320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    põlise viikingu Zlatani teemadel ei julge eriti sõna võtta - ega off-topicut teha -, sest la liga kauge inimesena tundub inter küll vähemalt sama hea wheel-dealerina kui 'arry, samas statistiliselt on zlatani barca-karjäär (wikipeediast loetuna) igati aus: 29mängu ja 16 kotti. vai not?

    arsenali puhul ei saa ma (endiselt) aru, et mis värk selle finantsiga siis ikkagi on.
    nii kaua kui mina mäletan - mitte üldse liiga väga kaua - on alati, isegi veel highburyl madistades, olnud budget uue staadioni ehituse taga kinni. nüüd on see siis valmis ja ega keegi ei ootagi, et kogu see uugama pandud plekk ennast ühe või kahe ega isegi kolme hooajaga tagasi teeniks, aga tiitilite võitmiseks peab, paraku, mõne suuremat sorti kanüüli ka veeni lükkama.

    tekibki küsimus, et kas klubi omanikud tahavad hoida ettevõtet lähes ideaalselt toimivana, koormamata ennast liigsete riskidega, mida 20-30+ milkused mehed endas tahes tahtmata kätkevad, või ei ole arsenel piisavalt palle täringuid mehemoodi veeretada. või ehk ongi nii edulise majandamise hind pool karikatevaest dekaadi(, võib ka pikeneda). remargina ütlen ära, et vaevalt carlingu võitminegi kohalikke fänne väga rahuldanud oleks. parandage mind kui eksin.

    fännide seas on teil paberimajandajaid ka, nii et keegi võiks mingi lihtsa kalkulatsiooni teha, et kas asi seisab kupüüride või nendega majandavate inimeste taga.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      tekibki küsimus, et kas klubi omanikud tahavad hoida ettevõtet lähes ideaalselt toimivana, koormamata ennast liigsete riskidega, mida 20-30+ milkused mehed endas tahes tahtmata kätkevad, või ei ole arsenel piisavalt palle täringuid mehemoodi veeretada. või ehk ongi nii edulise majandamise hind pool karikatevaest dekaadi(, võib ka pikeneda). remargina ütlen ära, et vaevalt carlingu võitminegi kohalikke fänne väga rahuldanud oleks. parandage mind kui eksin.
      Arsène'il on kõvasti rohkem palle kui talle krediiti antakse, tema tegevus toimub lihtsalt riskispektri teises otsas. Ta teab hästi, et iga 20 millise täringuviske peale teeb mõni naftašeik või venelane 2 samasugust viset ja keegi ei saa garanteerida, et karikapõud tingimata lõpeks. Seega valib ta sellise variandi, kus iga lõpptulemuse korral vähemalt klubi pangaarvel 20 millist tühimikku poleks ja panustab olemasolevate mängijate arengu peale. Mis ei tähenda muidugi, et panused kuidagi väiksemad oleksid.

      Kommentaar


        mu lause täitiski enda provokatiivset eesmärki. sellele vaatamata - kas ma sain vastuseks, et arsenele ei anta piisvalt rulli?
        ja selle naftašeigi kartuse tõttu ei saa ju loota, et kuskilt prantsusmaalt mingi 8milline pruunlane tooks kaasa samahea mängu kui 20milli eest ostetud kodanik. arsenel, tõsi, on see tihti õnnestunud, aga see jäämäe tipp on nii maru teravaks aetud, et selle tippu ronimiseks, liiatigi sinna jäämiseks on vaja rikastega võidu pakkuda.

        bisaids:

        SOURCE: Deloitte Sport Group (rikkaimad klubid)

        1. Real Madrid €438.6 million

        2. FC Barcelona €398.1 million

        3. Manchester United €349.8 million

        4. Bayern Munich €323 million

        5. Arsenal €274.1 million


        kui shity kõrvale jätta, kellega arsenal ei ole minu mäletamistmööda ühegi mängija ostmisel konkureerinud (parandage kui eksin, taaskord), pigem olete neist päris jõuliselt toitunud, ei tohiks neid klubisid küll väga palju olla, kes teie eest mängijaid ära ostavad või mida sa täpsemalt väitsidki.


        kui esimesel real esitatud küsimusele tuli vastuseks "jah", siis omate õigust mind liigse mölisemise eest tilli saata.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas acca Vaata postitust
          Arsène'il on kõvasti rohkem palle kui talle krediiti antakse, tema tegevus toimub lihtsalt riskispektri teises otsas. Ta teab hästi, et iga 20 millise täringuviske peale teeb mõni naftašeik või venelane 2 samasugust viset ja keegi ei saa garanteerida, et karikapõud tingimata lõpeks. Seega valib ta sellise variandi, kus iga lõpptulemuse korral vähemalt klubi pangaarvel 20 millist tühimikku poleks ja panustab olemasolevate mängijate arengu peale. Mis ei tähenda muidugi, et panused kuidagi väiksemad oleksid.
          No neid 30 milkuseid mängijaid ei ole nii palju ju, et sellise viske juures kogu aeg kätt väristada. Shitty käitumine tõendab ju seda. Ma ikkagi kahtleksin selles kaks-käiku ette maleargumendis. Mängijaid ikkagi maailmas on x arv, võtad mõne nedale teki alla, on teistel vaja vähemate seast valida. Songa asendajaks oleks kasvõi ühe Diarradest võinud Mou alt ära tuua (Lassana lasti ju kunagi minema, ehkki jah, seal olid omad põhjused), keskkaitsjatest oli ka ju laual päris mitu nime, aga no kui ei, siis ei...

          OT Ibra värk ei olnud mitte väravates, vaid mehe iseloomus. Vingatsiviiulit, olgu ta kasvõi stradivari, ei ole Barcasse kohe mitte vaja (teame, mis ju rijkaardiga juhtus), ja no selle õppejunni eest veel 60 milli, kes hiljem Pepi Wismarisse malet mängima saatis...head teed.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Kuna jutt siin teemas sellele juba läks, siis viskaks siia ka vincenti ja Raiduriga toimunud vestlusest koorunud mõttekäigu kokkuvõtte. Puhas spekulatsioon, aga see-eest lõbus. Peatselt jõustuvate piirangute tõttu peavad Euroopas ilma teha tahtvad ja hetkel raha mõnuga laiali loopivad satsid oma pidu tunduvalt koomale tõmbama, mis ilmselt toob endaga kaasa ka turu rahunemise ja finantside olemasolul võimaluse häid mängijaid ulmehindasid maksmata omandada. Enter Arsene ja paar suurekaliibrilist ostu, millele püksirihma pingutavad konkurendid enam samaväärselt vastata ei saaks. Arooniat oleks seal muidugi omajagu, eriti veel kui õnnestub ka mõned karikad koju tuua.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Tjah, velts võttis mul sõnad suust. Aga tsiteerides antud juhul ilmselgelt anonüümseks jääda soovivat foorumlast, siis "schneller, Gael, schneller!" Tänase päeva parim uudis. Kui tõeks osutub muidugimõista.

              Edit: Huvitav muidugi, mis Almunia sellest kõigest arvab. "To have someone here who hates me is just amazing. I know he hates me. If he was someone important to me, I would try to talk to him and see what the problem is. But he's not. So we don't talk" - If this is how Manuel Almunia felt about Jens Lehmann in 2008, he'll be delighted that the out-of-work goalkeeper, 82, is in talks to rejoin Arsenal.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Tjah, velts võttis mul sõnad suust. Aga tsiteerides antud juhul ilmselgelt anonüümseks jääda soovivat foorumlast, siis "schneller, Gael, schneller!" Tänase päeva parim uudis. Kui tõeks osutub muidugimõista.
                mmm... Mis selle Clichyga on? otsustab lahkuda?

                edit: ok, panin pildi kokku
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  jube kahju, et tšelsiga enam ühtegi mängu tulemas pole.

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Mad-Jens!

                    Kui peaks hooaja lõpus mingi hetk selge olema, et tiitlit ei saa, siis võiks minu poolest "mentaali" kohe platsile saata. Verd ja leiba paluks.
                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      Djourou vigastus pole nii raske kui kardeti - natuke naljakas, et algselt öeldi RvP vigastuse kohta ka 3 nädalat või enam, ning ta oli tagasi ~10 päevaga. Nüüd öeldi, et Djourou vigastus on lõpetanud tema hooaja, kuid mees võib pääseda ühe vahelejäänud (WBA) mänguga. Mis toimub? Mingi suurem mindfuck Wengeri poolt, või äärmiselt ebakompetentne medical team?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Seda Djourou värki andis ikka sveitsi meedia teada hetkel. Ju ta siis kodumaal käis uuringutel.

                        Kommentaar




                          Confirmed!
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kas näiteks massööri või noortemeeskonna bussijuhi ülesandmine n+1'nda väravavahina poleks olnud ohutum valik? Noh nii riietusruumi õhustiku jms seisukohalt. Samas mis siin viimase ajal letargias ikka enam kaotada on. Õige otsus.

                            Kommentaar


                              Pilk ajalukku:
                              soccernet.espn.go.com/columns/story/_/id/894932/first-xi:-the-madness-of-jens?cc=5739
                              Oleks võinud mardile võimaluse ju anda....
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar



                                Ajalugu liikuva pildina. Kuld, raisk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X