320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suhteliselt jube, kui kehvad me taktikaliselt oleme. Ja realiseerimine on ka esmaklassiline.

    ei viitsinud lõpuni vaadata, läksin sauna ära.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
      Arsenal võidab 3-1.
      Kolm ja üks on teil küll jah.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ma ei arvestanud, et van der Sar võtab selliseid palle nurgast ära..

        Kommentaar


          Nii mentally fragile meeskonda ei ole küll kuskil maailmas, pmst iga kord, kui Manu üldse palliga kasti lähedale jõudis (ja seda polnud ju tihti), oli värav õhus. Vastasel juhul aga tehti ikka kõik selleks, et pall väravasse ei läheks.
          Sea Old Traffordil vist saaks Arsenal Paide käest ka lakki. Ühe nädalaga selline kollaps- hullem kui rasvaliit, tõepoolest.
          Järgmine aasta siis...
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Ühesõnaga, panen need andetud selgrootud tüdrukud hooaja lõpuni boikotti. Kaotada sellisele masendavale, nõrgale, kohutavale, koledale ja mida iganes veel, ManU meeskonnale on häbiväärne. Ja no ei saa kohtunikku ka süüdistada paraku, mängumuutvaid bläkke ei tulnud vaid enda suutmatus oma low-budget barcaliku mänguga midagi ära teha. ManUl muidugi taaskord kõik mis õnneks sai minna ka läks ja meie ühtegi metafüüsilist teenet õhtul ei saanud. Standard.

            Ja kes see üks klounkommentaator oli täna VSB's, kes pidevalt Arsenali aadressil kergelt teravat tõmbas? Võiks palun siiski sellistele suurtele mängudele erapooletuid kommentaatoreid värvata, piinlik oli kuulata seda jama mis sealt suust kohati väljuma kippus.

            Kommentaar


              ManU esimese poolaja taktika oli pikk pall ette ja vsjo ning siis üks kord tuli midagi rünnaku moodi ja kohe koksati ära. Ramsey Diaby asemele liigas, mitte et Diaby paras pask olnuks, aga ta ei suuda ehitada nagu ka Denilson..

              Kommentaar


                Ei saa öelda, et sitasti mänginud oleks. Mida vi--u toimub Arsenaliga ?????? Schoels on ka paras kukk. Oleks siis lihtsalt põske saanud aga miks nüüd see vigastus ?????????????????

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  masendavale, nõrgale, kohutavale, koledale ja mida iganes veel, ManU meeskonnale
                  Sa oled naljakas.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Ei oskagi hetkel öelda, kas superandekal (?) tiimil on totaalne downfall ja collapse või on Wenger olemasoleva materjaliga siiani sitast saia teinud ja nüüd nõndanimetatud imed said otsa.

                    Ilmselt keegi neutraalne kõrvaltvaataja-ekspert suudaks öelda. Nii või naa tuleb tunnistada, et Wenger on feilinud.

                    Kommentaar


                      Arsenal: Johan Djourou ruled out for the rest of the season with a dislocated shoulder

                      Kommentaar


                        Millegipärast tuli mul meelde üks postitus, liverpooli fännilt, kes ütles peale Carling Cupi mängu, et teil läheb ka kõik nüüd allamäge. PMi mulle kolmapäevased Viking loto numbrid palun. Samas ettenutta ei taha, ja olen liiga suhtes endiselt positiivselt meelestatud. Mäng oli liiga kole, et kommenteerida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis
                          666. posti kohta üsna kehv ärapanemine. kui sa just mingi eriline jõujunn ei ole, siis ülejäänud asjades olen sinust ilmselgelt andekam. järgmine aasta jälle!
                          tra sa oled niiniiiniiiiiii kõva mees. mängiks sa vutti, saaks Genoa scudetto.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            tra sa oled niiniiiniiiiiii kõva mees. mängiks sa vutti, saaks Genoa scudetto.
                            Oleks Itaalia peaminister Genoa oma ohvriks valinud, oleks kõik võimalik!
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxx Vaata postitust
                              Ei oskagi hetkel öelda, kas superandekal (?) tiimil on totaalne downfall ja collapse või on Wenger olemasoleva materjaliga siiani sitast saia teinud ja nüüd nõndanimetatud imed said otsa.
                              Ma ei näe asja kuidagi mitte muud moodi kui et mingil imepõhjusel keerasite ise oma ootused quadruple'ide ja asjadega kõrgele ja nüüd ei saa jälle mitte mõnugi. Meeskond oma tavalisel tasemel.

                              Kommentaar


                                Isegi subjektiivselt vaadates - ei saa öelda, et see punt kvaliteedilt näiteks mankule või ka Chelseale hetkel väga palju alla jääks. Üsna võrdsed kõik kolmekesi. Aga imho ei maksa üldse alahinnata võitmise vaimset poolt ehk seda, et tänases Arsenalis on liiga vähe mehi, kes oleksid midagi võitnud ja teaksid, mis tunne see on ning kuidas täpselt mängida, kui going gets tough. Näiteks Soli sugune tulest ja veest läbi käinud vend - ja mine hullu tea, äkki oli just see ka üks põhjuseid, miks Arsene selle kõigile arusaamatu Silvestre'i-suunalise tõmbe tegi. Kuigi muidugi eelistatavalt võiks neil meestel olla platsil kui mitte just tingimata keskne, siis vähemalt vajalik ja püsiv roll.

                                Aga praegu selliseid tegelasi ju praktiliselt pole üldsegi. Hetkel rivis olijatest on viimastel aastatel midagi suuremat võitnud vaid Cesc, Aršavin ja Chamakh. Kõik. Eks mõned (RvP, Rosicky, Sagna) on veel üht-teist saanud, aga juba ammu. Vermaelen ka, aga noh teadagi. Seejuures loomulikult pole kellelgi midagi üheskoos, selle meeskonnaga (ok, Clichy-Almunia, aga nende omaaegne reaalne panus jäi siiski väikeseks või päris olematuks). See kõik ei tähenda, et meestel puuduks võitjamentaliteet, aga sinna kõrvale on ka võidukogemust vaja. Ja võrreldes põhikonkurentide manku ja Chelseaga Arsenalil just seda väga selgesti napib.

                                Ja samas neilt (näiteks kasvõi Brumiga võrreldes) alati oodatakse. Iga aastaga üha rohkem, sest ei olda enam poisikesed, kes puhtalt entusiasmi pealt panevad ja kellega keegi ei kurjusta, kui ei tulegi välja. Ja juhtubki, et kui on vaja viimane samm teha, lööb ühel hetkel jalg värisema ja hakatakse üksteisele otsa vaatama. Hirm kaotuse ees näib olevat suurem kui julgus võitu jahtida. Sest see viimane on üpris tundmatu maa. Minu meelest ei ole juhus, et Barca vastu 1:3 taha jäänuna, kui samas vaid ühest väravast oleks piisanud ja kaotada polnud ju enam midagi, läks julgelt tegema just Aršavin. Kelle kogemus midagi suurt võita on värske ja eneseusk sellevõrra ehk kõrgemal. Liigakarika finaalis väristati samamoodi ja selle pealt tuli ka otsustav kärn.

                                Suuresti steitisin eelnevaga obvioust ja puhas teooria loomulikult, tembeldage bs-ks, kui tahate. Aga mulle tundub, et üks suuremat sorti vähk on just selle kivi all peidus küll.

                                PS - sellise jutu peale nüüd ilmselt muidugi minnakse ja võetakse see liiga ära. Sel juhul müts maha, tõepoolest. Ja eks siis võib sinna otsa hoopis väiksemate valudega veel päris mitu asja tulla.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X