320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Walcott ja Gervinho äärtes, Song, Arshavin, Rosicky.Kõik on premieri ülemise otsa klassi mängijad, kui tippvormis oleksid.Niiet pole hullu

    Kommentaar


      Kes see uus kutt mitte see ei olnud, kes esimesele kohtumisele Arsenali asjameestega ei ilmunud? Ja Arshavinit võiks küll ründaja taga proovida. Kui ma ei eksi, siis Zeniti ajal ta tavaliselt seal mängiski.

      Kommentaar


        Mul on kõige selle huinjaa peale öelda, et arsenal teeb vägeva hooaja isegi kui algus ei vea väga hästi välja u esimesed 10 mängu (tabelis 12ndad). See nüüdne ''uus meeskond'' tuleb super. Pohhui cesc ja nasri lahkuvad. Ma ei näe põhjust miks peaks keegi selle hooaja lõpus lahkuma. Kui mitte see aasta siis järgmine aasta on kotis asi.

        Kommentaar


          Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
          Mul on kõige selle huinjaa peale öelda, et arsenal teeb vägeva hooaja isegi kui algus ei vea väga hästi välja u esimesed 10 mängu (tabelis 12ndad). See nüüdne ''uus meeskond'' tuleb super. Pohhui cesc ja nasri lahkuvad. Ma ei näe põhjust miks peaks keegi selle hooaja lõpus lahkuma. Kui mitte see aasta siis järgmine aasta on kotis asi.
          Väga õige suhtumine, saaks nüüd Fabrest ja Nasrist lahti, oleks meil tõesti potentsiaali, et midagi võita.

          Kommentaar


            Oleks Arsenalil kõva kaitseliin, saaks ka praeguse ründe ja keskväljaga väga palju tegusid teha.

            Kommentaar


              Wenger ütleb, et Mata diili ei tule!

              Aga kuna Wenger ütleb igasuguseid asju siis võime vist kindlad olla, et Mata tuleb
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Huvitav, kas Wenger kedagi keskväljale asemel ka toob. Ei imestaks, kui näiteks Götze jahile mindakse, aga paraku on Inglismaal suure neliku asemel alles jäänud suur duo ja nimekaid mängijaid polegi äki enam nii lihtne sisse tuua.

                Kommentaar


                  Mida rohkem ma seda tsirkust vaatan seda enam mulle tundub, et Wenger lihtsalt meelega trollib "ajakirjanikke". Ütleb üht - teeb teist, ütleb teist - mõtleb kolmandat. Ning vaadates suurt mosaiikpilti mille jupid vähehaaval kokku hakkavad sobima siis näha on, et tõesti päris suured muudatused on käsil ning kevadine jutt, et oleme turul väga aktiivsed hakkab ka tõeks osutuma. Kui uskuda sosinaid allikatelt mis enamasti ja siiani suures koguses asjades õiget juttu on rääkinud toimuva hakkava suhtes siis on oodata veel Almunia, Eboue, Bendtneri ja Vela (laenule) lahkumist. Lisame veel lubatud kaitsja ja võib olla ka Nasri-Cesci asenduse (olgu ta siis Mata, Jadson, või keegi kolmas) ja äkitselt on meeskonnas toimunud väga suur kaadrivahetus.

                  Sisse: Oxlade, Gervinho, Jenkinson, Campbell ning mööndustega ehk "promoted" või laenul olnud ka Miyaichi, Traore, Frimpong ja Lansbury. Lisame siis veel mõtteliselt kaitsja ja "uue Cesci" ning olekski hopsti 10 uut nägu esindusmeeskonnas!

                  Välja: Clichy, Fabregas, Nasri, Almunia, Eboue, Bendtner, Denilson, Vela = 8 misfitti/underperformerit välja.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Mida rohkem ma seda tsirkust vaatan seda enam mulle tundub, et Wenger lihtsalt meelega trollib "ajakirjanikke". Ütleb üht - teeb teist, ütleb teist - mõtleb kolmandat. Ning vaadates suurt mosaiikpilti mille jupid vähehaaval kokku hakkavad sobima siis näha on, et tõesti päris suured muudatused on käsil ning kevadine jutt, et oleme turul väga aktiivsed hakkab ka tõeks osutuma. Kui uskuda sosinaid allikatelt mis enamasti ja siiani suures koguses asjades õiget juttu on rääkinud toimuva hakkava suhtes siis on oodata veel Almunia, Eboue, Bendtneri ja Vela (laenule) lahkumist. Lisame veel lubatud kaitsja ja võib olla ka Nasri-Cesci asenduse (olgu ta siis Mata, Jadson, või keegi kolmas) ja äkitselt on meeskonnas toimunud väga suur kaadrivahetus.

                    Sisse: Oxlade, Gervinho, Jenkinson, Campbell ning mööndustega ehk "promoted" või laenul olnud ka Miyaichi, Traore, Frimpong ja Lansbury. Lisame siis veel mõtteliselt kaitsja ja "uue Cesci" ning olekski hopsti 10 uut nägu esindusmeeskonnas!

                    Välja: Clichy, Fabregas, Nasri, Almunia, Eboue, Bendtner, Denilson, Vela = 8 misfitti/underperformerit välja.
                    Muidu nõustun kõigega, aga tahtsin mainida, et Lansbury ei saand promoted.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas molbert Vaata postitust
                      Oleks Arsenalil kõva kaitseliin, saaks ka praeguse ründe ja keskväljaga väga palju tegusid teha.
                      Ausalt öeldes TEGELIKULT on Arsenali praegusel kaitseliinil potentsiaali küll, KUI nad suudaks iga mäng vaid oma tipptaset näidata..
                      Djourou on tegelikult väga hea kaitsja ju, nagu oli Barca mängus näha.. Tema Vermaeleniga keskel oleks väga hea, kui mõlemad oleks terve hooaja parimas vormis.

                      Kommentaar


                        mehed ,mis te virisete ,täna saate esimesed kolm sanga!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          v.persie kapteniks.

                          Kommentaar


                            Persie jah kõige parem varient.Aga kui juba Cesc nii noorelt kapteniks pandi, siis võiks juba Wilshere panna

                            Kommentaar


                              Ei tahaks uskuda eriti, et kaptenipael Wilshere'le usaldatakse, ennem antakse see ikka van Persiele või Vermaelenile. Nasri võiks ikka selle hooaja veel Arsenali eest mängida, siis mingu, kuhu tahab. Vaatasin, et Mata väljaostuklausel on ikka jube väike - 22milli.

                              Kommentaar


                                http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...mir-Nasri.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X