320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuradi selgrootud elajad, ma ei ole mingi sotsiaaltöötaja et pean siukest asja taluma.

    Einoh, sellesmõttes on tore et toodi ka kõige optimistlikumad fännid kiiresti maa peale tagasi. Manuel Squicielny'ga võitleme me pigem CL'i koha pärast, kui tiitli peale. Ah mida iganes

    Kommentaar


      Ka sotsiaaltöötaja on inimene ega talu kõike. Mul pole lihtsalt sõnu Almunia tegevuse selgitamiseks. Mängukogamust pole, seepärast jooksis nagu Beata Kana? Ballacks. Munapiiksu tegi kõigile meeskonnakaaslastele. Tra, tuleb ikka see kahenädalane paus võtta.
      Supplies!

      Kommentaar


        Arsenal's win percentage with Alex Song starting this season in the Premier League is 71%, without him 0%.

        Kommentaar


          Mulle meeldib ka statistika. Arsenal on nimelt kaotuseta liigas alates Manku mängust detsembri keskel ehk 12 mängu järjest. Lisaks on nüüd matemaatiliselt välistatud ka Arsenali liigast väljalangemine sel hooajal. Pealegi algas täna kevad ja see saab tähendada seda, et need kuud, mil 'Fab goes home' kuulujuttude vurr käima tõmmatakse, on kohe-kohe ukse ees.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            Mulle meeldib ka statistika. Arsenal on nimelt kaotuseta liigas alates Manku mängust detsembri keskel ehk 12 mängu järjest. Lisaks on nüüd matemaatiliselt välistatud ka Arsenali liigast väljalangemine sel hooajal. Pealegi algas täna kevad ja see saab tähendada seda, et need kuud, mil 'Fab goes home' kuulujuttude vurr käima tõmmatakse, on kohe-kohe ukse ees.
            Naah, kaks viiki või kaotust veel e hüvasti tiitel ning rumourmill võtab tuule tiibadesse. Tehakse paar kõne katalaanidele ning neli nädalat tehakse ühest lausest seitseteist eri versiooni uudiseid.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              Mulle meeldib ka statistika. Arsenal on nimelt kaotuseta liigas alates Manku mängust detsembri keskel ehk 12 mängu järjest. Lisaks on nüüd matemaatiliselt välistatud ka Arsenali liigast väljalangemine sel hooajal. Pealegi algas täna kevad ja see saab tähendada seda, et need kuud, mil 'Fab goes home' kuulujuttude vurr käima tõmmatakse, on kohe-kohe ukse ees.
              Kusjuures need kohati juba käivad. ala "Arsenal willing to let Cesc leave" sugust s*tta ma kuskilt juba nagu lugesin.

              Kommentaar


                Almunia wikipedia lehel oli eile selline tekst:

                Almunia is a keen collector of priceless pottery, mostly from the Baltic Region, and is a world-renowned expert on certain types of salt-glazed earthenware. In 2009 he became embroiled in a bitter dispute with the Prime Minister of Estonia over the accidental breakage of a mint-condition ceramic vase. Almunia claimed the incident was due to a lack of communication, while the Prime Minister accused him of having 'buttery fingers of misfortune'. The matter was eventually settled out of court for an undisclosed fee.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Mulle meeldib ka statistika. Arsenal on nimelt kaotuseta liigas alates Manku mängust detsembri keskel ehk 12 mängu järjest. Lisaks on nüüd matemaatiliselt välistatud ka Arsenali liigast väljalangemine sel hooajal. Pealegi algas täna kevad ja see saab tähendada seda, et need kuud, mil 'Fab goes home' kuulujuttude vurr käima tõmmatakse, on kohe-kohe ukse ees.
                  Fabr***s on muideks see hooaeg juba Barcelona eest mänginud.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Fabr***s on muideks see hooaeg juba Barcelona eest mänginud.
                    Kaks korda isegi
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Usbekk teatab maailmale, et ta on aktsiaid juurde ostnud ja omab nüüd üle 27% klubist. Samas ei ole ei R&W Group ega Kroenke (29,9%) valmis tegema pakkumist kõigi aktsiate kokkuostuks. Võimuvõitlus on ilmselt lähitulevikus (lähiaastate perspektiiv?) kuumenemas, omab ju näiteks Korenke nõukogus oma tooli, Usmanovit otsustamas klubi asjade üle aga keegi väga näha ei taha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        , omab ju näiteks Korenke nõukogus oma tooli, Usmanovit otsustamas klubi asjade üle aga keegi väga näha ei taha.
                        Ei oma mingilgi määral siseinfot, aga mõtlema paneb see, et Kroenke ja Fizman hoiavad kahepeale ainult 3% võrra rohkem aktsiad kui R&W ja Lady Nina omakorda kahepeale. Nii et seegi enamus on õhuke jää ja tegelik enamus on teadmatus.

                        Kommentaar


                          See hirm (et Usmanov just nende aktsiate abil ülevõtmispakkumiseni jõuab) on pärast Nina aktsiate avaliku müügi väljakuulutamist kogu aeg aktuaalne olnud. Need vahepealsed noppimised siin on pinnavirvenduseks - mõni aeg tagasi osteti aktsiaid ühe- või kahekaupa puhtalt selleks, et hoida hinda kõrgel (ülevõtmispakkumine tuleks teha hinnaga, mis on seotud viimase 12 kuu kõrgeima tehinguhinnaga). Aga eks ta mingil hetkel peab ühele või teisele poole kukkuma. Mõlemal on võimalus. Kas on ka raha ja soovi?

                          Peaks siis jagunema praegu umbes nii:
                          Stan Kroenke 29,9% (17 aktsiat alla maagilise kohustusliku ülevõtmispakkumise piiri)
                          Alisher Usmanov (Red and White Holdings) 27+%
                          Danny Fiszman 16.1%
                          Lady Nina Bracewell-Smith 15.9%
                          Muud (börsil kaubeldavad aktsiad) 10+%
                          Peter Hill-Wood 0.8%

                          Kommentaar


                            See ülevõtmise teema - juhtub, misiganes ka juhtub.
                            Ma lihtsalt mõtlen natuke keerulisema skeemi peale. Näiteks: Usmanovile ustav isik (nimetame teda Mr. tankistiks) ostab pisiomanikelt kokku 5-7 % kogupakist. Pannes juurde veel Lady Nina oma aktsiatega saavutavad need kolm lihtsalt enamuse ja moodustavad ise juhatuse. Sel juhul pole see "ülevõtt" üldsegi vajalik enam.

                            Oma olemuselt on see muidugi fantastika, sest turult neid 5-7% vabu aktsiaid leida ja kokku osta tundub võimatu aga see on lihtsalt ajuvaba skeem, mida minu kui mittefinantsinimese aju genereeris....

                            Kommentaar


                              Aaron - Walesi kapten.
                              4. kapten Arsenalis, aga ikka pole liidrit..

                              Kommentaar


                                Käppe Arseen, ära lase võimalust käest!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X