320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Wenger voiks Barcasse tulla akadeemiat ja Barca B-d juhendama. seal saab poisse meesteks treenida. siis ei peaks ka poisse teistest klubidest suure karaga ule tooma. kokkuvottes- koik oleks rahul.
    Aahsoo, et ikka peaks ostma kokku juba korralikus vanuses pallureid, neil kummid tühjaks jooksutama 2-3 aastaga ja rinse-repeat. Selleasemel et akadeemiast kasvatada omale klubi. Ei no miks mitte, igal oma maailmavaade. Ja noh, ikka, tuli ära - toome muidugi vastu tahtmist rekkaga poisse kokku
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Heh, kas see küsimuse esimene pool oli miski nali? Mismõttes ma olema ei peaks siis? Mida ma teen siis, saadan klubi fännamise pikalt kuna mõnel noorel kukel katus ära sõidab? Ning tegelikult ei ütlegi, et nendega sama ei või juhtuda - aga ma olen kindel, et Wenger teeb oma parima.
      Ei pea sa fännamist pikalt saatma midagi. Lihtsalt jäi ette su see seisukoht, et varsti saavad poistest mehed ja siis hoidke alt. Samas tunnistad ju, et on tõenäoline, et need mehed võivad hoopis mingi hetk uutele väljadele tormata, ja siis hakkame uuesti kuulma sama plaati. Peale Vieirade, Henryde ja koos sellega ka tiitlite lahkumist on ju nii mõnigi mängija "meheks saanud". Kuid siis on üldjuhul Wenger enamuse ka rahaks teinud. Klubi finantsiline pool on niiviisi küll kindlustatud, peab tunnistama.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Ei pea sa fännamist pikalt saatma midagi. Lihtsalt jäi ette su see seisukoht, et varsti saavad poistest mehed ja siis hoidke alt. Samas tunnistad ju, et on tõenäoline, et need mehed võivad hoopis mingi hetk uutele väljadele tormata, ja siis hakkame uuesti kuulma sama plaati. Peale Vieirade, Henryde ja koos sellega ka tiitlite lahkumist on ju nii mõnigi mängija "meheks saanud". Kuid siis on üldjuhul Wenger enamuse ka rahaks teinud. Finantsiline garantii on niiviisi küll kindlustatud, peab tunnistama.
        Need "nii mõnedki" mehed olidki juba ära nimetatud - Gallas, Toure, Ade, Flamini, Hleb, Senderos, Eduardo. Nemad pidid olema see aastate 2008-2010 paiku mehed koos Cescide, van Persiede, Rosickyde, Sagnade ja Clichydega - pole ju paha meeskond kui liita mõned andekamad noored - Djourou, Nasri, Bendtner jne. Kahjuks läks jah nii, et 2-3 mehel kammis raha ja uued võimalused ära, 2-3 ei vedanud päris õiget taset välja. Ehk nüüd olemegi tänases päevas kus 2011 on meie tiitlilootus täiesti sama reaalne kui ManU oma - hakkab juba peaaegu ju looma. Kui seekord läheb kõik hästi ja keegi alt ei hüppa, siis on ju täiesti reaalne, et tiitlid võiks hakata tulema taas.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Aahsoo, et ikka peaks ostma kokku juba korralikus vanuses pallureid, neil kummid tühjaks jooksutama 2-3 aastaga ja rinse-repeat. Selleasemel et akadeemiast kasvatada omale klubi. Ei no miks mitte, igal oma maailmavaade. Ja noh, ikka, tuli ära - toome muidugi vastu tahtmist rekkaga poisse kokku
          minu jutt oli pigem vaike lisa ChelseaFC tekstile. nii et vastuse saad tema viimastest postitustest.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust


            no aga kui on tuleviku meeskond, siis miks praegu olevikus nutta? ma saan aru, et tegelikult on see ju vaid väike lohutus. Jääme ootama. 5 aastat pole midagi võitnud, näis mis järgmise 5-ga tuleb.

            sama hästi võime võrrelda, et palju oli ka Hispaania klubis koos vahetustega hispaanlasi ja palju Inglismaa klubis koos vahetustega inglasi.

            ja tõesti, huvitav, et keegi ei räägi sellest, et esimesel poolajal jättis Busacca penalt Barcale andmata. tõepoolest erapoolik!

            Noo see on ikka vapustav avaldus!!! kas ma saan nüüd õigesti aru, et meeskonna potensiaal on otseses seoses sellega, kui palju mängib ja istub pingil kohalikke jalgpallureid?!? Ja huvitav-huvitav, kui juba täiesti ebavajalikult ja mitte mingitki seost omavat argumenti antud diskussiooniga sisse tuuakse, siis mina vaatasin kunagi päris palju barca mänge, kui platsil oli kaa mitte rohkem kui 2 hispaanlast ja pingil võibolla üks veel. Kusjuures kaks peamist arhitekti, kes panid aluse barca dekaadilõpu edule olid põlised hispaanlased-kataloonlased F. Rijkaard ja R. Gaucho. Kõik barha praegused parimad mängijad said oma vundamendi Rijkaardi-Ronaldinho ajast ja kataloonlaste praegune ülemvõim on otseses seoses nende kahe mehega. Ja selle lõigu lõpuks mainin ära, et ülevalolevad read on antud debati kontekstiks täiesti teemaväline ja kasutu ja mul pole vähimatki aimu, miks me nüüd lõpuks rahvusteni oleme jõudnud.

            Ja kui me räägime kohtuniku üleüldisest vilestandardist, siis v.a. Diaby viga Messi vastu(mille mina isiklikult oleks kohtunikuna andnud karistuslöögi joone pealt), siis kõik muud otsused läksid kodumeeskonna kapsaaeda. Nii kui mõni Arsenali mängija jõudis barca mängijate vahetusse lähedusse välkus ''neutraalse šveitslase'' kollane kaart aga samas võisid kataloonlased teha mida tahtsid, sh haarata Arsenali mängijatel kõrist, kui tuju tekkis. Kohtuniku esitlusele pani RvP punane kaart sobiva punkti. Ja selle otsuse tähtsus on juba 100 korda igal pool välja toodud. Tõenäoliselt oli Wengeri taktikaline plaan esiemene poolaeg mäng nullis hoida ja teise poolaja keskel Arshavini näol ette energiat tuua(oleme juba kaks korda Emiraatidel näinud kuidas barca 60+ minutitel väsib ja neid on vägagi võimalik ära karistada), kohtunik lasi selle plaani mõnuga potist alla. Kuni selle punaseni väljendus barca ülemvõim eelkõige vaid pallivaldamisprotsendis ja kohaliku poisi poolt pakendatud kingituses. Korra raksatas 0-nurgast post ja korra sai Messi ohtlikult proovida karistusalas, kui lõi otse Almuniale sülle.

            Ja sinu postitusi lugedes on ju ilmselge, et sul on midagi personaalset antud klubi vastu. Jahud siin juba 27 postitust ühte ja sama tahumatut seisukohta ja kui lõpuks argumendid otsa saavad, siis hakkad täiesti teemaväliseid asju üritama kontektsi toppida. Ma arvan, et sa teeksid kõigile, sh endale teene, kui see vestlus lõppeks nüüd.

            Ja tulles tagasi selle punase kaardi olukorra juurde siis põhimõtteliselt terve jalgpallikontingent on nõus, et tegemist oli hämmastava otsusega. Vastasleeri fännid, guardiola, Uefa-ametnikud, rivaaklubide toetajad ja kes iganes kuid ometigi leidub keegi, kes viitsib oma rumalat jonni ajada, et 1+1 peab alati võrduma kaks ja nii ongi jättes seejuures tuimalt arvestamata hulganisti olulisi muutujaid, mis seda ''kuiva'' võrrandit mõjutama peaksid.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              minu jutt oli pigem vaike lisa ChelseaFC tekstile. nii et vastuse saad tema viimastest postitustest.
              Ei tea, sinu vastus - Wenger peaks tulema Barca B'sse poisse meesteks vorpima - oli suhteliselt halvustav kogu isemajandava klubi ja akadeemiast pealekasvu tootva klubi põhimõtete pihta.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Nojah.......Olgu siis nii. Ei ütlegi midagi halvasti su kohta. Lihtsalt mõnes Põhja-Londoni lillywhite´si pubis saaksid sa selliste kommentaaride eest korralikult naha peale
                Kindlasti saaks ja korralikult. Kuigi need asjad pole ju kiitmised/kaitsemised mida ma kirjutasin või mis? Va see kus Nasrit kiitsin.. mängis tõesti hästi. Ma lihtsalt olin selle poolt, et Barca edasi ei pääseks.

                Kommentaar


                  Kui kohtunik oli erapooletu ja hoidis hoiakut, et iga asja eest kaart, siis
                  miks ei saanud Messi pärast vilet palli löömise eest kollase? SEE oli täpipealt samasugune olukord nagu Van Persiel. Kulus vaevalt sekund ja lõi, aga ei midagi.
                  Miks ei saanud Abidal kollase/punase ?

                  Või isegi mitte Valdes

                  Ja veel Adriano


                  On alles wankereid siin maailmas!

                  Kommentaar


                    Neid videoid vaatates ja näpuga reeglites järge ajades võib tõesti väita- 3 kindlat punast jäi andmata.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Ilmselgelt munadeta kohtunik, pani eile terve õhtu stabiilselt kärna. Rääkimata Barca mängijale kaardi näitamisest ei julenud ta selles suunas vigagi vilistada.

                      Kommentaar


                        Ma kiirelt lappasin viimased 10 lk läbi. Ma ei näinud, et keegi mulle oleks vastanud.

                        Kuidas kommenteerite olukorda 1. poolajal, kus Barca ei saanud penaltit?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          See on nüüd küll huvitav jutt, et meil puha tulevikumehed, hoidke ainult tulevikus alt, me ei müü kedagi head ära.
                          Ja siis hakkab tulema, et üks läks ühel põhjusel, teine läks teisel põhjusel ... jne. Niimoodi võib iga lahkumise juurde mingi põhjuse kokku luuletada. Mis mõtet sel on ? Sellest, et kõik mehed on "küpseks saanud" ja tuumik koos on, räägi siis kui see juba juhtunud on. Muidu jooksevad jälle pooled mehed enne laiali ja praegune jutt on puhas mull.

                          See esimese poolaja penalt oli ikka väga nii ja naa. Nii piiril oleva vea eest annaks valdav osa kohtunikest karistuslöögi mitte pendla.

                          Ja see Chelsea fänni jutt - aga miks ei või ühele spordifännile meeldida nii Arsenal kui Tottenham näiteks ? Sellepärast, et nad on lähestikku ja peaksid olema ajalooliselt konkurendid... jne ? Sellepärast, et keegi kunagi ütles nii, tavad on kujunenud nii ja see on lõplik ? Iga inimene mõtleb ise, kelle poolt on ja selline konkurentide vihkamine, on sisuliselt sama mis lasta kogu mõtlemisetöö teistel enda eest ära teha. Aga no muidugi, raamides on alati lihtsam asju näha ju. Tulge mulle nüüd ajama juttu nendest elukutselistest jalgpallifännidest, kes vastastega kuskil tänava peal kokku saavad ja üksteisel hambaid välja peksavad. Nende mõttetöö on ilmselgelt lakanud juba pikka aega tagasi!

                          P.S toonitan veelkord, et ei ole Arsenali fänn !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99
                            See oli suhteliselt 50/60 kas oli penalti või mitte, kas oli siin või sealpool joont.
                            Videokordusest siiski selgelt näha, et kasti sees.

                            Ei ole osav selliste piltide otsimisel, aga kindlasti on kuskil need olemas. Messi kukkus ja veeretas ennast kastist välja pepu peale.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Otsused otsusteks ja võib-olla on sellest kuskil räägitud, aga millal oli Meistrite Liigas viimati mäng, kus üks meeskond ei sooritanud mitte ühtegi pealööki?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                P.S toonitan veelkord, et ei ole Arsenali fänn !
                                1. Kust sa selle välja lugesid, et "me ei müü kedagi maha" aga tegelt ikka müüme? Rääkisime ju sellest, miks Arsenalis üldse praegu nii palju noori korraga väljakul on - kuna vahepealne pool meeskonna tuumikut kes koos RvP'de, Rosickyde ja Clichydega osteti/kasvatati keeras Wengerile natuke käru sellega et tahtsid ootamatult ära minna (Hleb, Flamini), või osutusid esmaklassilisteks munnideks (Ade, Gallas) kes sisekliimat lõhkusid klubis. Ning lisaks ka õnnetu Eduardo.

                                2. Ja Chelsea fänni jutt on jumalaõige, kui lähtuda klubide ajaloost. Kui sa elad siin eestis kuskil mustamäel siis ole korraga Spursi/Arsenali, ManU/Liverpooli või Barca/Espanyoli fänn - kedagi ei koti rohkem, kui et nimeta siis ennast juba "jalgpalli sõbraks" kui mingi klubi toetajaks.

                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ma kiirelt lappasin viimased 10 lk läbi. Ma ei näinud, et keegi mulle oleks vastanud.

                                Kuidas kommenteerite olukorda 1. poolajal, kus Barca ei saanud penaltit?
                                Mina ütlesin penalti, neutraalne isik minuga koos mängu vaatamas ütles karistuslöök. 50-60. Aga ega tegelt keegi ei oleks vastu vaielnud kui oleks penalti olnud ju.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X