320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tugevat närvi siis teile, härrad. Ma arvan, et Taaraka ja Kangerti sõidu vaatamine on pisut tervislikum.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Subs: Fabianski, Miquel, Lansbury, Özyakup, Oxlade-Chamberlain, Sunu, Chamakh.
      Mitu nime sa ise välja mõtlesid?
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        HAHAHA. Jumal halastagu meile!

        Kommentaar


          Peale 5-1 kaotust on mõnel mehel veel huumorisoon alles. Pole paha!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Mis selle penaltiga juhtus?
            Ei suuda ka mina ühtegi striimi käima joosta
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Peale 5-1 kaotust on mõnel mehel veel huumorisoon alles. Pole paha!
              Huumorisoon on ainus, mis meil alles on pärast tänast. Nii minul kui ka paistab et sinul...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana
                Pmst sama mõttetu kui De Gea...
                Pendla võttis väga ilusti ära ning hiljem 2-0 seisul tegi kaks järjestikust väga head tõrjet Shava ning RvP vastu. Ei ütleks, et mõttetu.

                Ja mingid tuumatrollid võiks ka siit kaduda ning teemat mitte risustada "sisukate" postitustega.

                Kommentaar


                  Ei mõista mina kuidas Jenkinson saab mängida Inglise kõrgliigas. Isegi Eesti koondise puujalad mängivad paremini kui see härra.

                  Kommentaar


                    Esimene värav - CB paar. Täiendust vaja!
                    Teine värav - LB ja CDM kala. Täiendust vaja!
                    Kolmas värav - RB kogenematus.

                    Traore, Coquelin ja Jenkinson ei ole veel valmis alustama. Traore tuleks maha müüa. Coquelin kukkus pärast esimest puudet pikali. Millest siin üldse rääkida? Jenkinson vajab aega, ta ei ole valmis veel esi ühteistkümnes alustama. Muidu usku temasse küll. Ramsey vajab veel aega. Olgugi, et Walcott lõi värava on ta paras pask ikka olnud. Jube lohakas on ja joosta ka nagu ei viitsi enam väga. Rosicky - nähtamatu, kuid suudab vähemalt palli hoida. Van Persie, kui poleks penaltit mööda löönud, siis ilmselt ei saa arugi, et mängib. Arshavin on olnud suht positiivne minu silmis.

                    1. Millal lõpuks Wenger teeb oma ostud? Nii nagu praegu on seis ikka suht nutune. 2. Wenger võiks minna tagasi 4-4-2 süsteemile. Van Persie üksi ees ei tööta üldse!
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Pendla võttis väga ilusti ära ning hiljem 2-0 seisul tegi kaks järjestikust väga head tõrjet Shava ning RvP vastu. Ei ütleks, et mõttetu.

                      Ja mingid tuumatrollid võiks ka siit kaduda ning teemat mitte risustada "sisukate" postitustega.
                      Pendla tõrje on võrdne sellega, et pime kana leiab tera. Fakt on see, et mees on seal väravas ikka kuradi ebakindel ja on vastastele väheste mängudega nii mõnegi värava kinkinud. Arsenali värav täielik tema pläkk. Mina isiklikult annaks varsti ka sellele Aalesundist tulnud vennale võimaluse paariks mänguks, sest De Gea on kõike muud kui kindel väravavavaht hetkel ju....

                      Kommentaar


                        Arsenal meenutab väga mõne aasta tagust Liverpooli. Mis teha, kui midagi muutuma ei hakka siis tõenäoliselt sama saatus ees ootabki - järgmine hooaeg meistrite liigas ei mängita(Mis tähendab juba suurt rahalist kaotust,paljud tähtmängjad võvad klubist lahkuda) ja kui nii edasi läheb siis sellel aastatl Meistrite Liiga play-offi pääsemine oleks juba päris kõva sõna.

                        Wengeri jäärapäisus(Olulised mängjad lähevad klubist ära,aga tambin panen koosseisu noored, premieri kogemusteta mängjaid, selle asemel, et natukenegi yritada kosseisu poolest teiste oma liiga tippudega kaasas pysida ja mõnedki kõvemad mehed osta.) Kui nüüd neid paari mängjat viimase paari päevaga, mil veel aken lahti on, ei tule siis ei hakka parem Arsenali hooaega ette kujutama.

                        15 aastat on pukis oldud ja teened klubile on olnud meeletud, kuid mingi aeg on vaja uut hingamist,uusi patareisid midagi pole teha.

                        EI taha sündmustest ette rutata, aga nii see kipub olema.
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust

                          Van Persie, kui poleks penaltit mööda löönud, siis ilmselt ei saa arugi, et mängib.

                          1. Millal lõpuks Wenger teeb oma ostud? Nii nagu praegu on seis ikka suht nutune. 2. Wenger võiks minna tagasi 4-4-2 süsteemile. Van Persie üksi ees ei tööta üldse!
                          Seda, et Van Persie üksi ees ei tööta, on ideaalselt ka Hollandi koondise mängudest näha olnud. Maailmaklassist mängija, aga üksi ees tilberdades on tema kasulikkuse faktor oluliselt väiksem, kui võiks olla - 10-15 väravat hooajal tuleb ikka ära, aga võiks olla oluliselt kasulikum meeskonnale, kui ründes keegi tema kõrval oleks.
                          Ja Wenger hakkab suht klouni staatusesse minu silmis juba tõusma - mis muidugi ei tähenda, et tema varasemad saavutused sellega nullitud saaks. Jumal ise teab, et Arsenal mulle absoluutselt ei sümpatiseeri, aga see pole enam naljakas isegi, mis teil toimub seal

                          Kommentaar


                            Kas ma olen ainuke neutraalne kes täiega kaifib seda mängu?

                            Kommentaar


                              Ma küll mängu ei näe, aga on see kindel, et nad ikka jalgpalli seal mängivad? Kerge hokiskoor juba, kui isegi seda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kris866
                                ma pole küll neutraalne,aga kaifin küll kuna mul on hea meel ,et wenger saab korralikult alandatud
                                Vau. Ma loodan, et kui sa 1. septembril aktusel kogu kooli ees "Kui on meri hülgehall..." laulad, siis keegi tõmbab sul püksid maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X