320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no jah lugesin veits valesti

    Kommentaar


      Mina jällegu lugesin kuskilt (võis olla L'Equipe`i kodulehelt), et Cesc teeb Benfica mängu kaasa. Veel kirjutati, et meeskonna ühispilt tehakse igaks-juhuks kahes versiooni. Et ühel on Fabregas ja teisel pole.

      Kommentaar


        Canales to seal Los Che loan

        Kui roosiliselt mõelda siis esimene samm Mata lahkumiseks oleks nagu Valencia poolt peaaegu tehtud.

        Kommentaar


          Osta kusagilt kohalikust piletilevist.Kõige lihtsam

          Kommentaar


            kohalik piletilevi on viimane, kes vabu pileteid saab.

            Kommentaar


              CL'is siis mängime Udinesega

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz
                Ei vedanud teil.Edasisaamine läheb ikka väga raskeks
                Ma ei tea, ma küll pigem tahtsin Udineset kui Rubini Kazani. Nad müüsid see suvi oma 3 parimat mängijat maha ja pole neid asendanud. Ainult see on natuke halb, et võõrsil mäng on Liverpooli ja Manu mängu vahel.
                Rääkides Fabregasest, siis väidetavalt lükkasime Barca pakkumise tagasi ja tahame £40m, mis on positiivne. BBC arvab, et täna kohtume uuesti Barca esindajatega

                EDIT: Meintz kustutas oma postituse ära

                Kommentaar


                  Huvitav kas foorum automaatselt kustutab oma tahte järgi postitused ära. Ma enda arust pole küll kustutabyd

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Huvitav kas foorum automaatselt kustutab oma tahte järgi postitused ära. Ma enda arust pole küll kustutabyd
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Nonii ei tea kas Delfil on oma käpp Arsenali juhtkonnas sees või on nad otsustanud ennustamisega tegelama hakata?


                      Ühesõnaga Nasri on juba teel Mac Shittysse ja Mata peaks iga hetk Arsenali saabuma
                      Arvatavsti tüüpiline Delfi häma aga mine tea

                      Btw tervist, ma siin uus liige, foorumi olen juba pikalt jälgind, aga otsustasin ka nüüd oma sõna sekka öelda

                      Kommentaar


                        Kui on loosikatlas veel sellised nimed nagu zürich ja odense, siis pole midagi imestada, et arsenal sealt udinese ülesse leiab. Selle peale oleks võinud väga kõrge ellujäämisprotsendiga mürki võtta, et tuleb Udinese v Rubin. Täpselt nagu eelmine CL võis juba ette arvata, et küllap see Barca ära tuleb...ja üleeelmine. Minule personaalselt tundub Udinese lihtsam kui Rubin. Neid kuradi venelasi ei tea kunagi, barcal on nad korduvalt elu raskeks teinud ja arvestades meie barhat imiteerivat mängustiili ja raskust organiseeritud meeskondi lahti murda, siis tuleb vaid õnne tänada, et sinna venemaa päraperse kolistama ei pea.

                        Muidugi väga vinguda ei ole alust, eks igaüks on oma õnne sepp, vist. Oli ju vaja üks järjekordne monsterkollaps kevadel korralda ja end mingitesse eelringi jamadesse mässida.


                        Games to be played as under:

                        Arsenal v Udinese Calcio
                        Tuesday, August 16
                        Kick Off: 19.45 (UK time)
                        Emirates Stadium

                        Udinese Calcio v Arsenal
                        Wednesday, August 24
                        Kick Off: 19:45 (UK time)
                        Stadio Friuli

                        Arsenal manager Arsene Wenger will not be in the dugout for the first leg after his outburst in their last 16 defeat by Barcelona last season resulted in a one-match ban. NAsri sai ka ju banni, või ei?

                        Kodus oleks äärmiselt vajalik asi ära vormistada, nagu öeldud siis on võõrsilmäng tähtsate liigamängude vahel. Kõuts ilmselt oleks nõus need tähtsad liigamängud poolreservidega mängima, et see kasumlik CL-koht kindlalt ära võtta.

                        Aga põmst on nii, et juba kuu lõpus on küllaltki selge ülevaade mis see aasta saama hakkab. Kõige mustemat tsenaariumit ei taha isegi ette kujutama hakata aga see käiks umbes nii: Fabs läheb minema, Cl koha anname ära ja liigas saame konkurentidelt peksa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          NAsri sai ka ju banni, või ei?
                          Vastab tõele. Ja teadagi on esimeses mängus puudu ka van Persie.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Homme peetakse Portugalis viimane hooajaeelne treeningmäng. Kohale lendas üsna imelik seltskond: Arshavin, Chamakh, Djourou, Fabianski, Frimpong, Jenkinson, Miyaichi, Traore, Miquel, Ramsey, Rosicky, Sagna, Song, Szczesny, Van Persie, Vermaelen, Gervinho, Squillaci, Lansbury

                            Koju jäid: Fabregas, Nasri, Almunia, Eboue, Bendtner, Vela, Wilshere, Walcott, Koscielny, Gibbs.

                            Kojujääjate osas võib nii ja naapidi spekuleerida, aga kui hooaega peaks kohale lennanud meestega alustama, on ikka üsna puuks.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              rvp, gibbs, vermaelen, theo, wilshere kõik vigastatud ja on kahtluse all Newcastle'i mänguks, ooh to be a gooner

                              Kommentaar


                                gibbs siiski mängis, tegi väga hea mängu. aga teise poolaja arsenal võib päris põnevalt hakata EPL keskmikuga madistama sel hooajal


                                Lohutuseks siiski, enam ei saa Manu fännid vähemalt ütlema tulla, et Arsenal peab endale kvaliteetväravavahi ostma Üks poolaeg küll veel ees, aga tundub, et selle aasta Community shieldi karikas antakse Cityle "tänu" manu no1-le

                                edit:
                                okei, tegelt ma teadsin kohe, et see järeldus vähe ennatlik. ega muud ei jäägi üle, kui vastastest rohkem väravaid lüüa, kui kaitse ei pea. aga siiski, De gea on veel päris ebakindel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X