320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal noortesüsteemist ei tule sittagi (15 aastat ja Ashley Cole ning ongi kõik) ja oleme üks Prantsuse Võõrleegion

    nojah, 10a hiljem tuli ju Wilshere


    guardian '08: Yet, despite a sterling reputation, Arsenal's academy has achieved very little in terms of producing first-team players
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Ou, räägite siin praegu noortesüsteemist, mis võimaldas David Bentley'l pildile tulla. Või tähendab Spursi 17 makstud milku ees pildilt kaduda. Igal juhul, arsenali noortesüsteemi suurim saavutus.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Noh ma saan aru, et näiteks leedsi fännidele pakuvad sellised asjad tõepoolest nalja. Sest asjad on meeleheitlikud siis kui klubi on pankrotis ja 2 divarit allpool ja viimane kui üks mängija on nahka tõmmanud onju?!?
        Natuke ehk lähemal meeleheitel, kuid kaugeltki mitte midagi jõle jubedat, millele annab selgelt tooni ka siinne seltskond. Aga mida küll arvata nendest klubide toetajatest, kes pole iiagi Euroopasse jõudnud või isegi Championshippi? Need lähevad vist meeleheitest juba lõhki lähiaastatel.

        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Ju siis Arsenali fännid on ärahellitatud jõmpsikad... riigi kallemaid piletihindu maksta riigi suuruselt teisel staadionil, et vaadata kuidas lemmikmeeskond endale mõne uue viisi välja mõtleb, kuidas mitte hakkama saada, ei ole rahulolupunkt fännidele.
        Spot on ja mitu korda viimase viie aasta jooksul sina neid piletihindu maksnud oled? Striimi vaatamine ei tohiks eriti midagi maksta...mingi 5 eurot kuus Elionile?

        Ma küll neid Arsenali asju ei tea, kuid ma natuke arvan, et kui kõik pragused ostjad oma piletitest loobuks, saaks selle stata uute soovijatega jälle täis. Ehk pole just väga nutune.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          nojah, 10a hiljem tuli ju Wilshere


          guardian '08: Yet, despite a sterling reputation, Arsenal's academy has achieved very little in terms of producing first-team players
          Mulle meeldib see, et sa ei hakanud lahmima ja otsisid välja ikkagi kolme aasta vanuse artikli. Kiiduväärt.
          Kui me räägime nüüd tolle aja saavutustest, siis Sidwelli võib sinna patta samuti visata.

          Et aga too polnud piisav, siis lahendas Arsenal olukorra teisiti, nüüd me ju impordime noori nagasid sisse ja õpetame nad mängima.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Vist tabasime midagi, et nii närvi läksid. :P Tegelikult mõnitati koonerdamispoliitikat, mis ei lase täita puudujääke squadis ja Emiraatide karikakapis. 50 milli on laest võetud arv. Aga küllap saate ka oma praeguse poliitikaga ka edaspidi esinelikusse (= neljandaks), kuigi Spurs, Pool ja mine tea kes veel tahavad ka sinna mahtuda. Manchesterid ja Chelsea on püüdmatult ees.
            Haha, miks nad püüdmatult ees on? Eelmine aasta võitsime neid kõiki ju.

            Kommentaar


              Paljud meeskonnad on olnud püüdmatult ees, aga ajalugu näitab, et asjad muutuvad. Vt. Arsenal '30d, Liverpool '80 jne
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Vist tabasime midagi, et nii närvi läksid. :P Tegelikult mõnitati koonerdamispoliitikat, mis ei lase täita puudujääke squadis ja Emiraatide karikakapis.
                Mis ajast "proovime klubi mõistlikult majandada ja mitte iga-aastaselt miinustes olla" lähenemist nimetatakse koonerdamispoliitikaks? Hahahaa, ulme. Paistab, et suurte klubide noorfännid on oma Araabia ja Ameerika Sugardaddydega peast täiesti uroodistunud. Ehk Financial Fair Play suudab teid mõistuse juurde tagasi tuua. Kuid miskipärast ma kahtlen.

                Pluss see "suured püüdmatult ees" ja "pole 5 aastat meistritiitlit võidetud, kõik on perses" jutt. Ei, mõistlikmõistlik suhtumine.

                Muidugi ma ei saa aru, miks `pooli fänn üldse sellel teemal sõna võtab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Pooli fänn üritab oma enamvähem erapooletut seisukohta kajastada /.../ Ära tule nüüd ise ütlema, et ma kadugu tagasi oma foorumisse?
                  Mul on miskipärast tunne, et eika on samasugune erapooletu.

                  Mis puutub "laristamisse", siis jah, selles osas olen nõus, et eelmainitust suurusjärgu võrra väiksema summa investeerimisega (nt 20m aastas, kas siis 20 või 10+10 mängija kohta) oleks karikate võitmise võimalus palju suurem olnud.

                  Varem oli juttu ka sellest, kas klubi juhtkond on fännidele raha olemasolu kohta valetanud või mitte. Igal juhul on nad andnud vastukäivat infot, kus staadioni ehitades öeldi, et mängijate jaoks jätkub samuti vahendeid, siis mõned aastad hiljem nenditakse, et oleme kitsastes oludes väga hästi hakkama saanud (ja nii ongi!) ning siis jälle aja möödudes öldakse, et meil on kogu aeg raha olnud.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Samas võib ju vabalt mängijate hankimiseks 50 m naela või euri või mida iganes eraldatud olla. Gervinho puhul: 12 m € klubile + maksud + lepinguaastateks arvestatud palk, signing on feed jne. Põhimõtteliselt võib juba pool arvestatavast eelarvest kulutatud olla.

                    Kommentaar


                      Äkki, lihtsalt äkki, kavalate finantsiinimestena ei taheta tekitada olukorda mis tekkis barcal sel aastal, kui võiduboonused on nii suured et võites kõik, jääb klubi päris suurelt miinusesse.
                      P.S Ei tasu seda tõsiselt võtta.

                      Kommentaar


                        Eemalt vaatajad ja tagantjärgi targutajad on alati kõige teadjamad. "Püüdmatult ees" - mismõttes, see oli ju lihtsalt kolossaalne kollaps mille tõttu üldse teiselt kohalt ära hakati vajuma. See oli ju tavapärast vormi vaadates täielik anomaalia. Oleks pidanud paikama liine mis "kõigile selgelt näha" vajavad täiendamist - kõik oli ju tegelikult täiesti korras jaanuarikuise akna ajal, ning väidetavalt Samba oli tussukarva lähedusel aga meile teadmatutel põhjustel jäi asi viimasel hetkel katki ja otsustati riskida - tagantjärgi näeme et ei tasunud ära. Võib olla jälle "koonerdasime" miskisuguse viimasel hetkel lisatud poole miljoni pärast, aga kui alghind oli väidetavalt £8m kandis ja lõpus juba £12m siis kaua sa lased seda vinti juurde keerata?

                        Samamoodi oli ju Chelseal totaalne kollaps hooaja keskpaigas mille tõttu maha jäädi, samamoodi oli 'Poolil totaalne häving alguses mis ei võimaldanud lõpus enam CLi koha pärast konkurentsis olla. Aga nendest ei tehta nii suuri uppuvaid laevu kuna tulid jälle uued treenerid, tehti jälle uued ostud (pohhui, et aruandes on jälle suur miinus). Meedia armastab draamat lihtsalt, ning Wenger ja Arsenal oma "põikpäisuses" ja "pimeduses" ei käitu nagu kõik teised ümberringi mis värvibki neile suure bullseye selja peale. See ei ole vabanduseks ja õigustuseks miks meil 7. aastat on kapp tühi, aga konkurents on läinud palju ühtlasemaks kui 98-05 kus me olime ainult 1. või 2. ja nüüd selgub võitja tinglikult öeldes 6, mitte 2 seast.

                        Ja lõppeks ikkagist, et seda kui palju raha Wengeril reaalselt olnud on me ei tea, eks on meil siin finantspoolega rohkem kursis olevaid mehi kes oskavad täpsemat hinnangut anda. Aga nii kuldne see seis, et meil sajastele koid sisse löövad ja me lihtsalt ei kuluta see ka olnud pole.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ehk mis ma tahtsin esimese lõiguga öelda, et kui "laristada" lihtsalt laristamise pärast sel hetkel kui kõik on korras siis jah oleks pidanud ostma ning ilmselt oleks lõpptulemus parem olnud.

                          Ning teise lõiguga, et konkurents on suurem. Kindlasti on kuradid ja sinised meist sammukese ees ja on selle sammukese maksma pannud nagu peab. Meie ja City oleme teine paar tasemelt ja Sp*rs ja 'Pool kolmas. Et üle oma varju keegi hüppaks siis peaks ideaalselt õnnestuma või "eesolevatel" ebaõnnestuma.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Ja kui mängijate ostmisest või kui soovite "laristamisest" rääkida, siis reaalsuses on ju nii Liverpool, Chelsea kui ka Mänku viimastel hooaegadel kõvasti tagasi tõmmanud. Viimasel kolmel hooajal saab rääkida paarikümne ja enama miljonilistest miinustest ainult eelmise hooaja Chelsea puhul (-80 m €, eelneval neljal aastal oldi kas napilt plussis või miinuses). Liverpoolil kui ka Mänkul peaksid viimase kolme aasta ostud-müügid sarnaselt Arsenaliga plusspoolel olema. Tottenham on küll ostude osas iga-aastasel miinustesse kandunud, aga hoiavad samas palku äärmiselt madalal. Ainuke anomaalia on tõepoolest raha valimatult loopiv Man City. Selles plaanis oleks ju imelik Arsenalilt nüüd mingeid liigutusi oodata, kui just Cesci/Nasri eest überrahasid koju ei tule.

                            (Võite mind muidugi parandada, kui ma eksin- ega ma iseenesest mingi Premieri spets pole)

                            Kommentaar


                              #Arsenal team to play Malaysia XI: Szczesny, Gibbs, Jenkinson, Koscielny, Vermaelen (c), Wilshere, Song, Ramsey, Miyaichi, Walcott, Chamakh

                              Kommentaar


                                40 minuti pärast teeb Arsenal oma esimese pre-season mängu. Olen sama elevil nagu 14 aastane tüdruk, kes kohe Justin Bieberiga kohtub..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X