320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
    wenger sonib koguaeg ,et ta teab ise mis on klubile parim ja teda ei pea õpetama...Klubile on parim kui ei ole mitu aastat tiitleid võitnud?kõik paremad mängijad lahkuvad rivaalklubidesse ja asenduseks tuuaks väga noored või kogemusteta mängijad.
    Kuid ma loodan,et varsti on sellel tsirkusel lõpp ja asi paraneb!
    haha, millal ta seda soninud on?

    Kommentaar


      Jah, põnevaks kisub küll turul. Potensiaalsed targetid kukuvad järjest ära, ning konkurentide noorendus-uuenduskuurid hakkavad ka lõpliku ilmet võtma samas kui meil ei paista asjad nagu mitte kuhugi minevat. Eks endiselt sõltub asi CList. Kui kolmapäeval asi õnnestub siis on ka potensiaalsed liitujad ehk tulemas. Nii hull Wenger ei ole, et kedagi ei ostaks. Selles olen ma kindel!

      Viimastel päevadel twitteris ja sopalehtedes ülespoole trendivad nimed seoses Arsenaliga: Kaka (laenule), Hazard, M'vila, Jagielka ning jah, isegi Montolivo. Nasri pidavat juba 24h jooksul City mängijaks saama ning Djouroul ja Wilshere'il pidavat olema lootust Udinese mänguks terveks saada.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        No Kakad võiks küll Premmis näha. Ainukeseks probleemiks ta saamisel on see, et Real käis ta eest sellise ulme summa välja ja nüüd põhimõtte pärast ei taha teda ära anda, et tunnistada totaalset raha tuulde loopimist.

        Kommentaar


          Wenger out!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas jukss Vaata postitust
            http://www.thefootballnetwork.net/ma...8/st170548.htm
            Ma ei tea kas see tõsi on, aga päris huvitav
            Tõsiselt huvitav, selles valguses kuulub mu toetus Wengerile.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking
              Teooria klubi omanike ja peatreeneri vahelistest võimalikest pingetest. Tõeväärtuse näitab kätte aeg. Kui näitab.
              Antud link oli muide Juksilt juba postitatud Aga see selleks.

              Pean tunnistama, et pean antud teooriat üsna võimalikuks ja isegi tõenäoliseks. See seletab loogiliselt ära ka kõikide jamade tagamaad - klubi ja treeneri vastuolulised pressiteated, transferite ebaõnnestumised kuigi raha on olemas jnejnejne. Pean tunnistama, et midagi sellist ma omaarust ka aimasin. Ühes postituses tõin isegi välja Wengeri võimalused või õigemini selle puudumised Kroenke käe all, aga Velts purustas selle postituse tavapärase pedofiilist pennikooneri tiraadiga. Ei hakand vastu ka vaidlema, sest õigupoolest ju tegelik informatsioon puudub. Et Wenger klubi sisemist musta pesu ei pese, siis kõike halba ta avalikkuse ees ei näe ega kuule ega räägi!

              Omamoodi vihje on ka see, et mängijatest pole mitte kunagi keegi Wengeri vastu midagi öelnud! Alates Flaminist, Clichyst, Tourest, Adebayorist, Cescist või Nasrist. Ikka on vihjed tulnud klubi kohta kui üldse.

              Ja oma arvamused on omanike ja juhtkonna kohta välja öelnud või vihjeid andnud nii David Dein, Lady Nina kui teised.

              Kommentaar


                Wenger sai 2 mängu lisaks UEFA käest. Effective immediately. Ehk kolmapäeval Udinese vastu teda pingil ei ole.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Antud link oli muide Juksilt juba postitatud Aga see selleks.
                  Jah, märkasin nüüd ka. Pean pattu tunnistama, et loen siit teemast ainult valitud autorite loomingut. Aga muidu kõlab tõesti suhteliselt usutavalt. Omanikevahetuse protsessi näiline valutus oli siiski vaid illusioon.

                  Aga UEFA uus bännimine. No tõepoolest! Kui peatreener oleks öelnud, et ta lasi Primoracil staadionile pitsa tellida, oleks ilmselt kõik ok olnud? Mis veel saab p....e minna Wengeri jaoks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    Aga UEFA uus bännimine. No tõepoolest! Kui peatreener oleks öelnud, et ta lasi Primoracil staadionile pitsa tellida, oleks ilmselt kõik ok olnud? Mis veel saab p....e minna Wengeri jaoks?
                    Haige mis haige. Mõnel ametivennal on pitsa tellimiseks isegi statsionaarne telefon tribüünidele installitud, aga too vist on lubatud.

                    Kommentaar


                      Wenger pole selles meeskonna komplekteerimises küll süüdi. Omanikud ju tahavad vaid raha välja pumbata. Ta ise investeeriks selle raha kindlasti tagasi meeskonda. Wenger on väga hea praegu olnud. Ta on suutnud ka seda noortekasvatamise süsteemi käigus hoida ja edukana. Tal oleks lihtalt vaja seda, et parimaid koguaeg maha ei müüdaks.

                      Kogu see süsteem jookseb varsti nii kokku, sest ei ole kasu 60k staadionist kui sellest täidetud vaid 40. Juhtkond peab oma poliitikat muutma ja saama oma kasumi tulemustest mitte mängijate tootmisest.

                      Wengerit võib vaid süüdistada viletsates vahetustes aegajalt ja selles, et mehed ei saa mängida oma positsiooni. Ei usu et Arsenalile temast paremat treenerit oleks. Tema minekuga kaoks peagi ka parimate prantsuse talentide toomine Arsenali, mis klubi juba aastaid toitnud ja tulemusi toonud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hehee Vaata postitust
                        Kogu see süsteem jookseb varsti nii kokku, sest ei ole kasu 60k staadionist kui sellest täidetud vaid 40.
                        Udinese 58159
                        Liverpool 60090

                        2010/11 hooaja keskmine liigas 60025.

                        Proovi uuesti.

                        Kommentaar


                          Mulle tundus, et see oli meelega ülepaisutatud number, või mingi pessimistlik tulevikuennustus.

                          Kuid Matast siis ilma, väga oleks teda Arsenali särgis mängimas tahtnud näha. Eriti valus on see, et ta just Chelseasse läheb.. Ei sobigi sinna nagu üldse, Arsenali oleks sobinud nagu valatult

                          Chelsea agree Mata deal

                          Kommentaar


                            Chelsea jaoks suht mõttetu ost ka, neil on tema positsioonil mängivaid mängijaid piisavalt. Sama asi, nagu Manchester Cityga, miks kurat neil Nasrit vaja on ja samuti Clichy'd, neil oli Kolarov. Oleks meil igale positsioonile 8 mängijat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas whoisthemasta Vaata postitust
                              Chelsea jaoks suht mõttetu ost ka, neil on tema positsioonil mängivaid mängijaid piisavalt.
                              Kvantiteet ja kvaliteet on erinevad asjad. On jaa neid ääri seal korralikult, aga Kalou on Kalou, Malouda on ebastabiilne. Anelka pole ei liha ega kala. Sellist äär, kes ise ette võtab ja mängu natuke elavust toob, pole peale Robbeni lahkumist ausalt öeldes olnudki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Udinese 58159
                                Liverpool 60090

                                2010/11 hooaja keskmine liigas 60025.

                                Proovi uuesti.
                                See arvamus jäi mulle mängu vaadates.

                                Ja ma proovin siis uuesti. Staadioni mahutavus on wiki andmetel 60361 ja sa väidad, et seda mängu jälgis 60025. Matemaatika näitab, et vabu kohti peaks kokku olema 336. Vaadates seda video ja mis toimub tribüünidel, siis võib paari kaadriga leida 336 + x vaba kohta.
                                How and where to watch Arsenal live stream for free. Premier League match viewing options in the UK, USA, and worldwide on TV.


                                Ja seda siis Liverpooli vastu keda peetakse nende suurimaks vastaseks tänavu liigas ja kelle vastu kodus nii head tulemused ette näidata. Aga see selleks...

                                Asja point minu arust vast ikka see, et sama poliitika jätkudes ei suudeta enam väljakut täita. Ja siis kaob see eelis, mis saadi suurema staadioni ehitamisega. Aga laenuraha jääb ikkagi maksta. Lisaks väheneb fänninänni müük jne. Väheneb veelgi see raha mida omanikud taga ajavad ja väheneb võime osta häid talente või küpseid mängijaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X