320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Veidi vara ei ole mängijat ja tema väärtust hinnata? Äkki on tegemist ilge püssiga, kes lööb tulevikus 30+ väravat hooajal.
    Mis vahet sel on, kas ma hindan teda preagu keskpäraseks, kui ma hindan teda kahe aasta pärast keskpäraseks või kui ma hindan teda viie aasta pärast keskpäraseks. Loodate liiga palju, same old, same old..
    Algselt postitas rainis007
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
      Mis vahet sel on, kas ma hindan teda preagu keskpäraseks, kui ma hindan teda kahe aasta pärast keskpäraseks või kui ma hindan teda viie aasta pärast keskpäraseks.

      once in a hole, stop digging.

      Kommentaar


        Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
        Mis vahet sel on, kas ma hindan teda preagu keskpäraseks, kui ma hindan teda kahe aasta pärast keskpäraseks või kui ma hindan teda viie aasta pärast keskpäraseks. Loodate liiga palju, same old, same old..
        Kes siis tema on, mõni supertalent?

        Kommentaar


          Ma juba välistasin ennem eos Bebe teema, sellega
          Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
          varem te hõõrusite kõigile ninaalla, kuidas te pistate kotti tasuta või mõne milku eest superandekaid kutte
          lihtsalt mis ma öelda tahtsin, oli see, et nüüd wenger maksab suurt raha samal tasemel mängijate eest, keda ta ennem varastas või sai megaodavalt, aga ikka ei osta selle suure raha eest normaalseid mängijaid, keda tal väga vaja oleks hetkel..
          Algselt postitas rainis007
          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

          Kommentaar


            Kommentaar


              ma ei teadnutdki ,et Traore esindab senagali koondist...

              Kommentaar


                Mina samuti, kuid vaadates neid prantslasi, võiks enamus koondislasi mõne Aafrika riigi eest mängida.

                Kommentaar


                  Kuulge, jätke trolli söötmine.

                  Traore valik Senegali esindada on ka minu jaoks uudis, aga järele mõeldes täiesti loogiline - tema tase ei vasta Prantsusmaa omale.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aron8888
                    Olen nii Gibbsi kui Traoret mõlemit näinud. Andke andeks heiterid, aga Clichy oli ikka paar astet kõvem neist mõlemast ja kui te juba teda pärast igat mängu maha tegite, siis mis te veel Gibbsist arvama hakkate, oh jeesus..

                    Tere tulemast foorumisse! Tegid minuga rääkimiseks uue fantastilise nimega kasutaja? A W E S O M E!

                    no ilmselgelt arsenal-benfica mängu sa ei näinud..
                    selles mängus suutis gibbs paremat mängu näidata, kui ma clichylt üldse kunagi näinud olen.. Minu arust on gibbs kaitses parem, ründes võtab mängijaid ette (kuna nooremana mängiski ründes), andis mängus väravasöödu. ja võimalusel ei karda ka peale lüüa, mis probleem Clichyl oli.
                    Traore.. no ta on täitsa hea varu vasakkaitse, põhisse end ilmselt ei mängi.

                    ja no ega City fännidki pärast community shieldist ilmajäämist clichy'd parimaks vasakkaitsjaks ei pea

                    Kommentaar


                      Mul pole muud öelda, aga mulle tundub, et Wengeri aeg on otsa saamas. See hooaeg hakkab kaitse nii lekkima, sest juba hooaja alguses on põhimehed vigastatud ja nagu näha uusi mehi ka juurde kaitsesse ei tule, mingi soome kellakott, kes esimeses mängus juba omavärava suutis lüüa. Gibbs on ju enamus aja vigastusega väljas, miks peaks Wenger lootma, et ta nüüd mingi imeläbi terve hooaja terve püsib?

                      Kommentaar


                        See Jenkinson vist pigem ikka tuleviku jaoks. Kui Wenger tõesti kaitsjat ei osta, siis ütlen mina talle ka head aega!
                        Minu arust müüdi Clichy kuidagi odavalt maha, jube väike summa tegelt.

                        Kommentaar


                          Arsenalil on see "tuleviku jaoks" juba 6 hooaega kestnud!!!!!!!

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et see hooaeg jääb teie prantslasest treenerile Arsenalis viimaseks.
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              See oleneb sellest, mis kohal me lõpetame.

                              Kommentaar


                                Kui suudate 3 koha välja võidelda siis jätkub sama vana jama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X