320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ilma et ma oleks iialgi üheski jalkatrennis käinud, kõlab Su väide kahtlaselt. Nõus, et Songa suusahüppaja asend oli veider, aga mis nad peaks siis oma kastis olema kõik kreenis vastase värava suunas, et mine tea, kust pall võib tulla ja rikošeti võtta? Tavaline koba, kus pall lendas vastu meest, varemgi juhtunud, juhtub edaspidigi. Košelnõi o.g. ei olnud enam koba, see oli ilus finišeering lausa.
    Ahsoo, no ega ma ei oska öelda mis sinu jaoks loogiline tundub, aga vähemalt mina arvan küll, et suund kuhu mängija oma keha ja liikumisega peaks hoidma on enda väravast eemale. Tema aga kattis oma kehahoiakuga ära igasuguse võimaluse, et pall kastist väljapoole liikuma hakkaks.

    Wenger:

    I believe as well when you score an own goal, you have to look at yourself. It’s never, never, never, never, never completely out of reach, or very rarely. Out of 100 own goals there are maybe 5 or 6 where you have no chance at all, all the rest you have to look at yourself.
    Tundub, et täna Shrewsbury vastu näeme 4-4-2'te, kuna seda olevat viimases trennis viksitud ja Chamakh-Park ründepaari. Väga kahju, et Afobe vigane on.

    Tõenäoline algrivistus:

    Fabianski
    Jenkinson-Djourou-Miguel-Gibbs
    Chamberlain-Frimpong-Coquelin-Benayoun
    Chamakh-Park

    Pink: Martinez, Boateng, Yennaris, Özyakup, Aneke, Watt ja Ryo.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Ryo algrivistusse palun.

      Tegelt ma ei mõista üldse miks Wenger ta alles jättis kui hetkel nagu näha ta temas põhimeest ei näe. Oleks võinud laenule saata kogemusi saama, eelistatult BPL'i (nt Bolton oleks hea sihtkoht). Sama kehtib ka nt. Oxi, Miqueli ja ise arvaks ka et Jenkinsoni kohta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Ryo algrivistusse palun.

        Tegelt ma ei mõista üldse miks Wenger ta alles jättis kui hetkel nagu näha ta temas põhimeest ei näe. Oleks võinud laenule saata kogemusi saama, eelistatult BPL'i (nt Bolton oleks hea sihtkoht). Sama kehtib ka nt. Oxi, Miqueli ja ise arvaks ka et Jenkinsoni kohta.
        Tal olevat match fitnessiga probleeme, ehk impact sub esialgu.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

          Fabianski
          Jenkinson-Djourou-Miguel-Gibbs
          Chamberlain-Frimpong-Coquelin-Benayoun
          Chamakh-Park

          Pink: Martinez, Boateng, Yennaris, Özyakup, Aneke, Watt ja Ryo.
          Sellise koosseisuga ei saa te League Two meeskonnast jagugi ju.

          Kommentaar


            Gazidise avaldus on sümpaatne. Palun nüüd seltsimees omanikul ka tõusta püsti ja öelda kaks lauset.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              Gazidise avaldus on sümpaatne. Palun nüüd seltsimees omanikul ka tõusta püsti ja öelda kaks lauset.
              Sümpaatne on see küll ja vajalik samuti. Aga kahjuks probleeme see ei lahenda ega aita lahendada.
              Ei tea kas näen asju liiga mustas toonides põhjustatuna ületöötamisest ja stressist vmsvms, aga ma ei näe endiselt valgust tunneli lõpus vaid hoopis kuristikku. Viimase viie aasta saldo on olnud selline, et iga järgmine aasta on meeskonna kaitse aspektist olnud hullem kui eelmine ja käesolev hooaja algus on nagu hoo sisse saanud lumepall, mis kuristikku veereb.

              Olen hetkel arvamusel, et Wengeri liigutused meeskonna suhtes on psühholoogilise mõjuna ennast ammendanud ja ükskõik mida ta ei räägi või röögi - midagi enam ei muutu paremuse suunas. Väike muutus rutiinis - Rice väljakuservas ja mitte Arsene - ning kohe kogu meeskond rabeles kaitses ning lausa korrektselt. Ja nagu boss ise tagasi - kõik hullem veel kui varem.

              Kõik "spetsialistid" üle kogu Inglismaa on arvamusel, et asi on nii hull, et enam hullemaks minna ei saa. Mina aga paraku olen arvamusel, et kui midagi ei muudeta, siis just lähebki veel hullemaks.

              Kommentaar


                Kas tänasest mängust teleülekanne tehakse ?

                Kommentaar


                  Lugesin kuskilt, et teleülekannet ei tehta, ning ainuke meediakanal, kust ma leidsin, et mängu üle kantakse, on Arsenal Player meeskonna veebilehel. Suvel, sõprusmängude ajal õnnestus mul kogemata sealt Playerist kahte mängu näha, kuid ma ei tea siiamaani, kas oli veebilehe ja mängijaga mingeid probleeme, et mina, kui tavakasutaja sain pildile ligi või olidki paar mängu tasuta kõigile nähtavad, täna ma usun siiski, et peab olema registreeritud kasutaja ning et pilti näeb vaid raha eest.

                  Aga loodan siiski, et kuskilt ikka miskit näeks...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                    Lugesin kuskilt, et teleülekannet ei tehta, ning ainuke meediakanal, kust ma leidsin, et mängu üle kantakse, on Arsenal Player meeskonna veebilehel. Suvel, sõprusmängude ajal õnnestus mul kogemata sealt Playerist kahte mängu näha, kuid ma ei tea siiamaani, kas oli veebilehe ja mängijaga mingeid probleeme, et mina, kui tavakasutaja sain pildile ligi või olidki paar mängu tasuta kõigile nähtavad, täna ma usun siiski, et peab olema registreeritud kasutaja ning et pilti näeb vaid raha eest.

                    Aga loodan siiski, et kuskilt ikka miskit näeks...
                    Streame paistab olevat erinevatel saitidel (eks kella 21.40 paiku saab linkidega aidata), teleülekannet mingitesse inglise kanalitesse ei tehta, niiet vist mingid hiinakeelsed streamid täna. Arsenal Playeris need pre-season mängud olid jah kõigile nähtavad, ning tänane mäng ei ole mitte Live'is vaid kohe peale lõpuvilet hakatakse näitama. Nagu mina siit aru saan.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Team in full: Fabianski, Jenkinson, Miquel, Djourou, Gibbs, Oxlade-Chamberlain, Coquelin, Frimpong, Benayoun, Park, Chamakh.

                      Subs: Martinez, Yennaris, Boateng, Ozyakup, Aneke, Ryo, Watt.


                      u. 35 min veel ja hakkabki ülekanne.

                      edit: duubeldan streami?
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Streami kellelgi?

                        Audio stream:

                        Kommentaar


                          Tundub, et tõesti ühtegi teleülekannet täna ei tehtagi, ehk kes praegu Arsenal Playerist kommentaare kuulata ei saa, neile stream: http://yanying.yolasite.com/chan7.php

                          Ning mängu näeb Arsenal Playerist kohe peale lõppu.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            0-1, jälle kaotusseisus. jätkuvalt pilti?
                            http://yanying.yolasite.com/chan7.php siis saab kuulata.
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              päriselt ka arsenal kaotusseisus? tõmmaku oksa ennast


                              seda mängu arsenal playerist näeb ilma kasutajata?ma ei mäleta parooli

                              Kommentaar


                                Ma tean, et mängu ajal ei kommenteerita, aga päris pask
                                Ausõna, enam ei suuda nad üllatada.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X