320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    milleks siis platsile minna? saad ise ka aru, et vahe on tohutu,
    antud juhul on tegu moraalse laostumisega

    VSB-s peaks ju mitu kordust olema,
    Poom seletas detailselt, et liini ei tõsteta nii kõrgele, kui pallile samal ajal mitte mingit survet ei tehta
    ja vastane saab vabalt kaitseliini taha läbijookse teha
    Mis mõttega minna platsile viie kaitsjaga kaotusseisust 1-3?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mis mõttega minna platsile viie kaitsjaga kaotusseisust 1-3?
      Et mäng ei lõpeks 8:2?
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Et mäng ei lõpeks 8:2?
        Aga pole ju vahet kas mäng lõpeb 1-3 või 2-8. Punkte selle eest ikka ei anta. Kas tõesti Manku fännid joovad midagi sellist, mille peale on luukerepea märk hoiatuseks kleebitud? Selge see, et mindi veel teisel poolajal üritama midagigi päästa ja ennem neljandat väravat oldi ka paar korda lähedal väravale. Ei õnnestunud ja siis murdudigi, kui neljas lasti lüüa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Aga pole ju vahet kas mäng lõpeb 1-3 või 2-8. Punkte selle eest ikka ei anta. Kas tõesti Manku fännid joovad midagi sellist, mille peale on luukerepea märk hoiatuseks kleebitud? Selge see, et mindi veel teisel poolajal üritama midagigi päästa ja ennem neljandat väravat oldi ka paar korda lähedal väravale. Ei õnnestunud ja siis murdutigi.
          Mu point oli selles, et põhjus minna 5 kaitsjaga oli selles, et näha et kaitse on nagu läbikäiguhoov.
          Minule, ma kujutan ette et enamus teistele ja ka mingi inglise kanali komentaatoritele(hui teab mis kanal) oli selge, et midagi peab kaitses teiseks poolajaks muutma kui rongi alla ei taha jääda.

          EDIT: Mitte et ma kurdaks.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Arsenal's form since Carling Cup final: DDDWDDWDDLWLLDDLL.
            Esmapilgul lugesin, et jälle mingi W*n*eri poolt toodud tundmatu noormängija nimi...
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Aga pole ju vahet kas mäng lõpeb 1-3 või 2-8. Punkte selle eest ikka ei anta. Kas tõesti Manku fännid joovad midagi sellist, mille peale on luukerepea märk hoiatuseks kleebitud? Selge see, et mindi veel teisel poolajal üritama midagigi päästa ja ennem neljandat väravat oldi ka paar korda lähedal väravale. Ei õnnestunud ja siis murdudigi, kui neljas lasti lüüa.

              viimane remark - kaitsja lisamine kaitsja lisamiseks, aga - nagu poomgi ütles - oli liin liiga kõrge ja selle errori oleks pidanud küll poolajal paikama või ei?
              ja tegelt veits on vahe kas 3-1 või 8-2, aga see selleks.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                öeldes seda kõike, siis ega arsenei järjekindlus on ikka päris ogar. müüsime maha maailma ühe parima keskpooliku ja väga hea (olgugi, et ultranirgi) ääre.
                Sarnasus Alonso müügiga on olemas. Erinevus on selles, et ühtegi "asendajat" pole suudetud osta. Isegi mitte vigast itaallast Ma ei kujuta ette kuidas transferis suurte rahadega neid suuri mänge mängitakse. Aga hetkel on olukord kus Wengeril on suur hunnik raha ja veel suurem hunnik meeleheidet. Ja kui lisada siia juurde 3 päeva akna sulgumiseni siis jääb ainult vaadata millised klubid talt need 7 nahka röövivad.

                Kommentaar


                  No kuule Marduk,

                  kui juba sina haletsed meid, mida ma siis veel pean tegema...?
                  Eile oli täislaks, kogu suguvõsa oli külas, mäng käis telekas taustaks ja kõik irvitasid. Õnneks aimasin seda pakki ette ja ei hakanud end enne mängu mingeid ootusi tekitama.

                  Aga ega meil polegi enam muud teha kui kolmapäevani oodata. Eks siis näeb. Imesid küll ei oota - oleksin üllatunud, kui turult kedagi arvestatavat veel leiame. Mingi korea parkla nagu emotsioone ei hüpita.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    No kuule Marduk,

                    kui juba sina haletsed meid, mida ma siis veel pean tegema...?
                    Mul on kõrged lootused et te ostate 31.augustil meilt Poulsseni 25M'ga.

                    Kommentaar


                      Mourinho on välja öelnud, et tema plaanidesse ei mahu Fernando Gago. Arvestades seda, et keskväljaga on tteil probleeme siis miks mitte ei võiks Wenger Gago realilt ära osta. Ma arvan, et Gago oleks väga hea valik.. seda enam, et suhteliselt odavalt saaks mängija kätte(8M)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                        Mourinho on välja öelnud, et tema plaanidesse ei mahu Fernando Gago. Arvestades seda, et keskväljaga on tteil probleeme siis miks mitte ei võiks Wenger Gago realilt ära osta. Ma arvan, et Gago oleks väga hea valik.. seda enam, et suhteliselt odavalt saaks mängija kätte(8M)
                        Kui oleks prantslane, siis ta ostaks kasvõi 25 milliga selle Gago, aga see ju argentiinlane, siis kohe kindlasti ei osta. Ta läheb ja ostab mingi 35-40 milliga Hazardi. Kurat müüb 35 milliga maailma parima keskpooliku maha ja asemele tahab osta ma ei tea kelle. Mata oli ka saadaval kõigest 23-26 milliga, mis ta jokutas??

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elukas Vaata postitust
                          Kui oleks prantslane, siis ta ostaks kasvõi 25 milliga selle Gago, aga see ju argentiinlane, siis kohe kindlasti ei osta. Ta läheb ja ostab mingi 35-40 milliga Hazardi. Kurat müüb 35 milliga maailma parima keskpooliku maha ja asemele tahab osta ma ei tea kelle. Mata oli ka saadaval kõigest 23-26 milliga, mis ta jokutas??
                          Matal oli lepingus kuni juuli keskpaigani väljaostuklausel. Mingi 20 milli vist. Nii et oleks saand veel odavamalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                            Mourinho on välja öelnud, et tema plaanidesse ei mahu Fernando Gago. Arvestades seda, et keskväljaga on tteil probleeme siis miks mitte ei võiks Wenger Gago realilt ära osta. Ma arvan, et Gago oleks väga hea valik.. seda enam, et suhteliselt odavalt saaks mängija kätte(8M)
                            Algselt postitas elukas Vaata postitust
                            Kui oleks prantslane, siis ta ostaks kasvõi 25 milliga selle Gago, aga see ju argentiinlane, siis kohe kindlasti ei osta. Ta läheb ja ostab mingi 35-40 milliga Hazardi. Kurat müüb 35 milliga maailma parima keskpooliku maha ja asemele tahab osta ma ei tea kelle. Mata oli ka saadaval kõigest 23-26 milliga, mis ta jokutas??
                            Küsimus ei ole raha (transfer fee) maksimises, vaid mängijate palganõuetes ja peamiselt soovis liituda Arsenaliga. Väga lihtne on öelda: De Rossil on leping lõppemas, teil on vaja keskvälja - ostke. Tevez tahab Cityst ära - ostke. Nagu ma aru sain, siis Mata lihtsalt valis meie ja siniste vahel nemad. Sama oli näiteks Phil Jonesiga - ta valis Unitedi. Või enne seda Smalling. Jne jne. Ning pole ka ju midagi imestada - mingil tasandil meil käärib ja laagerdub. Tugevalt. Kas kõrgeim tasand ei suru ennast treenerile peale, või ei anna kõrgeim tasand treenerile vahendeid. Või on treener kaotanud võime hinnata asju reaalselt ja arvab, et ta teeb kõik õigesti. Või lausa need kaks asja kokku.

                            Igatahes eilne pidi olema mingit sorti äratus. Mul on meeletult kahju nendest noortest kes lihtsalt visati lõvidele söögiks eile. Jenks, Coq, Ox, Lansbury. Või nädal varem - Frimpong, Miquel. Samamoodi on kahju nendest kes ei vääri sellist olukorda milles nad end leiavad - van Persie, Walcott.

                            Olgu mis on aga vaevu elusalt me sellest nädalast läbi saime. CL'i alagruppi jõudsime ning see on meie viimane trumpkaart millega veel mängus püsida. Vähemalt on millega keskmike käest nende parimaid poegasid meelitada. Salfkapakk valmis, Sky Sports News käima ja ootame.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                              Mourinho on välja öelnud, et tema plaanidesse ei mahu Fernando Gago. Arvestades seda, et keskväljaga on tteil probleeme siis miks mitte ei võiks Wenger Gago realilt ära osta. Ma arvan, et Gago oleks väga hea valik.. seda enam, et suhteliselt odavalt saaks mängija kätte(8M)
                              Gago tuleb Romasse, ei ole mõttet jebida

                              Kommentaar


                                Ahjaa, ning kuna nüüd on interlull 10. septembrini, siis tuleb loota et keegi isamaa au ja kuulsust kaitstes pooleks ei läheks ning teised kõik paranevad. Swansea vastu puuduvad eemaldamiste tõttu endiselt Song, Gervinho ja nüüd ka Jenkinson. Ning progonooside kohaselt peaks ka kõik paranema va. Diaby. Kui me veel lisaks 2-3 meest selles aknas siis peaks valikuvõimalusi olema.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X