320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    P.S toonitan veelkord, et ei ole Arsenali fänn !
    1. Kust sa selle välja lugesid, et "me ei müü kedagi maha" aga tegelt ikka müüme? Rääkisime ju sellest, miks Arsenalis üldse praegu nii palju noori korraga väljakul on - kuna vahepealne pool meeskonna tuumikut kes koos RvP'de, Rosickyde ja Clichydega osteti/kasvatati keeras Wengerile natuke käru sellega et tahtsid ootamatult ära minna (Hleb, Flamini), või osutusid esmaklassilisteks munnideks (Ade, Gallas) kes sisekliimat lõhkusid klubis. Ning lisaks ka õnnetu Eduardo.

    2. Ja Chelsea fänni jutt on jumalaõige, kui lähtuda klubide ajaloost. Kui sa elad siin eestis kuskil mustamäel siis ole korraga Spursi/Arsenali, ManU/Liverpooli või Barca/Espanyoli fänn - kedagi ei koti rohkem, kui et nimeta siis ennast juba "jalgpalli sõbraks" kui mingi klubi toetajaks.

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma kiirelt lappasin viimased 10 lk läbi. Ma ei näinud, et keegi mulle oleks vastanud.

    Kuidas kommenteerite olukorda 1. poolajal, kus Barca ei saanud penaltit?
    Mina ütlesin penalti, neutraalne isik minuga koos mängu vaatamas ütles karistuslöök. 50-60. Aga ega tegelt keegi ei oleks vastu vaielnud kui oleks penalti olnud ju.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Aga ega tegelt keegi ei oleks vastu vaielnud kui oleks penalti olnud ju.
      No, bueno. Siis mõttetu on ajada kaotust Van Persie punase süüks. (Siin vist mõni hulk rahvast tegi seda). Aga kama kaks. Tuletasin lihtsalt meelde, et Barcalt võeti üks üsna tõenäoline värav penalti näol ära nagu Arsenalilt võeti Van Persie üsna 50-60 ebaausalt ära.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Otsused otsusteks ja võib-olla on sellest kuskil räägitud, aga millal oli Meistrite Liigas viimati mäng, kus üks meeskond ei sooritanud mitte ühtegi pealööki?
        "Since Opta started analysing all Champions League games in 2003, Arsenal are the only team ever to record zero shots in a match."

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Otsused otsusteks ja võib-olla on sellest kuskil räägitud, aga millal oli Meistrite Liigas viimati mäng, kus üks meeskond ei sooritanud mitte ühtegi pealööki?
          Millal oli viimati CL mäng kus kohtunik jättis paari minuti jooksul ühele meeskonnale 3 kindlat punast kaarti andmata?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ja see Chelsea fänni jutt - aga miks ei või ühele spordifännile meeldida nii Arsenal kui Tottenham näiteks ?
            Spordifännile võib. Lihtsalt poolehoidjale ka võib. Aga kes end ikka FÄNNIKS kutsub, siis ikka päris ei või. Muidugi inimese sisse ei näe, aga kui sa ikka avalikult teiste spudsi fännide juures olekul Arsenalile armastust avaldad, siis parimal juhul sind lihtsalt ei aktsepteerita kaasfännina. Halvimal juhul saad lihtsalt kere peale. See on muidugi minu nägemus, mis siin saareriigis võib juhtuda. Eestis ilmselt peale paari imeliku pilgu ei juhtu midagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Millal oli viimati CL mäng kus kohtunik jättis paari minuti jooksul ühele meeskonnale 3 kindlat punast kaarti andmata?
              Lihtsalt huvi pärast: Kas iga puude kaelapiirkonda on punane? Abidal oli seal küll agar, aga need kaks ülejäänut on ju suht igapäevased asjad. Mingit pushimist ei toimunud üheski nendest. Ei oleks ka briti saarte kohtunikud kollastest enamat sealt välja võlunud ilmselt. Arvasin, et see mängujärgne emotsioonidelaviin on läbi juba.

              Kommentaar


                Briti saared või Hispaania, reeglid on igal pool ühesugused ja vastasel kõrist haaramist peaks tõlgendama kui füüsilist rünnakut. Seega reegleid lugedes oleks see otse punane.
                See kuidas mõned mehed tähtsustavad siin üle neid lööke väravatele ajab lihtsalt sita keema. Nagu eilne mäng tõestas on võimalik ka skoorida kordagi väravale löömata. Võidab ikka see kes suudab rohkematel korral palli vastasvõistkonna väravajoonest üle saada. olgu lööjaks vastasmängija, õhupall või türa teab kes. Löökide eest väravale, nurgalöökie arvu, õnnestunud söötude arvu jne järgi võidupunkte ei jagata.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Läbi on. Teie CL rännak. 4st karikast 2 on läinud, laupäeval läheb kolmas. Rahune maha. Shit häppens in laif.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    hahaha, nalja kah

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Läbi on. Teie CL rännak. 4st karikast 2 on läinud, laupäeval läheb kolmas. Rahune maha. Shit häppens in laif.
                      Ei vaidle vastu. Isiklikult oleks mul heameel kui laupäeval manku käest saaks tala. Saaks rahulikult Premierile keskenduda ja hea mängu korral ning kõrgemate jõudude abiga ehk isegi õnnestuks see võita. Lootus sureb viimasena
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Natuke päevakohasest teemast mööda, aga üks kasutaja juhtis mind sellise postituseni.

                        Spursi ja Arsenali fännide temaatika puhul tahaks öelda ühte asja.

                        Inglasmaal on tõesti Arsenali ja Spursi fännide vahel rivaliteet, kuna mõlemad on Põhja-Londoni klubid ning mõlema meeskonna fännid ajaloo jooksul omavahel väga palju kokku puutunud nii väljakutel kui ka väljakutest eemal. Põlvkondade kaupa on see vean isalt-pojale kandunudud ja kõik on väikese poisina selle endale väljakult külge saanud.

                        Aga siin meie Eesti, kus mõlemad klubid asuvad meist väga kaugel, kus üksi fänn pole sealses(spursi/arsenali) melus üles kasvanud tundub kuidagi väga hale wannabe-ina ja kunstlikult külge poogituna selline marufännlus, stiilis et õige Spursi fänn vihkab Arsenali ja vastupidi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas molbert Vaata postitust
                          Natuke päevakohasest teemast mööda, aga üks kasutaja juhtis mind sellise postituseni.

                          Spursi ja Arsenali fännide temaatika puhul tahaks öelda ühte asja.

                          Inglasmaal on tõesti Arsenali ja Spursi fännide vahel rivaliteet, kuna mõlemad on Põhja-Londoni klubid ning mõlema meeskonna fännid ajaloo jooksul omavahel väga palju kokku puutunud nii väljakutel kui ka väljakutest eemal. Põlvkondade kaupa on see vean isalt-pojale kandunudud ja kõik on väikese poisina selle endale väljakult külge saanud.

                          Aga siin meie Eesti, kus mõlemad klubid asuvad meist väga kaugel, kus üksi fänn pole sealses(spursi/arsenali) melus üles kasvanud tundub kuidagi väga hale wannabe-ina ja kunstlikult külge poogituna selline marufännlus, stiilis et õige Spursi fänn vihkab Arsenali ja vastupidi.
                          Well, duh! Loomulikult ei ole meile verega kaasa antud seda "õiget" vihapisikut mis ükspuha mis local derbydel kired lõõmama paneb. Aga väita, et me oleks õudsad wannabe'd nüüd ka ei saa - aastate jooksul sul ikkagist tekib ka kaugemal elades see rivaliteet vastasfännidega kuna meeskonnad kohtuvad omavahel, toimub intsidente, toimub diskussioone, toimub sõnelusi - selge, et järgmine kord tahaks ise derby võitja olla, et teised jälle näpuga ei saaks näitama ja parastama tulla. Ning vaevalt meist nüüd keegi päriselt siin "marufänn" ja ilge ultra on.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            blablabla
                            Vabandust, et ma segan, aga mida sa teed? Ma ei pea silmas viimast postitust vaid viimast 15 lehekülge...
                            Üritad üle vaielda kogu foorumi "trolli- ja trammibaasi" ? Iga sinu uus vastus toidab tofoasid chelsifc-sid, counte, cannusid ja muidu budulojuseid nädalateks.

                            Ja üleüldse enamus, kes te siia teemasse viimase 26 tunni jooksul kirjutanud - olete täiesti ausalt võitnud irriteerimise maailmameistritiitli!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxx Vaata postitust
                              Vabandust, et ma segan, aga mida sa teed? Ma ei pea silmas viimast postitust vaid viimast 15 lehekülge...
                              Üritad üle vaielda kogu foorumi "trolli- ja trammibaasi" ? Iga sinu uus vastus toidab tofoasid chelsifc-sid, counte, cannusid ja muidu budulojuseid nädalateks.

                              Ja üleüldse enamus, kes te siia teemasse viimase 26 tunni jooksul kirjutanud - olete täiesti ausalt võitnud irriteerimise maailmameistritiitli!
                              Ma vaatan kaua nad viitsivad. Sa ei pea lugema ju, ning ilmselt ei loegi niiet võta rahulikult.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Postitan kainestava lugemislingi siia foorumi teabekeskuse väärtinformatsiooniuputuse keskele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X