320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes oleks uskund enne akent? Gervinho, Jenkinson, Oxlade-Chamberlain, Campbell, Chu-young, Mertesacker, Santos, Benayoun, Arteta

    Kommentaar


      Algselt postitas jukss Vaata postitust
      Kes oleks uskund enne akent? Gervinho, Jenkinson, Oxlade-Chamberlain, Campbell, Chu-young, Mertesacker, Santos, Benayoun, Arteta
      Wowzers! Võib täitsa tõele vastata, et see sitt hooaja algus oli teile pikas perspektiivis isegi äkki kasulik.

      Kommentaar


        Aga jah, akna kokkuvõte (ametlik nüüd)

        IN: Jenkinson, Oxlade-Chamberlain, Campbell, Gervinho, Chu-Young, Mertesacker, Santos, Benayoun, Arteta
        Out: Fabregas, Nasri, Eboue, Clichy, Bendtner, JET, Traore, Denilson, Vela

        Niiet 9 sisse, 9 välja. Võimas. Täielik verevahetus. Aga samas peab nõustuma olegtoivoga, et ikkagist allahinnatud kaupade osakonnas me shoppasime enamasti. Paberil jäi meeskond kindlasti nõrgemaks. Oodatud ja lubatud suuri tehinguid ei tehtud ja transfer rekordeid Wengerile endiselt ei meeldi purustada.

        Selge on see, et edu saab sellele meeskonnale tuua ainult täielik sulandumine ühtseks meeskonnaks, ning veri higi ja pisarad ehk raske töö. Enamat kui 4. kohta on muidugi raske loota ikkagi, aga uskuma peab. Kui väga halvasti läheb, siis saab veel jaanuaris täiendada.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Päris huvitav.Arsenalis mängivad nüüd:Walesi kapten,Venemaa kapten,Tšehhi kapten,Lõuna korea kapten,Iisraeli kapten,Vermaelen on Belgia varukapten

          Kommentaar


            Arteta kotis

            Kommentaar


              Nicklas Bendtner Sunderlandi

              Äkki tuleb mehele aru pähe veel, ning saab tulevikus asja.

              Mikel Arteta liitus Arsenaliga

              Aga nüüd tahaks, et keegi interlullil vigastada ei saaks ja need kes katki on terveks saaks. Ning loodame, et nüüd sai kõik see halb veri välja imetud klubist ning kõik kes kohal on, on motiveeritud, ning näevad et lihtsalt suu ammuli ootamine et palka makstakse edu ei too vaid lõppeb hoopis minema saatmisega.

              Park Chu-Young - 26. aastane - 53 mängu Lõuna Korea koondises - koondise kapten
              Andre Santos - 28. aastane - 22 mängu Brasiilia koondises
              Per Mertesacker - 26. aastane - 75 mängu Saksamaa koondises - oli Werderi kapten
              Yossi Benayoun - 31. aastane - 83 mängu Iisraeli koondises - koondise kapten
              Mikel Arteta - 29 aastane - 0 mängu koondises

              Selgelt on näha, et Wenger rõhus lõpuks palju räägitud kogemuste peale. Kaks koondise kaptenit jälle juures. Yossi ja Arteta on end PLis samuti tõestanud juba. Ootame põnevusega 10. septembrit.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Marvin Martini oleks Sochaux`st sandikopikate (noh väga rohkem ei oleks pidanud maksma, kui Arteta eest) eest kätte saanud ja kutt ise tahtis ka tulla. Kuna Arsenal on mulle sümpaatne meeskond, siis ma olen veidi isegi pettunud. Samas ega ma ausalt öeldes pole ka Artetat väga mängimas näinud. Keegi võiks tema kohta pikemalt rääkida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Marvin Martini oleks Sochaux`st sandikopikate (noh väga rohkem ei oleks pidanud maksma, kui Arteta eest) eest kätte saanud ja kutt ise tahtis ka tulla. Kuna Arsenal on mulle sümpaatne meeskond, siis ma olen veidi isegi pettunud. Samas ega ma ausalt öeldes pole ka Artetat väga mängimas näinud. Keegi võiks tema kohta pikemalt rääkida.
                  Usu mind, Marvin Martin oli ka Arsenali fännide seas väga oodatud, ning mingid allikad väitsid täna, et £15m olevat Sochaux poolt tagasi lükatud. Kahjuks ei tulnud nö. "marquee" signingut seekord kuigi nimesid millega õrritati oli palju - Hazard, Götze, M'Vila, Martin, Renato Augusto jpt. Lõpuks rahulduti natuke väiksema kaliibriga kahjuks.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kõiki asju arvesse võttes peab aknaga igati rahul olema. Hazardid, Martinid, Götzed ja M´Villad jäid küll seekord ostmata aga kas keegi reaalselt uskus, et Wenger nii seniilseks on läinud, et hakkab kahekordselt klubi üleminekurekordeid purustama? Kõuts ostis täpselt sellise hinnaklassi mängijaid, nagu ta alati teinud on. Otseselt pettumuseks ei ole põhjust, rahvast tuli hulgim sisse ja peamiselt 26+ aastates seltskond. Võib öelda, et project youth on oma ametliku lõpu leidnud.

                    Kui veidi ratsionaalselt analüüsida, siis Cesci näol kaotasime küll vähemalt paberi peal kvaliteeti aga meeskond tundub ühtlasem ja sügavam. Cesci aegadel kippus tihti nii olema, et kui hispaanlane jälle kohustuslikele harmstingi-puhkustele läks, tundusid ülejäänud mehed nagu peata kanad väljakul olema. Kogu mäng oli ekskapteni ümber ehitatud ja arvestades seda tihedust, millega fabs endale neid hammypuhkuseid võttis, oli tegemist ühe tõsise murepunktiga.

                    Mul ei ole mingit kahtlust, et Gervinho Nasrist maha jäetud augu rohkem kui edukalt suudab täita. Kui mees oma viimase palli kallal veidi vaeva näeb, ei märkagi keegi $amiri kadumist, ja erinevalt Na$rist suudab Gervinho kaitsjaid üks-ühele ette võtta.

                    Mis kaitset puudutab, siis teoreetiliselt oleme ju paremas seisus kui aasta tagasi. Keskkaitses on üks keha juures ja sealjuures mitte just väike eksemplar. Tore. See oligi puudu. Kiirete ja dünaamiliste ründajate vastu saame Kos Tv5 kaitsepaari kasutada ja igasuguste Boltonite ja Stokede vastu Merte ja embakumba. Eboue-Jenkinson lüke suurt tähelepanu ei vääri, selge on see et poiss kes veel mõnda aega tagasi mängis õige mitu divarit allpool, ei saagi midagi vapustavat platsil näidata. Sagna õpipoisiks kõlbab küll. Clichy-Santos vangerdus saab ju ka aind edasiminek olla, brassile meeldib ette ründesse tormata ja kuuldavasti on tegemist vähemalt selles faasis andeka palluriga. Gaeli kokkujooksmised kaitsefaasis ja andetud tsenderdused nurgalipu äärde on nüüdseks vasakul äärel minevik, loodetavasti.

                    Lisaks on Benayouni ja parki näol lisatud meeskond raskesti vajalikku sügavust ja rotatsioonikvaliteeti, usutavasti see sats veebruarist/märtsist veel mentaalselt puhkusele ei lähe. Ja loodetavasti tänane tihe liiklus Colney suunas aitab ka praegustel mängijatel moraali tõsta. Tähendab peab aitama, kes mökutama jääb jääb pingile, igale positsioonile on vähemalt üks otsene asendus olemas.

                    Usutavasti ei tohiks see maagiline 4s koht küll utoopia olla, kas me just Manchesteri klubide ja Chelseaga sammu suudame pidada, arvestades juba kehtivat händikäppi, on iseküsimus. Aga jääme siis ootama, kuni hooaeg täie rauaga edasi läheb ja uutele meestele võib vaid kiiret kohanemist soovida.

                    Kommentaar


                      Ma olen positiivselt meelestatud. Transferitega rahul ja ootan Swanseat kodus.
                      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                      Kommentaar


                        Tundub, et tegime sitast saia! Suurep2rane! Ei j6ua Swanseaga m2ngu 2ra oodata. Eks vaatab kuidas uue lineup-iga m2ngud edenevad, aga kas oleks v6imalik prognoosida, et Arsenal liiguks mingil ajal tagasi formatsiooni juurde kus oleks 2 strikerit v6i j22dakse ikka tugeva midfieldi peale lootma (kuigi praegu peab t6dema, et midfield sai p2ris korraliku lisa juurde). Aga eks elame n2eme

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                          Tundub, et tegime sitast saia! Suurep2rane! Ei j6ua Swanseaga m2ngu 2ra oodata. Eks vaatab kuidas uue lineup-iga m2ngud edenevad, aga kas oleks v6imalik prognoosida, et Arsenal liiguks mingil ajal tagasi formatsiooni juurde kus oleks 2 strikerit v6i j22dakse ikka tugeva midfieldi peale lootma (kuigi praegu peab t6dema, et midfield sai p2ris korraliku lisa juurde). Aga eks elame n2eme
                          Kuidas sitast saia? Yossi ja Arteta ei asenda kohe kindlasti Fabregast ja Nasrit..eriti veel Yossi.. suht overrated mängija. Arteta küll hea ost.

                          Kommentaar


                            ää...nõnda palju kui ma Yossi mänge olen näinud, siis on ta alati terav, ohtlik, loov - ülehinnatud... not.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              eks need täiendused olid surve all tehtuna üsnagi parima lahenduse lähedal ja millegi pärast arvan, et nüüd suudetakse kuni jaanuarini asju enam-vähem kontrolli all hoida ja siis tehakse paar lüket veel. selleks ajaks on kitsaskohad paremini välja joonistunud ka. samas tiitlirallit oodata ei maksaks, vaid ikka sama stiil, et 4 hulgas peab olema. see on muidugi iga aastaga aina keerulisem väljakutse.

                              Kommentaar


                                Kaks korralikku kaitsjat - check
                                Kaks korralikku keskväljamootorit - check
                                Liikuv ja tehniline äärepoolik-ründaja - check
                                + mitu tegelast, kellest võib tulevikus asja saada.
                                Sai hangitud korralikud mängijad just nendele positsioonidele, mis enim hädas. Ramsey, Wilshire, Song, Frimpong, Arteta, Benayoun on täitsa uhke valik keskringi ümbrusesse.
                                Shava tulevik on kaedaspidi ikkagi ääres...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X