320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    voibla siit juba läbi käinud aga

    Van Persie says he believes in Arsenal, puts house up for sale

    Kommentaar


      Ma müüsin ka hiljuti eluaseme. Ei vähendanud sugugi minu usku Eesti Vabariiki.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Ma müüsin ka hiljuti eluaseme. Ei vähendanud sugugi minu usku Eesti Vabariiki.
        Samas pole sa ka tippjalgpallur, kes juba elas 10-15 toaga majas väga heas piirkonnas....
        Muidugi ei tähenda see, et ta kindlasti minemas kuhugi on....aga eks küsimusi ikka tekkib...

        Kommentaar


          Miks Nasri on cunt? Sest ta sai pooleks aastaks vormi(prolly mitte oma tippvormi) ja lahkus raha eest Citysse.
          Miks RvP ei saa kunagi cuntiks? Sest ta on Arsenalis oma tippvormi juba saavutanud, kahtlemata talle Arsenal meeldib, kuid kui klubi ei suuda talle tiitliteväärseid meeskonnakaaslaseid pakkuda, siis ei ole siin midagi ette heita. Mingu ja mingu rahus, mina hakkan enamus teamides temale kaasa elama. Tobedam oleks kui ta kustuks Arsenalis.

          Kommentaar


            Algselt postitas hehee Vaata postitust
            Samas pole sa ka tippjalgpallur, kes juba elas 10-15 toaga majas väga heas piirkonnas....
            Ta (sleepW) ei ela ka edaspidi ... Bööö!

            Kommentaar


              Käin natuke veel närvidele:

              Roberto Carlos, joint manager of Anzhi Makhachkala, claims his big-spending Russian club are considering a move for Arsenal's Robin van Persie.


              "Anelka is not the only player," Carlos added when asked about possible moves.

              "Nene from PSG and Van Persie from Arsenal are players we are following. And Neymar? I talked to him.

              "If Real, Barca or Manchester United cannot pay the transfer fee, we will pay it. Suleyman Kerimov can offer what he wants."

              Kommentaar


                Vabandust, aga RvP on mängija, kes saaks ükskõik millisesse klubisse maailmas. Ma ei usu, et tal tuleks mõttessegi minna Siberisse banaanidega vastu pead saama.

                Kommentaar


                  Pühapäeval siis järjekordne "tähtis mäng". Ootan juba aega, mil mängude kaal muutub "tähtsalt" "tavaliseks"... Igaljuhul oleks vaja vara väravaid lüüa, sest kuna Bentner ei tohi mängida, siis sunderland ilmselt 1 ründajaga, ilmselt pannakse kõikvõimalikud augud kaitses kinni. Ootan head esitust Gervinholt ja miks ka mitte Shavalt.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Team in full: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Song, Arteta, Rosicky, Walcott, Gervinho, Van Persie.

                      Substitutes: Fabianski, Andre Santos, Djourou, Frimpong, Arshavin, Benayoun, Park.

                      Tänane koosseis siis, loodame head.

                      Kommentaar


                        Mis Ramseyl ja AOCl viga on, et neid ei ole kaasatud?

                        Kommentaar


                          Nagu arvata oli, ainuke üllatus, et Ramsey pole isegi pingil? On mul midagi kahe silma vahele jäänud, või lihtsalt puhkus peale interlulli?

                          Chamakh, kelle kohta kuulukad, et lastakse jaanuaris minema, pole ka pingil. Lootus Parki näha PLis.

                          Sunderlandil ründajaid pole (kuna Nik mängida ei tohi) - bussi parkimine alaku.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Mäng on isegi üsna okei olnud (välja arvata Jenkinsoni kala ja Larssoni puhas meisterlikkus). Esile saab tuua RvP (kahju, et tõste üle väravavahi posti küll läks), Rosicky, Koschielny, mingil määral ka Gervinho. Arteta on natuke kehva täna ja Walcott nagu ikka - nagu oleks ja nagu ei oleks.

                            Usun, et teine poolaeg tuleb ära.
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              mida jenkinson tegi?

                              Kommentaar


                                Väga kõva sooritus Van Persielt, õnnitlused
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X