320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    ahjaa, ühe asja tõi eilne mäng veel selgelt välja - nimelt henry vajab hädasti rünnakupartnerit. wiltord (ka vormis olev) selleks ei kõlba, jeffers selleks võimelike polnud (ma imestaks, kui ta kunagi veel arsenali särgis mängiks), kanu\'ga läks nagu läks, dennis on pigem midfielder ... ka varem on pakutud välja variante - mulle tundub, et on erakordne vajadus tüübi järele, keda võiks kutsuda koodnimega CAREW! loodetavasti wenger loeb seda foorumit

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by SleepWalking
      keda võiks kutsuda koodnimega CAREW!
      Ta mängib hästi ainult Teie vastu, pole kuskil kirjas, et ta Teie eest ka hästi mängiks.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Mis mõttes \'Kanuga läks, kuidas läks\'? Väljakul peavad olema korraga Henry, Bergkamp ja Kanu! Siis on ka karistusalas oma mees olemas.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Originally posted by vare
          Mis mõttes \'Kanuga läks, kuidas läks\'? Väljakul peavad olema korraga Henry, Bergkamp ja Kanu! Siis on ka karistusalas oma mees olemas.
          Millal Kanu mängis viimase korraliku mängu või 2 korralikku mängu suhteliselt lühikese ajavahemiku jooksul? Ärme arvesta hooajaeelseid kontrollkohtumisi, kus Nwankwo oli hoos. Mul tuleb meelde mõneaasta tagune mäng Bayerni vastu kodus. Peale seda? Leeds mulluse hooaja alguses. viimastel hooaegadel paar väravat per season ning seda kuulujuttude järgi £40\'000 nädalas teenivalt ründajalt. Nagu ma siin teemas ka varem olen öelnud, on Kanu kindlasti üks mu lemmikuid ning tema tehnika on tagasihoidlikult väljendudes fenomenaalne kuid ebastabiilne ning sobivus klubisse ja inglise liigasse üldiselt on kahtlane.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Nende mängude põhjal ,mida CL -s näinud olen pole Arsenalil küll edasipääsejate hulka asja.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by ROOTSI KUNN
              Nende mängude põhjal ,mida CL -s näinud olen pole Arsenalil küll edasipääsejate hulka asja.
              alati näib see nii olevat kuid alagrupist edasi üldiselt siiski (läbi raskuste) pääsetakse. seda usutavasti ka seekord.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Ma ei ole praegu kindel, kas Kanu langes pärast eelmise hooaja algust koosseisust välja kehva esinemise, vigastuse või lihtsalt selle pärast, et Wenger paar päeva ei mängitand ja siis ununes sootuks. Nüüd küsimus: millal Kanu viimati korralikku mängupraktikat on saanud. Antaks talle uus võimalus. Interi vastu oli ta ainus mängija, kes karistusalas mängis. Aliadiere oleks muidugi teine võimalus, kuid siiski - veidi jefferslik stiil. Ja kas Carew, näiteks, ei ole too, kes kahelt meetrilt lattigi ei taba? Seega antaks Kanule praktikat!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  nojaa, aga karistusalas on vaja väravalööjat, mitte väravavahti ning kaitsjaid hullutada suurepäraste tehniliste sooritustega. kahjuks võtavad kaitsjad palli pahatihti käest ära, kui liiga kauaks jääd trikitama. ma usun, et wenger on talle piisavalt võimalusi andnud ning tõesti, viimastel aegadel on need jäänud üürikeseks ning läbi nende võimaluste enese tõestamine ei ole lihtne - mistõttu siis kanu hiljuti on ka reservide eest on keskvälja \"holding-player\"-it mänginud. aliadiere on parem versioon jeffersist - kuigi tõsi, sarnane.

                  carew on aga fenomen arsenali vastu mängides. enne viimast valencia mängu olid vist enamus fänne kindlad, et tuleb hetk kui carew vajalikud väravad ära lööb - ning loomulikult nii ka läks. igakord kui pikk norralane palli sai - kaitseliin justkui kangestus ning jälgis lummatult ... teades sealjuures paratamatult järgnevat.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Ma ei ole iseenesest Carewit muidu näinudki kui Arsenali vastu. Igatahes, ütlen praegu ära, et variant oleks ühesõnaliselt hea... Kui palju sinna raha läheks?

                    Kanu ei peagi karistusalas palli hoidma, vaid selle - nagu tahetud - väravasse lööma. Ma räägin siin nüüd sedasama asja, mis on iseenesest iseloomulik ka Carewile, arvatavasti rohkemalt ja paremalt võrreldes Kanuga. Arsenalil on Henry ja Bergkamp - nemad on ründajad, kellest üks jookseb, teine söödab, kumbki aga ei löö peaga. See käib iseenesest ka Wiltordi juurde, kuid ta pole enam päris autentne ründaja. Probleem, mille Carew lahendaks oleks palli hoidmine, et teised mängijad rünnakul järele jõuaksid, ning peaga värava löömine - ta on pikk, jõuline (samal ajal võrreldamatu Heskeyga). Samas Kanu saaks sellega ju sama hästi hakkama, kas mitte?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Vaadates, kuidas Morientes Monaco eest väravaid lööb, tekib küsimus, kas AW ei oleks saanud teda hoopis Arsenali meelitada.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Arsenal teatas eile, et uue 60\'000-kohalise staadioni ehituse ettevalmistused on ootamatult kõigile edenemas siiski plaanikohaselt - ning endiselt on reaalne eesmärk alustada 2005/2006ndat hooaega Ashburton Grove\'is. Raha ehituseks on enamvähem olemas (ning nõusolek laenuks on pankadelt saadud) - ning ehitus on algamas järgmise aasta algusest.



                        Homsele mängule minnakse sama koosseisuga kui Mosvasse, lisandunud on vaid Sol - kes siis võib keskkaitses asendada Keowni. Pikka aega Arsenali jälitanud nn. anfieldi-needusest on viimastel aastatel justkui üle saadud - loodetavasti tuuakse 3 punkti liverpoolist tagasi ka seekord.

                        Ahjaa, unustasin kõige olulisema homse mängu kohta - kohtunikuks on Graham Barber, kelle viimased 10 vilistatud Liverpooli-mängu on lõppenud Pooli kasuks 9 võidu ja 1 viigiga.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by SleepWalking

                          Ahjaa, unustasin kõige olulisema homse mängu kohta - kohtunikuks on Graham Barber, kelle viimased 10 vilistatud Liverpooli-mängu on lõppenud Pooli kasuks 9 võidu ja 1 viigiga.
                          Tore demagoogiline võte tuua välja selline statistika.
                          Küsin, et kuidas on aga lõppenud viimased Barberi vilistatud Arsenali-mängud?
                          BACK WHERE WE BELONG

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by Melwood
                            Tore demagoogiline võte tuua välja selline statistika.
                            Küsin, et kuidas on aga lõppenud viimased Barberi vilistatud Arsenali-mängud?
                            viimane barberi vilistatud mäng oli viimane FA karikafinaal, enne seda võit villa üle kodus ning kaotus blackburnile. aga mitte see pole oluline, vaid pigem on lihtsalt huvitav see, et barber on liverpooli jaoks samasugune \"talisman\" kui riley unitedi jaoks vms.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Originally posted by SleepWalking
                              viimane barberi vilistatud mäng oli viimane FA karikafinaal, enne seda võit villa üle kodus ning kaotus blackburnile. aga mitte see pole oluline, vaid pigem on lihtsalt huvitav see, et barber on liverpooli jaoks samasugune \"talisman\" kui riley unitedi jaoks vms.
                              Tundub, et ühe teatud Londoni klubi poolehoidjatel on juba põhjendus varrukast võtta, kui juhtumisi kehvasti peaks minema. Kui tihti siiski kohtunik otsustab mängu saatuse ja miks on vaja tema varasemate saavutuste ümber juba enne avavilet lokku lüüa?
                              Pathetic.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Jah, vaatame parem meeskondade eelnevaid saavutusi liigamängudes
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X