320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kusjuures ma ennustaks, et glichy ei saavuta city ridades kordagi sama taset, mis arsenalis ja mandub pea selliseks tavaliseks inglise liiga meheks. ma ei tea miks, aga on selline tunne. eks näis.

    Kommentaar


      Clichy läks siis rahapakkide järgi. Arsenalil on minu arvates raske hooaeg tulemas. Keegi Arsenali fännidest võiks seletada, mis krdi valemiga Wenger ikka veel peatreener on.
      Algselt postitas fitti
      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

      Kommentaar


        no ehk ei ole aint tema otsustada ka keda müüa ja keda mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas tarmps Vaata postitust
          Clichy läks siis rahapakkide järgi. Arsenalil on minu arvates raske hooaeg tulemas. Keegi Arsenali fännidest võiks seletada, mis krdi valemiga Wenger ikka veel peatreener on.
          Kurat, ei tea kas on ikka mõtet seletama hakata? Või sa ise ei ole suutnud läbi hammustada, et treener kes on võitnud tiitleid klubiga, omab ülisuurt rolli klubi filosoofia ülesehitamisel ning on 100% edukusega lõpetanud CL'i kvalifitseerimisega igal ametiaastal ei saa ju mingite pisidetailide pärast ametist lahti.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            kusjuures ma ennustaks, et glichy ei saavuta city ridades kordagi sama taset, mis arsenalis ja mandub pea selliseks tavaliseks inglise liiga meheks. ma ei tea miks, aga on selline tunne. eks näis.
            Huvitav on see üleminek juba selle suhtes, et samal positsioonil on ju Kolarov seal juba ees ootamas. Serblane sai ka möödunud hooajal täitsa kenasti hakkama. Kuigi tõsi, meest katsetati mõnel korral ka kõrgemal positsioonil väljakul ja võimalik, et nähtu meeldis Mancinile.

            Kommentaar


              Ehk siis viimane Invincible, kes Arsenalist lahkus? Kahju ja eriti see, et ta lähimale konkurendile müüdi.

              Kommentaar


                Gael Clichy mõni aasta tagasi "I really believe if you are a player who thinks only about money then you could end up at Manchester City."

                Kommentaar


                  Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                  Gael Clichy mõni aasta tagasi "I really believe if you are a player who thinks only about money then you could end up at Manchester City."
                  Päriselt ka ütles nii ?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                    Päriselt ka ütles nii ?
                    muidugi ütles. jalgpallur ju, suva, mida suust välja ajada. heaks näiteks on ka see pr-mehe kirjutatud keel-fännide-p*rses lause kohe pärast sainimist: "I understand that the people who live in Manchester are the true fans. They are from City," Clichy told mcfc.co.uk.

                    ei viitsi hakata isegi obvious bullshit-faktori üle jaurama, aga see on nii kuradi... odav.

                    üldiselt siia juurde sobib vana, aga teemakohane:

                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Päriselt ka ütles nii ?
                      Samas 2009 aastal oligi seis suhteliselt täpselt nii. Ei olnud ju CLi pakkuda ega oldud FA karikavõitjad.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        .
                        Kui ta asendatakse väärilise mängijaga, pole mul midagi mineku vastu. Kui ei, siis on perses.
                        Kõik on tegelikult korras, asendus on signitud ja seda just Jenkinson. Bendtneri asemele hangiti Wellington, Nasrit asendab Miyaichi ning Fabregase asemele toodi Barcast Jon Toral. Lisaks tuleb reservidest Lansbury üles. Paanikaks pole põhjust - pigem tundub mulle, et quadruple jagu tiitleid on järgmine hooaeg enam kui tõenäoline.

                        Edit: Muide, Clichy tahtis klubist lahkuda juba ammu. Minu arust mainis Arshavin seda ajakirjandusele läbi lillede nii hooaega poolteist tagasi.

                        Kommentaar


                          ALEX SONG has been accused of beating up a student in an African bar - and could face jail.
                          The Arsenal midfield star, 23, was charged with malicious wounding while on holiday in his home town of Douala in Cameroon last month.
                          Song has not been arrested and does not have to appear at a court hearing on August 18. But if found guilty he could face two years in prison.


                          Read more: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...#ixzz1RDLyGf21

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            ALEX SONG has been accused of beating up a student in an African bar - and could face jail.
                            The Arsenal midfield star, 23, was charged with malicious wounding while on holiday in his home town of Douala in Cameroon last month.
                            Song has not been arrested and does not have to appear at a court hearing on August 18. But if found guilty he could face two years in prison.


                            Read more: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...#ixzz1RDLyGf21
                            Samamoodi võid sa ka Eestis kakeldes vangi sattuda, kuid tegelikult saad mingi avaliku huvi puudumise tõttu kriminaalasja lõpetamise.

                            Kommentaar


                              Tore tore, poisid tagasi treeningul! Paar puhastkulda ka ...

                              Kes muu kui Mr. Ebuuuuu ...



                              ...ei tea kui hästi Ryo sellest aafrika-inglishist jagab aga lõbus igatahes ...



                              ... uus poiss Jenkinson kangutab ka rauda ... (btw miks kurat Micah Richards teda passib :P )



                              Ja paar head pilti Jacki twitterist - Winners!



                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                http://www.youtube.com/watch?v=n5mj0Huxajk eboue rääkis ryoga tema emakeeles ilmselt...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X