320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Surematu loogika, kui klubi pole 5-6 aastat karikat võitnud, siis edasipidi on need välistatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
      Tõsised jalgpallieksperdid. Palju õnne suurepäraste teadmiste puhul.
      Kahju, et sa irooniast aru ei saa, aga see on sinu kaotus Ära palun arva, et sa oled kõige targem, jalgpalliekspert, ma saan väga hästi aru, miks 90M 'väljaostuklausel' on, mitte 10-15M, nagu ta väärtus. Kahju aind, et Fabregasel sellist 60M kanti ei ole, siis keegi äkki maksaks selle välja isegi, laseks ehk rõõmsamalt tal minna :P

      ergo, kui sa ei suuda meeskonda, keda sa ei salli, respektida, siis ära palun tule siia enam oma lollust näitama, aitähh

      edit: Ärapanemisvajadust rahuldage Postimees.ee portaalis, sest siin teil ei tule see väjlaõ

      edit2: Arsenali omad ka soccerneti turnale meeskonna välja panevad ? Paneks ehk isegi särgi selga, kui Tallinnasse asja on, praegu paistab, et on.
      Last edited by umbadapopp; 04.07.11, 05:30. Põhjus: tahtsin lisada

      Kommentaar


        Clichy väidetavalt Manchesteris, et medicali läbida. Igatahes tundub, et kindlalt läinud. Tänud Gael!

        EDIT: Mitte isegi enam väidetavalt, vaid telepilt ka olemas temast, saabumas haiglasse.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Müstika. Wenger on täitsa segi end kamminud? Selle asemel, et meeskonda tugevdada ta müüb ühe põhimeestest lähimale konkurendile. Kes siis seal mängima hakkab? Gibbs või topitakse Vermaelen vasakkaitsesse? Kui Nasri ka kuskil Chelseas või Manchesteride klubis maabub ja Fabregas Barcasse uttu tõmbab, siis pean vist ka mina kurbusega tõdema, et Wenger tõesti ei jaga enam biiti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Müstika. Wenger on täitsa segi end kamminud? Selle asemel, et meeskonda tugevdada ta müüb ühe põhimeestest lähimale konkurendile. Kes siis seal mängima hakkab? Gibbs või topitakse Vermaelen vasakkaitsesse? Kui Nasri ka kuskil Chelseas või Manchesteride klubis maabub ja Fabregas Barcasse uttu tõmbab, siis pean vist ka mina kurbusega tõdema, et Wenger tõesti ei jaga enam biiti.
            Clichy alati andis endast 100%, aga viimasel ajal on ta olnud üks meie nõrgemaid lülisid.Clichyl oli ka üks aasta lepingut alles ja ei tahtnud pikendada. Ma oleks õnnelik kui Enrique või Baines tuleks tema asemel.

            Kommentaar


              Clichy soovi lepingut mitte pikendada kuulen küll esimest korda. Selle nõrgema lüli jutu kohta jäi mulle mõni aeg tagasi silma päris huvitav statistika Clichy hooaja kohta: http://blog.emiratesstadium.info/archives/12805

              Teades Wengerit siis Bainesi või Enriquet kindlasti asemele ei tooda.

              Kommentaar


                Väidetavalt vist ei olevat tahtnud pikendada jah. Igatahes ... Baines - liiga kallis, Enrique - miks maksta praegu £7m kui järgmine aasta saab tasuta, Izaguirre - vaevalt. Gibbs ta olema saab ilmselt - see ongi meie filosoofia, selleks me neid noori kasvatame ju. Ainuke mure (arvestades Gibbsi vigastusi), et backupis on Traore, Jenkinson ja Eboue?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Clichy soovi lepingut mitte pikendada kuulen küll esimest korda. Selle nõrgema lüli jutu kohta jäi mulle mõni aeg tagasi silma päris huvitav statistika Clichy hooaja kohta: http://blog.emiratesstadium.info/archives/12805
                  See statistika näitab üsna täpselt nii tema tugevused (üks-üks kaitsemäng ja kiirus, mis lubab jõuda ohtlikke olukordi klaarima) kui ka nõrkused (panus ründefaasis ja naiivsus positsioonivalikul, mis sunnibki sageli taklama ja momente likvideerima). Teadupärast valdab Arsenal palli enamiku ajast põhimõtteliselt igas mängus, mis eeldab ka äärekaitsjatelt suurt panust rünnakul. Kes vähegi viimaste aastate mänge on vaadanud, siis on sealtkaudu teravuste loomises ikka väga suured vajakajäämised
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Lisaks ei näita statistika seda, kui mitu korda on Clichy suluseisu ära võtnud või kui mitu korda on enda karistusala juurest palli üles tulles aju kinni kiilunud ja pall vastasele kaotatud.

                    Kui ta asendatakse väärilise mängijaga, pole mul midagi mineku vastu. Kui ei, siis on perses.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Lisaks ei näita statistika seda, kui mitu korda on Clichy suluseisu ära võtnud või kui mitu korda on enda karistusala juurest palli üles tulles aju kinni kiilunud ja pall vastasele kaotatud.

                      Kui ta asendatakse väärilise mängijaga, pole mul midagi mineku vastu. Kui ei, siis on perses.
                      Eks mingi keskpärane prantslane tuleb, selles võib enam-vähem kindel olla.
                      Algselt postitas fitti
                      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                      Kommentaar


                        Kui sama keskpärane nagu Sagna, siis olen kahe käega poolt.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Puhast asendust ei osteta, selles olen üsna kindel. Pigem tuleb keegi keskkaitse sisse ja sellega shoppamine selles liinis ka lõppeb. Vermaelen, Gibbs ja Jenkinson katavad vasaku ääre ära, DJ, Kos'i ja Vermsiga saab keskel mängida. Kui Wenger midagigi viimastest hooaegadest kõrva taha pannud on, siis ta toob vähemalt ühe eluka sinna keskele lisaks, ma loodan.

                          Einoh, tuult tiibadesse ja saagu see vasak äär neil kõvasti lekkima.

                          Kommentaar




                            Arsène Wenger said: “We would like to thank Gael for eight years of terrific service to Arsenal, during which time he gave absolutely everything for the Club. He has grown and developed so much since joining us in 2003, and has been a crucial part of the team over recent seasons. Gael leaves with our respect and best wishes. We wish him the very best for his future career.”

                            Gael said: “I have had eight fantastic years at Arsenal and made many friends. I have so many great memories from my time at Highbury and Emirates Stadium. I would like to say thank you to everyone at Arsenal for all of their support and friendship. I also want to send a big thank you to all the Arsenal supporters, who have always been so good to me.”


                            --------------------------------


                            Clichy in 2009: "I really believe if you are a player who thinks only about money then you could end up at Manchester City."

                            Kommentaar


                              Vahet ei ole, ütles mis ütles, minul küll halbu tundeid pole ta vastu. Tegi oma tööd nii hästi kui oskas enamasti. Kahjuks peale kurikuulsat St. Andrewsi mängu olid tema esitused enamasti halva ja ok vahel, harva väga head. Cityle hea täiendus - kogenud mees nii PLis kui CLis ning Kolarovile hea vaheldus. Mancini kaitsest lähtuvas süsteemis võib ta eredamalt särada ka kui meie pallivaldamismängus - oma poolel oskab töö ära teha hästi ja kui kaitseliini korralikult juhitakse siis kindlasti vähenevad suluseisudega eksimised ka.

                              EDIT: YoungGunsBlog Jamie Sanderson
                              Wenger mentioned Gibbs wanted first-team assurances before signing new deal. All signs point to him becoming first choice.

                              EDIT2: Ning hea, et Liverpoolile ei müüdud (kuigi nad on minu jaoks märksa sümpaatsemad kui City) - neid oleks ta täiendanud märgatavalt võrreldes praeguste valikutega ning nemad on kõige potensiaalsemad kes järgmine aasta top4s lõpetaks kui nad suudavad mõne korraliku ostu teha see suvi.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Hah, Clichy ja sitt.. minu arust oli ta sitt vaid siis, kui Shava oli sitt, you know why
                                Alati kui võimalus tekkis, spurtis ette rünnakutele appi ning viimastes mängudes jäi silma tema agressiivne ning kõrge kaitsemäng (pressis juba kõrgelt poolikuid). Vaadates nüüd tõele näkku kes meil nüüd sinna positsioonile panna on, siis on ikka kuradima kahju, et ta ära lasime.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X