320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    The Arsenal fans chanted that they wished their former striker(Adebayor) had been killed in the armed ambush of the Togo team bus in January of last year, leaving Redknapp to describe the abuse as "disgusting". Guardian

    Näitasite oma taset.
    Näitasime oma taset? Oota kas Soccerneti foorumi Arsenali fännid hüüdsid seda chanti? Võiks enne mõelda ka, kui postitad. http://www.guardian.co.uk/football/2...cism-tottenham

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      The Arsenal fans chanted that they wished their former striker(Adebayor) had been killed in the armed ambush of the Togo team bus in January of last year, leaving Redknapp to describe the abuse as "disgusting". Guardian

      Näitasite oma taset.
      Täpselt sama tase nagu igasugu "Münichid", "Istanbulid", banaanid ja muud asjad ... idioote on igas rahvuses, religioonis, nahavärvis ja klubi fännide hulgas. See ei tee kõiki samasugusteks.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        The Arsenal fans chanted that they wished their former striker(Adebayor) had been killed in the armed ambush of the Togo team bus in January of last year, leaving Redknapp to describe the abuse as "disgusting". Guardian

        Näitasite oma taset.
        Spursi fännid ei näidanud taset kui laulsid, et wenger on pedofiil ja sülitasid sagna peale kui ta vigastatud oli?

        Kommentaar


          Algselt postitas Jack19 Vaata postitust
          Taset???
          Ja no kõige idiootsem on ikkagi see, et spursi ja chelsea fännid siin hüppavad. Kahjurõõm... Mis kuradi kahjurõõm? Kas mõni Arsenali fänn käib teil foorumis ilkumas?Nagu Inglismaal juba, mingid 3. põlve töölisklasssi 'haritlased' koos siin. Mark my words - Spurs võib näidata üle pika aja head jalkat, kuid ma kahtlen isegi nende selle hooaja jätkusuutlikusest, rääkimata long runist. Ja te ise ka teate seda ja ikka käitute nagu alaväärsuskompleksidega posikesed 7. klassis.
          Ja muide üks asi on mängijast vihaga laulda, kui ta on su teamist lahkunud. Ja teine asi on mängijat vihata, laulda temast rassistlikus võtmes ja siis omale teami tunnistada. Ja siis tulla veel ilkuma ka. Madal ja irooniline.
          Esiteks,selline avaldus on ikka väääga, väääga madalalaubaline, väiklane ja õel (mis zelee enne välja tõi) aga ega kõik Arsenali fännid seda kooris ei laulnud.
          Kas mõni Arsenali fänn käib Spursi teemas ilkumas- ikka tuleb ette ju. Kui suur osa siinsetest Tottenhami toetajate postidest oli ILKUMINE ?
          Spursi pikaajalisest "tulemisest" peaks rääkima ikka vastavas teemas, siin ei viitsi selle koha pealt sõna võtta, aga kui Sina seda ei näe, ei tähenda, et seda eksisteerida ei võiks. Umbes sama mõtekas statement oleks, kui ma ütleks, et Dortmund on mingi mõttetu klubi, kelle tiitel on üks sähvatus ja tegelikult kõik ainult tänu Sahinile või midagi sellist.

          Samamoodi seda rasismilaulu laulsid WHL-il mingi kindel seltskond fänne. Täpselt nagu jukss ütles, on igas rahvuses ja iga meeskonna fännide hulgas jobusid, mis selle vastu parata saab.

          Kommentaar


            Algselt postitas jukss Vaata postitust
            Spursi fännid ei näidanud taset kui laulsid, et wenger on pedofiil ja sülitasid sagna peale kui ta vigastatud oli?
            Näitasid küll (Y)

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Esiteks,selline avaldus on ikka väääga, väääga madalalaubaline, väiklane ja õel (mis zelee enne välja tõi) aga ega kõik Arsenali fännid seda kooris ei laulnud.
                Kas mõni Arsenali fänn käib Spursi teemas ilkumas- ikka tuleb ette ju. Kui suur osa siinsetest Tottenhami toetajate postidest oli ILKUMINE ?
                Spursi pikaajalisest "tulemisest" peaks rääkima ikka vastavas teemas, siin ei viitsi selle koha pealt sõna võtta, aga kui Sina seda ei näe, ei tähenda, et seda eksisteerida ei võiks. Umbes sama mõtekas statement oleks, kui ma ütleks, et Dortmund on mingi mõttetu klubi, kelle tiitel on üks sähvatus ja tegelikult kõik ainult tänu Sahinile või midagi sellist.

                Samamoodi seda rasismilaulu laulsid WHL-il mingi kindel seltskond fänne. Täpselt nagu jukss ütles, on igas rahvuses ja iga meeskonna fännide hulgas jobusid, mis selle vastu parata saab.
                Pole selle foorumiga väga tuttav, kuid üldiselt on selline tendents ka näiteks välismaafoorumites silma jäänud, mis iseloomustab kahe fanbase. Loomulikult ei käitu kõik ühe meeskonna fännid ühtemoodi. Lihtsalt leian, Arsenali fännid on ühed sümpaatseimad, vaatamata sellele, kuidas nende teamil läheb.
                Samas Dortmundi ja spursi paralleeliga olen isegi nõus . Nad on sarnased meeskonnad oma tasemelt. Võib-olla oodatakse spursilt lihtsalt rohkem, kuna nad ikkagi inlgismaal, mis on toonud neile palju negatiivset(kuid õiget) meediakaja. Ausalt öeldes selle aasta parim asi mis juhtuda saaks oleks see, et Borussia langeb CLi alagrupist, liigas ollakse keskpärased ja Göetze ostetakse jaanuaris Arsenali .

                Kommentaar


                  Ilmselt mängitakse üks osa miki hiire karikast, hetkel äkki semifinaalid, kahemängulisena.

                  Kommentaar


                    Varem peeti mõnes ringis 2 mängu?

                    Kommentaar


                      Kes Sanja asemel põhis olema hakkab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jack19 Vaata postitust
                        Pole selle foorumiga väga tuttav, kuid üldiselt on selline tendents ka näiteks välismaafoorumites silma jäänud, mis iseloomustab kahe fanbase. Loomulikult ei käitu kõik ühe meeskonna fännid ühtemoodi. Lihtsalt leian, Arsenali fännid on ühed sümpaatseimad, vaatamata sellele, kuidas nende teamil läheb.
                        Samas Dortmundi ja spursi paralleeliga olen isegi nõus . Nad on sarnased meeskonnad oma tasemelt. Võib-olla oodatakse spursilt lihtsalt rohkem, kuna nad ikkagi inlgismaal, mis on toonud neile palju negatiivset(kuid õiget) meediakaja. Ausalt öeldes selle aasta parim asi mis juhtuda saaks oleks see, et Borussia langeb CLi alagrupist, liigas ollakse keskpärased ja Göetze ostetakse jaanuaris Arsenali .
                        Ma ei loonud mingit Dortmundi ja Spursi paralleeli, lihtsalt tõin näite. Tulemused (kui viimane hooaeg välja arvata, kuigi eelmisel hooajal suutis Spurs ennast samal ajal CLis tõestada, kui BVB Bundesliga võitis) on olnud tõesti üsna sarnased, aga ühel Premier Leagues ja teisel Bundesligas. Aga vastu tahtsin vaielda eelkõige selles osas, et kui Tottenhamil õnnestuks nüüd uue staadioniga maha saada (ja muidu oma rea ajamist jätkatakse), aitab see kindlasti tulusid suurendada (sest praegu on staadioni mahutavus kõigest 36 000) mis omakorda aitaks meestele maksta kõrgemaid palku, mis omakorda meelitaks paremaid mängijaid klubisse. Alanud hooaeg on üsna tähtis, kui õnnestub 4 hulka murda, siis ma olen üsna kindel, et Tottenham ei kao niipea pildilt. Aga millist negatiivset meediakaja Tottenhami aadrssil silmas pead ?

                        Aga igastahes kui nii arvad, siis muuda oma avatari pilt ka vastavalt selliseks kus BVB kirja asemel on teatud iganenud ründerelvad peal. Muidu huvi pärast- miks peaks Göetze poole hooaja pealt Arsenaliga liituma, kui Arsenal samas vormis jätkab ? Või no oma minekut parandab ja tabelis näiteks poole kõrgemale tõuseb ? Ma arvan, et sellel mehel oleks lahkumise variandi korral pikk kosilaste järjekord ukse taga ja on klubisid, kes on nõus tema eest rohkem maksma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Aga vastu tahtsin vaielda eelkõige selles osas, et kui Tottenhamil õnnestuks nüüd uue staadioniga maha saada (ja muidu oma rea ajamist jätkatakse), aitab see kindlasti tulusid suurendada (sest praegu on staadioni mahutavus kõigest 36 000) mis omakorda aitaks meestele maksta kõrgemaid palku, mis omakorda meelitaks paremaid mängijaid klubisse.
                          Mind see teie omavaheline tottenham Dortmund arutelu ei huvita küll karvavõrdki ja ka koht ei tundu selleks sobiv olevat. Aga mis mind huvitaks, oleks see et kuidas see staadioni ehitamine sinu arust käib? Ma pole otseselt eriti kursis nende plaanidega aga ma eeldan et sina oled, nii et võid teha kiire kokkuvõtte staadioni maksumusest, finantseeringust jms. Nagu ma aru saan siis lükatakse uus staadion vana logu asemele ja hinnaklass umbes sinna Emiraatide kanti ehk siis u 400m£. Kust tuleb see ehitamise alustamiseks vajaminev 250 milkut vms?

                          Ei maksaks arvata, et ehitame staadioni ja siis on pappi sitaks - staadioni ehitamine on 20 aasta projekt, põhimõtteliselt, kui sa ei tee seda maast leitud rahaga a la Abramovich. Arsenal saatis oma staarmeeskonna laiali ja kärpis oluliselt oma palgafondi et end edukalt ära majandada ja ilma regulaarse CL jalgpallita poleks see tõenäoliselt õnnestunud.

                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Alanud hooaeg on üsna tähtis, kui õnnestub 4 hulka murda, siis ma olen üsna kindel, et Tottenham ei kao niipea pildilt.
                          Oot te juba korra jõudsite ju! Mis siis juhtus ja miks teine kord teistmoodi olema saab?


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Muidu huvi pärast- miks peaks Göetze poole hooaja pealt Arsenaliga liituma, kui Arsenal samas vormis jätkab ? Või no oma minekut parandab ja tabelis näiteks poole kõrgemale tõuseb ? Ma arvan, et sellel mehel oleks lahkumise variandi korral pikk kosilaste järjekord ukse taga ja on klubisid, kes on nõus tema eest rohkem maksma.
                          Ülemineku kõige tähtsamad faktorid jalgpalluri jaoks on alati:
                          [ ] tema eest makstud raha
                          [ ] talle makstav palk
                          [X] 34 muud faktorit


                          --
                          Kindlalt top4s!


                          Selle tabli põhjal tundub, et spurs on kogu aeg pildil olnud...keskpäraste mängijate eest ülemaksmise pildil.

                          Kommentaar


                            Sain aru küll, kuid imo see näide oli kogemata väga hästi iseloomustatud.
                            Jah ja kui te siis peale oma uut statat aastaid häid mängijaid ega edu ei suuda saavutada, siis ma tõsiselt loodan, et ükski Arsenali fänn ei tule oma kahjurõõmu teie foorumisse väljendama. Staadion on investeering kümnenditesse, mitte aastatesse. Ja ma arvan, et see on ka üks suurimaid põhjusi, miks ei ole Arsenal peale oma edu suutnud oma meeskonda ning kõrgklassilist stabiilsust näidata. Sellest peavad aru saama nii Arsenali vinguvad fännid kui ka need kes flamema tulevad siia.
                            Meediakaja all mõtlen lihtsalt seda, et kui Dortmund hakkama ei saa, siis ei ole see bundesliga headline, samas BBC on aastaid spursi kallal virisenud, jalgpallikultuuriline vahe. Inglased ootavad oma kluidelt lihtsalt palju.
                            Mu avatari pilt on ainult seetõttu Dortmundi oma, et inimesed kohe ei võtaks ründavat seisukohta Arsenali märki nähes. Ma olen Arsenali fänn ja mu teine lemmiklubi on Dortmund. Leian, et see hoiab ära palju tühja loba ja vastastikku lahmimist.
                            Ja Göetze on mulle lihtsalt väike lootus, mis tundub vähegi tõenäoline. Ma arvan, et kui Arsenal samas vaimus jätkab, siis lihtsalt sittade tulemuste arvelt tuleb maksta ta kinni nii, et keegi teine teda ei võtaks. See on võib-olla vastuolus Arsenali finantsfilosoofiaga, kuid selle vastu ei oleks mul mitte midagi. Samas ei pettu ma Arsenalis ka kui jätkatakse sama finantspolitikat ning kui järgmised paar aastat hoitakse madalat profiili. win-win.
                            EDIT: need on minu mõtted rainise viimasele postile

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jack19 Vaata postitust
                              Mu avatari pilt on ainult seetõttu Dortmundi oma, et inimesed kohe ei võtaks ründavat seisukohta Arsenali märki nähes. Ma olen Arsenali fänn ja mu teine lemmiklubi on Dortmund. Leian, et see hoiab ära palju tühja loba ja vastastikku lahmimist.
                              Aga nüüd sa just andsid end üles
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kui igal aastal järjekindlalt Premieri esinelikus lõpetamine ja CL-is alagrupist edasi pääsemine ei ole kõrgeklassiline stabiilsus, siis mis seda üldse on? Fännid muidugi nõuavad hõbevara, aga parem top4 ja uuesti CL kui League Cup ja relegatsioon. Või?
                                Arsenali kohapealt tulevad põhilised vaidlused just sellepärast, et igaüks vaatab Arsenali erineva pilguga. Mina olen Arsenali alati pidanud suurklubiks kes peab olema tiitlipretentent ning tiitlite võitmine on peaeesmärk. Mõne jaoks on oluline,et Arsenal näitab igas liigas head tulemust ja CL alagrupist peab edasi pääsema ning tiitlid jäävad rohkem tahaplaanile.

                                Arsenalil on tõesti kõrgtasemeline stabiilsus, kuid samas võime me seda öelda, ka Real Madridi,Bayerni,Barcelona,,Manu,Chelsea,Milani,Int eri samas Arsenal on ainukene must lammas selles seltskonnas, tema ei võida tiitleid ei koduses liigas, ega rahvusvahelistes (eelkõige meistriteliiga).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X