320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esiteks on need tõukerattad ja traktorid jälle.

    Teiseks ma juba ütlesin, et ainus suurus millest city mööda on läinud, on rahakoti suurus ja võime rahajanulistele palgasõduritele kõvat palka maksta. Ainus suurus.

    Ja kolmandaks siis tuleb välja, et juhtkond mis koosneb inglastest, ameeriklastest ja usbekkidest suudab järelikult paremaid longterm otsuseid teha, kui Giampolod ja Fransescod.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Kui sa nii tahad panna, siis oleme siin viimane kui üks gloryhunterid. Olin siis umbes 13 v 14 kui Overmars poole väljaku ulatuses ManU kaitsjaid seljatas ja Schmeichelile ära vajutas. Polnud midagi teha, pidi meeldima. Edasine on asjade loomulik käik. Aga näed, ei ole veel barca või tselsi teemasse ümber kolinud.

      No näed ja mina sattusin u 15-aastaselt peale, kuidas juba ammu enne jalgpallist üldse midagi teadmist sõbra poolt jumalikku staatusesse jutustatud barca ja ronaldinho lissalt 4 kolli sisse said ja oi mis, veelgi enam need legendaarsed unitedid ja liverpoolid kaotasid isegi liigas sinistele. Ja siis kui vaikselt vaatama hakkasin, siis selgus,et oi drogba lööb ikka igast poosist neid väravaid ja lampard ka ja ega cech eriti midagi läbi ei lase. Ja edasine on asjade loomulik käik.

      Ometi tundub,et kui sinu klubi tuli ajaloost oma pingutustega läbi ja minu oma sai lissalt uue omaniku, oled sina kuidagi parem fänn ja teised on need koledad gloryhunterid.

      Vb pole nii. See poleks esimene kord kui ma millestki raskelt valesti aru saan aga säärane suhtumine tundub vahepeal olevat küll nii mõnelgi ''ajalooga klubi'' fännil.

      a whatever, end of OT.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Teiseks ma juba ütlesin, et ainus suurus millest city mööda on läinud, on rahakoti suurus ja võime rahajanulistele palgasõduritele kõvat palka maksta. Ainus suurus.
        Ma saaksin jälle tuua võrdluse Man City = Inglismaa liiga ja Arsenal = Itaalia liiga ja võõromanikud ja palgamaksevõimalused ja hierarhia ja kuidas "üks asi on sinu silmis ok/teine pole" , aga noh, see oleks tõukerattad ja traktorid.

        Kommentaar


          Tõnu Tõukemõnu ja Tõnu Traktomõnu.

          Kommentaar


            On ju üsna tõenäoline, et kui Roman poleks mitte kunagi ostnud Chelseat, poleks sinust saanud mitte kunagi Chelsea fänni. Oled nõus minuga? See on täiesti tavaline põhjus-tagajärg kausaalne reaktsioon.

            Sarnaselt võibolla kui Arsenal poleks ostnud Overmarsi v Bergkampi, fännaksin ma praegu näiteks ManUt. Või kui kunagi nooruses poleks otsustanud, et mulle jalgpall sobib, siis vaataks homme rannavollet või käsipalli. Mida iganes.

            Aga mida me võime väita on see, et näiteks minu sattumine selle konkreetse klubi juurde ei olnud tingitud miljardäri rahakotist ja on minu silmis ehtsam ja tõesem. Ma saan aru, et ühel nt 16aastasel noorel on üsna raske mitte panna tähele kui Agüero, Tevez ja Silva koos platsil vudivad.

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              On ju üsna tõenäoline, et kui Roman poleks mitte kunagi ostnud Chelseat, poleks sinust saanud mitte kunagi Chelsea fänni. Oled nõus minuga? See on täiesti tavaline põhjus-tagajärg kausaalne reaktsioon.

              Sarnaselt võibolla kui Arsenal poleks ostnud Overmarsi v Bergkampi, fännaksin ma praegu näiteks ManUt. Või kui kunagi nooruses poleks otsustanud, et mulle jalgpall sobib, siis vaataks homme rannavollet või käsipalli. Mida iganes.

              Aga mida me võime väita on see, et näiteks minu sattumine selle konkreetse klubi juurde ei olnud tingitud miljardäri rahakotist ja on minu silmis ehtsam ja tõesem. Ma saan aru, et ühel nt 16aastasel noorel on üsna raske mitte panna tähele kui Agüero, Tevez ja Silva koos platsil vudivad.
              Nõustun. Ja noh, täpselt nagu sina ei koli barca või chelsea teemasse, kui arsenal enam (ajutiselt) ei võida, ei koli mina arsenali teemasse, kui selgub,et seal juhitakse asju paremini. Aga nagu öeldud, jutt on õige, vahepeal on teatud suhtumine lissalt arusaamatu, obv ma peaks selles suhtes lissalt vähem naiselik olema
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Ja läinud ta ongi. Oli ... huvitav. Ehk on nüüd türklastel ka.

                Kommentaar


                  http://http://justarsenal.com/wenger-nicklas-bendtner-could-stay-at-arsenal/9161

                  Mulle igaljuhul meeldiks küll see kui bendtner,ikka arsenali jääks.Ma arvan ,et ta on parem kui chamakh.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oota, mida?
                    Tahad öelda, et sa ei teadnud seda ??

                    Kommentaar


                      Ka minul on raske uskuda, et ta tõesti Barcelona Ujumistruppi läks.

                      Kommentaar


                        ainus suurus millest city mööda on läinud, on rahakoti suurus ja võime rahajanulistele palgasõduritele kõvat palka maksta. Ainus suurus
                        mis suurusi siis veel on? ah jah, olulisim näitaja on vast tabelikoht ja see oli city'l juba eelmisel aastal parem

                        aga hästimajandaval, jooksvas kasumis arsenalil on peale staadionilaenu maksmist Palju Raha ja eks seegi ole oluline
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Vela liitus Real Sociedadiga hooaja pikkusele laenule.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Vela liitus Real Sociedadiga hooaja pikkusele laenule.
                            Tema siis äkki järgmiseks hooajaks valmis?

                            Kommentaar


                              Mis arvate sellest Nasri mancityse,Adam Jonhson+raha arsenali.

                              Kommentaar


                                Minu arust oleks see väga hea asendus Nasrile kui ta lahkuma peaks. Johnson on päris terav mängija. Pluss on veel see, et ta inglane. Tema mängud koondise eest on päris head, paistis mulle eriti silma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X