse. Kahjuks see põhimõtteliselt ebaõnnestus. Esimene poolaeg saite kuidagi hakkama kuni Messi väravani, teine poolaeg oli Barcelonal juba teine käik peal. 1:1 peal oleks Wenger võinud ju kellegi lõhkuja sisse vahetada, seda aga ei tehtud.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          No ma ei tea, kuna ma ikka väga väga harva mõne barca mängu vahele jätan, siis ma paluks ikka näiteid. On võetud man markinguga Messi maha, aga sellest ei ole alati piisanud (Rubin sel aastal), Iniesta võttis üle.
          Kas see ei toeta minu seisukohta? Kui sa ühe mehe alati Messi peale paned, jääb keegi kuskil vabaks.

          El Classicos taandus Messi keskväljasügavusse ning ei kiskunud driblinguga Reali kaitset ribadeks, kuid seda tegid Villa ja Iniesta. Ja veel, Messile toimetatakse seda palli ka Iniesta ja Xavi poolt ikka üsna osavalt, mees on muidugi hea, et suudab sellega palju peale hakata, kuid arvan, et Barca ei ole kindlasti overrelaying on one man.
          Ei oska toda konkreetset mängu nii täpselt kommenteerida, aga videokokkuvõtte põhjal on küll mulje jäänud, et Messi mängis mitme värava sünnis väga olulist rolli, ei?

          Ja see La Liga jutt, et seal saab Afellayde ja Bojanitega hakkama. Jällegi, vaata nende meeste minuteid La Ligas. Oma silm on ikkagi kuningas, tasuks äkki seda liigat natuke rohkem jälgida, kui selliseid argumente loopida (vabandused ette, kui sa tõesti seda teed).
          Tõepoolest, ma pole just kõige suurem La Liga fanaatik, aga aeg-ajalt satun ikka mõne mängu peale. Minu kommentaar oli pigem selline pool-irooniline ja tehtud lootuses panna Sind mõtisklema selle üle, kas mängupilt oleks tõepoolest sama võimas ilma Messita. (Barcelona on rohkem kui üheteistkümne mehe summa väljakul jms.)

          Edit- Walcotti hirm on ka muidugi selline inglise prillide värk, mille päris tugevalt on londoni meedia posti külge kleepinud. Ühest mängust (eelmise aasta Emiraadid) tehakse kohe hingematvaid järeldusi. Real, kes mängib ikka meeskondlikult väga kiiretele vasturünnakutele (Marcelo, Ramos) ning kus Krsitiina on kindlasti palliga osavam kui välkott, on Barca vastu üsna vaikseks tehtud viimastel aastatel. Ei tasu arvata, et La ligas ei ole kiireid tehnilisi mehi. On, nende vastu on raske, aga miskit eraldi sündroomi ma täheldanud ei ole.
          Natuke rohkem oleks vaja tõestust, kui see üks mäng.
          Ei ole ta midagi ainult meedia loodud illusioon. Loe Messi või Guardiola enda väljaütlemisi, kui sa arvad, et sellisele ohule läbi sõrmede vaadatakse ja meeste paigutuses ja ülesannetes muudatusi ei tehta. Marcelo ja Ramose võrdlemine Walcottiga pole muidugi kõige teravam, aga las ta olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
            Emiratesil saite vähemalt tihti üle keskjoone, eile aga mitte. Arsenal ja Wengeri taktika oli taga null hoida ja loota, et jobistatakse ehk üks sisse. Kahjuks see põhimõtteliselt ebaõnnestus. Esimene poolaeg saite kuidagi hakkama kuni Messi väravani, teine poolaeg oli Barcelonal juba teine käik peal. 1:1 peal oleks Wenger võinud ju kellegi lõhkuja sisse vahetada, seda aga ei tehtud.
            Sellist jama on raske kommenteerida. Vaatasid mängu ka?

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              mis siis valesti oli? pole aru saand. Persie ju ise idioot oma esimese kollasega.
              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              sekund jalgpallisituatsioonis pikk aeg reageerimiseks. minu mälu järgi on Persie seda varemgi teinud. ilmselt kohtunik pani otsad kokku.
              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              paluks täpsemalt. erinevalt sinust ma oma väiteid põhjendan.
              Palun, mis mind ärritas sulle kehvasti ütlema. Sa ei saanud aru "mis oli valesti"? See, et vaadates jalgpalli nädalast-nädalasse ning pea mitte kunagi pole ma/me näinud sellises olukorras punast antavat. Või oleme?

              Või mida loeb siia üldse "Persie ise idioot olemine" esimese kaardi puhul? Või "Persie varemgi tegemine"? Millal varem? Terve karjääri jooksul? Selles mängus ta ju varem ei teinud midagi sellist. Miks on kohtunik kallutatud ühe mängija kohtlemisel varem tehtu põhjal, ning siis "otsad kokku paneb"? See on neutraalne vile?

              Ning muud retoorilised küsimused ei mängi rolli, keegi Arsenali toetajatest ei olegi ju väitnud, et me ei kaotanud teenitult kokkuvõtteks. Aga meile anti mitte teenitult punane kaart, mis mõjutas otseselt kogu mängu dünaamikat seisul kus Arsenal oli edasi minemas. Mingeid edasisi ja paikapanevaid jutte sellest mis oleks ja ei oleks juhtunud ja kas me olime sitad või ei olnud pole mõtet arutada.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas acca Vaata postitust
                Kas see ei toeta minu seisukohta? Kui sa ühe mehe alati Messi peale paned, jääb keegi kuskil vabaks.


                Ei oska toda konkreetset mängu nii täpselt kommenteerida, aga videokokkuvõtte põhjal on küll mulje jäänud, et Messi mängis mitme värava sünnis väga olulist rolli, ei?


                Tõepoolest, ma pole just kõige suurem La Liga fanaatik, aga aeg-ajalt satun ikka mõne mängu peale. Minu kommentaar oli pigem selline pool-irooniline ja tehtud lootuses panna Sind mõtisklema selle üle, kas mängupilt oleks tõepoolest sama võimas ilma Messita. (Barcelona on rohkem kui üheteistkümne mehe summa väljakul jms.)


                Ei ole ta midagi ainult meedia loodud illusioon. Loe Messi või Guardiola enda väljaütlemisi, kui sa arvad, et sellisele ohule läbi sõrmede vaadatakse ja meeste paigutuses ja ülesannetes muudatusi ei tehta. Marcelo ja Ramose võrdlemine Walcottiga pole muidugi kõige teravam, aga las ta olla.
                Mängitakse ju ikka 11 vs 11. Võtad ühe mehe eest ja paned talle kaitsja peale, siis ei jääb ju nii rünnakul kui kaitses mees vähemaks.
                Võib nõustuda, et ei ole nii võimas see mängupilt. Võimas on vägagi umbmäärane, aga selge, et maailma nr 2 mängijata on meeskond pisut nõrgem või teistsugune (nr üks on siiski Xavi), aga nagu ennist ütlesin, see ei ole päris ühe mehe tiim ega ka mitte arsenal pluss messi. mkm, ei nõustu.
                "Me kardame Walcotti" on täpselt see, mida prillidega ajakirjandus teha suudab. Jah, Pep jne avaldasid traditsioonilist arvamust, et Walcott on kiire ja võib tekitada probleeme. ja veel kiitsid Arsenali üles ja alla, ette ja taha, aga ütlesid, et no me muidugi võidame neid. Pealkiri oli, et Barca kardab Walcotti. Sarnane juhtum selle Jacki ja reservidega. Marcelot ja Ramost ma Walcottica ei võrrelnud (tahtlikult, aga võis tõesti nii välja lugeda), pige tahtsin osundada, et nemad toetavad Reali kiiretele kontratele tuginevat mängu, mida spearheadib Ronaldu. Ronaldot ma isegi võrdleks Walcottiga, sellega muidugi Walcottile respekti juurde keevitades.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Mängitakse ju ikka 11 vs 11. Võtad ühe mehe eest ja paned talle kaitsja peale, siis ei jääb ju nii rünnakul kui kaitses mees vähemaks.
                  Ei saa tõesti aru, mida sa sellega öelda tahtsid. Sa ei arva ju, et man markingu puhul võtad ühe mängija, paned ta Messiga kaasa jooksma ja ülejäänud kaitse on Messi katmisest prii?

                  Võib nõustuda, et ei ole nii võimas see mängupilt. Võimas on vägagi umbmäärane, aga selge, et maailma nr 2 mängijata on meeskond pisut nõrgem või teistsugune (nr üks on siiski Xavi), aga nagu ennist ütlesin, see ei ole päris ühe mehe tiim ega ka mitte arsenal pluss messi. mkm, ei nõustu.
                  See on sinu arvamus ja nii subjektiivse asja üle võibki vaidlema jääda. P.S. Ma pole kunagi öelnud, et Barcelona on ühe mehe tiim või veel hullem Arsenal pluss Messi. Arsenali ja Barcelona jalgpalli samastavad ainult jalgpallikauged inimesed. Ma mõtlesin pigem meeskondade tasemevahet. Maailma parim mängija(Messi), on see, mis Barcelonast hetkel Arsenali jaoks liiga raske pähkli teeb.

                  "Me kardame Walcotti" on täpselt see, mida prillidega ajakirjandus teha suudab. Jah, Pep jne avaldasid traditsioonilist arvamust, et Walcott on kiire ja võib tekitada probleeme. ja veel kiitsid Arsenali üles ja alla, ette ja taha, aga ütlesid, et no me muidugi võidame neid. Pealkiri oli, et Barca kardab Walcotti. Sarnane juhtum selle Jacki ja reservidega. Marcelot ja Ramost ma Walcottica ei võrrelnud (tahtlikult, aga võis tõesti nii välja lugeda), pige tahtsin osundada, et nemad toetavad Reali kiiretele kontratele tuginevat mängu, mida spearheadib Ronaldu. Ronaldot ma isegi võrdleks Walcottiga, sellega muidugi Walcottile respekti juurde keevitades.
                  Keskendu vähem sensatsioonilistele pealkirjadele ja vaata, mis mängus toimub. Ma ei arvanudki, et Sa Marcelot ja Ramost otseselt Walcotti kui mängijaga võrdlesid, aga sellegipoolest oli Su võrdlus kohatu, sest Theo ja Reali duo mängivad erinevatel positsioonidel ja seega ei saa nende kaudu läbi viidavad kontrarünnakud olemuslikult sarnased olla.

                  Kommentaar


                    No ok, mis siin vaielda, vaevalt me/ma siin hakkame oma seisukohti muutma, sellega, et kahe meeskonna vahe Messist tuleb, võib teatud momentidel nõustuda.
                    A Ronaldo ju mängib seda positsiooni, mis Walcott? Vahetevahel?
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Mängib. Samas mulle on jäänud mulje, et Ronaldo stiil on pigem selline Messilik pallikandmine kui Theole omane üle kaitse või kaitsjate vahelt mängitud palli tagaajamine. Ja seda viimast on sageli isegi raskem takistada, eriti kui arvestada Barcelona ülikõrget kaitseliini ja Walcotti meeletut kiirust(ilma pallita pole Marcelo, Ramos ja Ronaldo kindlasti sama kiired).

                      Kommentaar


                        Et teha nende elu lihtsamaks, kes ei jaksa umbes eelnevat 120 kommentaari läbi lugeda, siis nende hulgas on kaks asjalikku:


                        Huvitavaid on teisigi kuid enamus siiski ebaolulised.

                        Ahjah, Busacca Wikipedia-link pole siit vist ka veel läbi käinud: http://en.wikipedia.org/wiki/Massimo_Busacca.
                        Seal kirjas ka mõned tema varasematest "vägitegudest".

                        Kommentaar


                          Skysportsi sõnul on UEFA Wengerit ja Nasrit eilsete kommentaaride eest karistanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas acca Vaata postitust
                            Ronaldo stiil on pigem selline Messilik pallikandmine kui Theole omane üle kaitse või kaitsjate vahelt mängitud palli tagaajamine.
                            Tomat meenutab pigem redist, kui apelsini? Krissu ja Messi mäng on nagu öö ja päev. Kui sa üldse neid kolme kuidagi võrrelda tahad, siis krissu ja Theo on mõlemad sellised kes väga palju ruumi vajavad (on kasulikd siis kui kaitseliini taga on tühi maa) ja erinevalt Messist ei suuda kaitsjate vahel nii ringi keerutada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas priity Vaata postitust
                              Et teha nende elu lihtsamaks, kes ei jaksa umbes eelnevat 120 kommentaari läbi lugeda, siis nende hulgas on kaks asjalikku, mis allpool ära toodud.
                              Jap. Ma arvan ka, et igati mõistlik on nüüd igaühel hakata tooma teemas esile temale enim meeldinud postitused ning teha selleks uus postitus. Aitäh algatuse eest, tõepoolest.

                              Arsenali taktika kallal muidugi on hea ilkuda aga see töötas peaaegu ideaalselt kuni teatud kohtuniku otsuseni, mis meeskonna vaimselt murdis. Kahju, jääbki teada saamata, kas Barcelona ilma sellise abita ka selle karika võitnud oleks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Kahju, jääbki teada saamata, kas Barcelona ilma sellise abita ka selle karika võitnud oleks.
                                Ja sa tõesti arvad, et kui Arsenal neid peatada ei suuda, siis ei suuda seda keegi? Või on see su mingi järjekordne irooniline märkus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X