320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Frimpongi tase on siiski ilmselt ikkagi Carlingu karikasari. Nagu ka uue pika nimega poisi ja Ryo oma, sel hooajal.
    Ma arvan, et nii mina kui sina teame seda. Ning samamoodi ma arvan, et nii mina kui sina teame, et Wenger nii ei arva
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
      ---------RvP---------------
      Mata--Arshavin---Walcott
      ---Wilshere--Song--------


      Kui Nasri jääb, siis Nasri Arshavini asemele ja venelane pingile.


      EDIT: unustasin täitsa Gervinho. Tema võiks ka kuhugi sinna paigutada ehk Walcotti asemele.
      paigutaks Mata hoopiski Arshavini koha peale ja sinu poolt pakutud Mata kohale Gervinho. Saavad olema huvitavad 20 augusti kuu päeva.

      Kommentaar


        üleeelmisele:

        Hmm. Ma küll julgeks pakkuda, et need kolm seltsimeest mängivad liigas samapalju või vähem mänge kui erinevates karikasarjades. Eeldusel, et esimeses ringis kohe ei välja ei langeta.

        Kommentaar


          Kui korralikud asendused tuuakse, siis jonnipunnidest vabanemine saab meeskonna sisekliimale ainult positiivselt mõjuda.

          Kommentaar


            Oleks ülirahul, kui Nasri saaks Citysse mingi 20 miljoni eest müüa nagu pressist on läbi käinud. Cesciga on teine lugu. Ramsey ei ole veel valmis meeskonnas sama rolli täitma, järgmine hooaeg ehk

            Kommentaar


              However, with Thomas Vermaelen, Laurent Koscielny, Johan Djourou and Sebastien Squillaci all on the books, Wenger denied talk of a move to bolster his options in the position.

              "We currently have four central defenders," he told German publication Kicker, "and so there is no need for another."

              Kommentaar


                Mina ei välistaks, et nii need kolm noort liigas piisavalt mängu aega saavad.. Miyaichil on enamustest parem tehnika, Frimpong on küll piisavalt jõuline, et premier league's hakkama saada.. no kui wilshere sai, siis ma ei näe võimalust, miks nemad ei võiks läbi lüüa. või noh, mitte esimese hooajaga mingi 50-60 mängu teha, aga no 20 oleks juba päris hea

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                  However, with Thomas Vermaelen, Laurent Koscielny, Johan Djourou and Sebastien Squillaci all on the books, Wenger denied talk of a move to bolster his options in the position.

                  "We currently have four central defenders," he told German publication Kicker, "and so there is no need for another."

                  http://soccernet.espn.go.com/news/st...e-back?cc=5739
                  Need on mingid vanemad re-hashitud quoted, alles kaks päeva tagasi öeldi, et oleme turul kaitsja järel.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    äkki siis vasak äärekaitse?

                    Kommentaar


                      Gibbs saab hakkama seal kui ta terve on.

                      Kommentaar


                        Kas tal mitte vigastustega probleeme ei ole? Võin ka eksida, kindel ei ole.

                        Kommentaar



                          In the parody, 'Stan' is no longer a crazed Eminem obsessive but Arsenal owner Stan Kroenke voicing his concerns at Wenger's lack of summer signings.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kui korralikud asendused tuuakse, siis jonnipunnidest vabanemine saab meeskonna sisekliimale ainult positiivselt mõjuda.
                            Kuigi mõlemad, Fab ja Nasri, on mu ühed lemmikud, siis aus olles, ei suuda ära oodata, millal neist vingatsitest lahti saab. Loodetavasti ka selle hinna eest, mis vastab nende oskustele ja praegusele turumulli situatsioonile. Nende asendajad vast ei peagi olema päris samal tasemel 'staarid', nö kliima paranemine korvaks selle. Nt Mata toidaks asendusena juba päris kenasti.

                            Kommentaar


                              Boss: "I expect nobody to leave the club."

                              Kas saaks veel suuremat segadust olla 24h enne hooaja algust?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Boss: "I expect nobody to leave the club."

                                Kas saaks veel suuremat segadust olla 24h enne hooaja algust?
                                Nägid mismoodi ta koguaeg vaikselt muigas ja sõnadega mängis? Loomulikult ta ei "expecti", et keegi lahkub *muie*. Aga segadus on korralik.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X