320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mõnuagent 007 Vaata postitust
    paistab, et kenny tulekuga on pooli fännidel arusaam jalgpallist täiesti rentslisse lennanud. Loe nüüd tähelepanelikult: T-e-g-u o-n i-n-g-l-a-s-t-e-g-a,
    m-i-s-v-a-h-e-t-s-e-l-o-n

    Kommentaar


      Selle teema viimased umbes 5 lk tuleks kuhugi full retard kullavaramusse salvestada. So much win.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Guardian räägib, et Wenger-Primorac-Rice telefoniühendus võib rikkuda meeskonna mittejuhendamise keelu vaimu.

        Ja et Nasri olla kirjutanud Facebooki nii:

        "It's nearly done but I will leave with bitterness and anger in my heart. I am proud for having played with the Gunners. I've been very disappointed by the supporters last weekend. I am still an Arsenal player but I will certainly leave very soon."

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Ja et Nasri olla kirjutanud Facebooki nii:

          "It's nearly done but I will leave with bitterness and anger in my heart. I am proud for having played with the Gunners. I've been very disappointed by the supporters last weekend. I am still an Arsenal player but I will certainly leave very soon."

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            but that account's authenticity has since been denied.
            Nohkar, tõepoolest asja- ja ajakohane pilt. Tegu on ju pommuudisega.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Jenkinson jäi ka täitsa positiivselt silma ja kuna mängu jälgisin YLE2 pealt, siis teda ka pidevalt mainita. Seejärel tekkis mõte, et kui kutt edukaks osutub, kas siis valib Soome meestekoondise asemel hoopis Inglismaa koondise? Noorte klassides on ikka Soomet esindanud.
              Võib-olla mull natuke sinivalged prillid, aga dzenkinson paistis ikka päris rabe ja närvis (mis on ka tsipa mõistetav). Ka soome kommentaator pidi vajalikuks närvilisust ära mainida. Ma kujutan ette milline värelus käis suures osas Arse*** fännidest üle kui ta lasi mingil Udinese vennal ennast ära suruda ja siis trahvikastis jalad risti tantsu panid. Barca oleks sealt ikka penalti välja võlunud.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                ma nüüd ei tea, kas see on mingi 20-ne kordne eksitus või...



                ...mitte
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Võib-olla mull natuke sinivalged prillid, aga dzenkinson paistis ikka päris rabe ja närvis (mis on ka tsipa mõistetav).
                  + 1.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Võib-olla mull natuke sinivalged prillid, aga dzenkinson paistis ikka päris rabe ja närvis (mis on ka tsipa mõistetav). Ka soome kommentaator pidi vajalikuks närvilisust ära mainida. Ma kujutan ette milline värelus käis suures osas Arse*** fännidest üle kui ta lasi mingil Udinese vennal ennast ära suruda ja siis trahvikastis jalad risti tantsu panid. Barca oleks sealt ikka penalti välja võlunud.
                    Võibolla olid mul jälle punavalged prillid ees aga mulle tundus, et mängu edenedes läks ta kindlamaks.

                    Kommentaar


                      See Facebooki account, mille põhjal inglise lehed oma uudised valmis treisid oli ilmselt fake jah.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Võibolla olid mul jälle punavalged prillid ees aga mulle tundus, et mängu edenedes läks ta kindlamaks.
                        Njah, pigem ei pandud poisile enam samasugust survet peale. Viimased 20 minutit tundus, et Udinese enam sama nobedalt pöörata, keerutada ja suruda ei jaksa ning Frimpongi sissetulek aitas ka veidi keskvälja paremini kontrollida.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          See Facebooki account, mille põhjal inglise lehed oma uudised valmis treisid oli ilmselt fake jah.
                          Nii on. Nasri twitteris:
                          Just to make things clear i dont have a facebook so i never said i was leaving with bitterness the guy who said that use a fake account

                          Kommentaar


                            Gervinho ja Song 3 mängu bänni. Jäävad kõrvale Liverpooli, Man Utdi ja Swansea kohtumistest.

                            Mõnus, Frimpongiga 'Pool ja United Djourou ja Gibbsi vigastuste tõsidusest pole ka veel infot, ehk äkki joppab Jenkinsoni vasakusse kaitsesse ka
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Siin räägiti eelnevalt Jenkinsoni ebakindlusest vasakkaitsja positsioonil, tulenevalt tema kogenematusest. Lisades fakti, et kutt on paremjalgne, siis ei näe tema vasakul mängitamises just väga suurt joppamist.

                              Joppamine oleks see, kui AW ikkagi ostaks ennast tõestanud tüübi, nagu Njuukaastli Enriike või Evertoni Beinz. Ah, mis? Ahjah..
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                enriiike on juba liverpooli mängja
                                1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X