320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    29 aastasele Artetale pakkusime me samuti 4 aastase lepingu, ei ole järgmisel suvel 29 aastasele van Persiele +3 aastat panna mingi probleem ma arvan, kui ta ise tahab.

    mattspiro Matt Spiro
    Rennes gen manager Dreossi says millionaire owner Francois Pinault showed ambition by refusing big (#AFC) bid for Yann MVila (France Foot)
    Väga huvitav info, ning samas väga kahju, et diilist asja ei saanud. M'Vila oli suvise akna üks suurimaid soove mul isiklikult, ning arvestades olukorda Wilshere'i ja jätkuvalt ka Diaby (võib olla lõplikult tuksis) tervisega, oleks seda enam teda praegu väga vaja.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      RvP lepingu pikendamine sõltub tõenäoliselt sellest, millist ambitsiooni näitab Arsenal järgmise aasta jooksul nii meeskonna kui klubina. Kui allakäiguspiraal jätkub, tuleb arvestada RvP müümisega suvel. Ma usun, et CL koha saamine/välja jäämine on suur faktor, nagu ka edu/ebaedu muudes sarjades see hooaeg. Lisaks tegutsemine mängijaturul, talvises aknas võiks ja peaks kedagi sisse tooma kindlasti, 10 mängu hooaega ja juba on laatsaret mehi täis - paljud neist tavalised kahtlusalused.

      RvP on kahtlemata klubi legend ja ma olen kindel, et tema suurim soov on seda staatust süvendada veelgi. Samas personaalsest vinklist lähtudes on täiesti mõistetav, et mees tahab oodata ja vaadata millises klubis ta oma karjääri lõpetama hakkab - kas Arsenalis mis mängib CL jalgpalli ja vähemalt üritab Manchesteride ja asjadega madistada või klubis, mis järgmine hooaeg hakkab Euroopa mänge mängima neljapäeviti, kui sedagi. Ja kui mees suvel peaks müüki minema, siis tehniliselt on tal 3-4 aastat tipus aega, seega täpselt üks korralik lepingupikkus mõnes muus klubis midagi ära teha.

      Ajastus ei ole muidugi kiita ja fännidele, arvestades Na$ri saagat, ei ole mitte meeltmööda selline avaldus aga nüüd on tähtis, et mõlemad pooled näitavad nüüd maksimaalset ambitsiooni. Arsenal meeskonna ja klubina, Robin mängija ja kaptenina.

      Kommentaar


        hui läheb Van Persie kuhugi niipea. ta liiga committed ja Arsenalil saab aint paremini minema hakata, pole põhjust

        Kommentaar


          Algselt postitas Chamakh Vaata postitust
          hui läheb Van Persie kuhugi niipea. ta liiga committed ja Arsenalil saab aint paremini minema hakata, pole põhjust
          Ideaalis jääb RVP muidugi karjääri lõpuni Arsenali, aga liigselt lootusi seada pole mõtet. Titi väitis ka enne lahkumist, et jääb, hui...
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            RvP lepingu pikendamine sõltub tõenäoliselt sellest, millist ambitsiooni näitab Arsenal järgmise aasta jooksul nii meeskonna kui klubina. Kui allakäiguspiraal jätkub, tuleb arvestada RvP müümisega suvel. Ma usun, et CL koha saamine/välja jäämine on suur faktor, nagu ka edu/ebaedu muudes sarjades see hooaeg. Lisaks tegutsemine mängijaturul, talvises aknas võiks ja peaks kedagi sisse tooma kindlasti, 10 mängu hooaega ja juba on laatsaret mehi täis - paljud neist tavalised kahtlusalused.
            Enam täpsemalt seda olukorda kirjeldada ei saagi vist. Totally agree.

            Kommentaar


              Arsenal: SZCZ, Sanga, Mertesacker, Song, Santos, Frimpong, Arteta, Rosicky, Arshavin, Chamakh, Oxlade-Chamberlain

              Subs: Fabianski, Jenkinson, Gibbs, Ramsey, Coquelin, Park, van Persie
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Ohhh jahhh, õnneks on õlut hulgim varutud.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Sama siin

                  Go Ox!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ohhh jahhh, õnneks on õlut hulgim varutud.
                    Kõik nagu tunduks enam-vähem, kui silmadega üle lasta ja siis opst - Chamakh alustab. Jätku õlle, mis muud!
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Kõik nagu tunduks enam-vähem, kui silmadega üle lasta ja siis opst - Chamakh alustab. Jätku õlle, mis muud!
                      NLD ootab, peab riskima kodus eeldatavasti nõrgema vastu!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Subs: van Persie
                        Miks nii? Väike "karistus" selle lepingu teema tõttu?

                        Mu fantaasia meeskonna kapten

                        Kommentaar


                          Isegi koefid aeti tiba kõrgemaks Arsenali kasuks pärast algkoosseisu teatamist. Kae nalja, mis mõju on hollandlasel.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Miks nii? Väike "karistus" selle lepingu teema tõttu?

                            Mu fantaasia meeskonna kapten
                            Ei saa ribadeks tõmmata härrat! Niigi peaks juba mõne kodulooma või imiku kuhugi ohverdama, et seni kenasti terve on.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              palju õnne ox! kõvv.

                              edit: kuid üldises plaanis peab mainima, et ta ei ole veel ikka põhimehena valmis produkt.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                Tore, raskelt teenitud 2-1. 20' minutiks ette minna 2-0 ja ülejäänud 70 minutit kannatada suht tuima toksimist, aga vastu pidasime! Ja ma endiselt arvan, et keskväli Arteta + Ramsey (või täna Rosicky) on meeletult balansist väljas. Esimene poolaeg oli Rosickyst suht vähe abi peale paari kasuliku liigutuse, aga samas kaitses oleks Frimpsil abi vaja olnud kõvasti.

                                Kokkuvõtvalt: küpsised Suurele Perile, kelle pikad jalad ja "pall katusele" stiil kaitses ühe enam meeldib, Artetale taas keskväljal olemas olemise ja mängu juhtimise eest ning võib olla natuke üllatavalt ja avansiga aga Chamakhile ka. Mees tegi päris korralikult tööd ja välja vahetamise hetkel oli juba 8.6km jooksnud. Vitsaga üle pepu tõmbaks Rosickyl kes oli suht kasutu ja teisel poolajal väga nähtamatu. Ülejäänud mängisid enam-vähem oma koha välja - Frimpsist oli näha, et noor ja toores. Arshavin oli esimene poolaeg nähtamatu aga teisel võttis oma pisikesed jalad välja tagumiku alt. Sagna oli nagu ikka mees omal kohal kuigi esimesel poolajal üritati kõvasti käristada tema äärest.

                                Pisike samm positiivse suunas taas!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X