320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Almunia-Squillaci-Koscielny ... tiitel tuleb!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Suhteliselt jube, kui kehvad me taktikaliselt oleme. Ja realiseerimine on ka esmaklassiline.

      ei viitsinud lõpuni vaadata, läksin sauna ära.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
        Arsenal võidab 3-1.
        Kolm ja üks on teil küll jah.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Ma ei arvestanud, et van der Sar võtab selliseid palle nurgast ära..

          Kommentaar


            Nii mentally fragile meeskonda ei ole küll kuskil maailmas, pmst iga kord, kui Manu üldse palliga kasti lähedale jõudis (ja seda polnud ju tihti), oli värav õhus. Vastasel juhul aga tehti ikka kõik selleks, et pall väravasse ei läheks.
            Sea Old Traffordil vist saaks Arsenal Paide käest ka lakki. Ühe nädalaga selline kollaps- hullem kui rasvaliit, tõepoolest.
            Järgmine aasta siis...
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Ühesõnaga, panen need andetud selgrootud tüdrukud hooaja lõpuni boikotti. Kaotada sellisele masendavale, nõrgale, kohutavale, koledale ja mida iganes veel, ManU meeskonnale on häbiväärne. Ja no ei saa kohtunikku ka süüdistada paraku, mängumuutvaid bläkke ei tulnud vaid enda suutmatus oma low-budget barcaliku mänguga midagi ära teha. ManUl muidugi taaskord kõik mis õnneks sai minna ka läks ja meie ühtegi metafüüsilist teenet õhtul ei saanud. Standard.

              Ja kes see üks klounkommentaator oli täna VSB's, kes pidevalt Arsenali aadressil kergelt teravat tõmbas? Võiks palun siiski sellistele suurtele mängudele erapooletuid kommentaatoreid värvata, piinlik oli kuulata seda jama mis sealt suust kohati väljuma kippus.

              Kommentaar


                ManU esimese poolaja taktika oli pikk pall ette ja vsjo ning siis üks kord tuli midagi rünnaku moodi ja kohe koksati ära. Ramsey Diaby asemele liigas, mitte et Diaby paras pask olnuks, aga ta ei suuda ehitada nagu ka Denilson..

                Kommentaar


                  Ei saa öelda, et sitasti mänginud oleks. Mida vi--u toimub Arsenaliga ?????? Schoels on ka paras kukk. Oleks siis lihtsalt põske saanud aga miks nüüd see vigastus ?????????????????

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    masendavale, nõrgale, kohutavale, koledale ja mida iganes veel, ManU meeskonnale
                    Sa oled naljakas.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Ei oskagi hetkel öelda, kas superandekal (?) tiimil on totaalne downfall ja collapse või on Wenger olemasoleva materjaliga siiani sitast saia teinud ja nüüd nõndanimetatud imed said otsa.

                      Ilmselt keegi neutraalne kõrvaltvaataja-ekspert suudaks öelda. Nii või naa tuleb tunnistada, et Wenger on feilinud.

                      Kommentaar


                        Arsenal: Johan Djourou ruled out for the rest of the season with a dislocated shoulder

                        Kommentaar


                          Millegipärast tuli mul meelde üks postitus, liverpooli fännilt, kes ütles peale Carling Cupi mängu, et teil läheb ka kõik nüüd allamäge. PMi mulle kolmapäevased Viking loto numbrid palun. Samas ettenutta ei taha, ja olen liiga suhtes endiselt positiivselt meelestatud. Mäng oli liiga kole, et kommenteerida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alehis
                            666. posti kohta üsna kehv ärapanemine. kui sa just mingi eriline jõujunn ei ole, siis ülejäänud asjades olen sinust ilmselgelt andekam. järgmine aasta jälle!
                            tra sa oled niiniiiniiiiiii kõva mees. mängiks sa vutti, saaks Genoa scudetto.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              tra sa oled niiniiiniiiiiii kõva mees. mängiks sa vutti, saaks Genoa scudetto.
                              Oleks Itaalia peaminister Genoa oma ohvriks valinud, oleks kõik võimalik!
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                                Ei oskagi hetkel öelda, kas superandekal (?) tiimil on totaalne downfall ja collapse või on Wenger olemasoleva materjaliga siiani sitast saia teinud ja nüüd nõndanimetatud imed said otsa.
                                Ma ei näe asja kuidagi mitte muud moodi kui et mingil imepõhjusel keerasite ise oma ootused quadruple'ide ja asjadega kõrgele ja nüüd ei saa jälle mitte mõnugi. Meeskond oma tavalisel tasemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X